Alu, Plech, Pneu - podělte se o zkušenosti (celicari)

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

ja jsem ted koupil 2 kousky Falken FK-452 v klasickem rozmeru na 7gen tudiz 205/50 R16 a zatim jsem spokojeny jak zelva, tudiz pokud vydrzi nejaky slusnejsi najezd kilometru, tak uz po vylozene znackach koukat nehodlam

jinak predchozi pirrely zero nero, jsem projel na masarykovym okrohu v brne a drzeli dost, ale jak jsem psal kdysi, hucej jako prase :lol:
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

http://auto.bazos.cz/inzerat/11910883/A ... -ZIMNI.php

krásný a otestovaný zimní spider-sleep trony... tyhle BBS jsou fakt fantastický na zimu 5/6g... ročník cca 1992 ale ta kvalita, ta kvalita.... neuvěřitelný--- už je mam pár sezón jen na zimu a nemaj chybu... teda jednu maj (špatně se čistí ta pavoučí síť... ale jde to malíčkem :-) až do krve... :wub:
ten design a prohnutí sítě směrem ven z kola je úúúúžasnej... dost lidí je používá jen na léto, protože jsou prostě krásný... ale v zimě jsou ještě hezčí... zima jim vůbec nevadí, milujou sůl, mráz, sníh... kvalita!!!! BBS ´92
Obrázek

ps: nevíte náhodou co dělaj pavouci v zimě? v mým autě totiž bydlej minimálně 2... v zrcátkách, obou... stavěj si sítě od jara do podzimu... mam pavučiny od zrcátek natažený až na dveře... (když se projedu, zničim jim jejich práci... ale oni si to do druhýho dne opravěj :-) a v zimě nic :-) to tam jako bydlej a spěj? cca 3 roky už sem si toho všimnul :lol: :lol: lovci havěti
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

destabilizator píše:Nechtelo se mi delat novy topic a vcelku to souvisi, takze:
Asi jsem se rozhodl pro nakup jedne Celicy a zkoukam, kolik by me staly kolesa na zimu. Momentalne tam jsou letni pneu 225/40/19 (vyrobce jsem zapomnel :s). Existuji vubec na takovyhle rafky zimni pneu? Trosku jsem hledal a nasel jen Bridgestone, ktery jsou pekne mastny :(

nechtěl bych někoho urazit, ale 19" na celicu?! to už je snad moc i na foura... co to je za motor a generaci? každopádně bych na zimu sháněl max. 17" kamarád jezdí na celice na 18" celej rok a nestěžuje si, ale za jedno jsou tu gumy docela drahý a za druhý na zimu mi to přijde orpavdu moc...
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Hug0 píše:
destabilizator píše:Nechtelo se mi delat novy topic a vcelku to souvisi, takze:
Asi jsem se rozhodl pro nakup jedne Celicy a zkoukam, kolik by me staly kolesa na zimu. Momentalne tam jsou letni pneu 225/40/19 (vyrobce jsem zapomnel :s). Existuji vubec na takovyhle rafky zimni pneu? Trosku jsem hledal a nasel jen Bridgestone, ktery jsou pekne mastny :(

nechtěl bych někoho urazit, ale 19" na celicu?! to už je snad moc i na foura... co to je za motor a generaci? každopádně bych na zimu sháněl max. 17" kamarád jezdí na celice na 18" celej rok a nestěžuje si, ale za jedno jsou tu gumy docela drahý a za druhý na zimu mi to přijde orpavdu moc...
7. gen, TS verze (192 poniku). Ty kola jsou silenost, uznavam :D Budu muset holt koupit novy rafky na zimaky.
Btw netusite nekdo, ktery vyrobce rafku ma jako logo skorpiona? Vypada to jako logo Lamborghini, ale je tam skorpion misto byka.
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

No prave ty 19" jsou se skorpionem. Presne tyhle Obrázek
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

Jestli jsou to tyhle http://www.rsw-wheels.cz/model/667.html , tak žádná sláva.
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Yeah, to vypada ono. Diky!
EDIT: i kdyz teda nevidim, ze by delali 19". Neni mozny, ze by od nejakyho jinyho vyrobce okopirovali design?
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

Až budeš mít sundaný kolo, tak se podívej na vnitřní stranu - bývá tam vyražený rozměr, ET, výrobce, ... Pak písni, co tam najdeš.
Btw: Ty máš 19" s tímhle rozměrem gum v techničáku?
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Jsou na aute pro ktery si zitra jedu. V technicaku jsou puvodni 15" a pak tam jsou pripsany 225/35 ZR 18 a rafky 18x7,5JJ. Prodavajici tvrdi, ze ty kola co tam jsou jsou 19" a popravde mi prijdou obrovsky, asi si to pak premerim.
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Pošli fotku celýho auta,celkem by mě zajímalo jak to vypadá v kompletu s těma kolama prosím...
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Obrázek

Obrázek
:wink: Neni oskliva, ale moc nemusim ty dvoubarevny rafky, holt jsem na turbiny :D
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

Tak bych si tak nějak tipl na tuhle: http://www.sportovnivozy.cz/20425-toyot ... strakonice
edit: bingo
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Nevypadá špatně,já jsem spíš zas na origo vzhled :D Ale fakt pěkná,jinak ať slouží...
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Diky diky :) mame v planu byt spolu dokud nas STK nerozdeli :P
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Kk píše:Jestli jsou to tyhle http://www.rsw-wheels.cz/model/667.html , tak žádná sláva.
Tak jsem se dopatral co to je za kola. HPD Spinout Poison Series Black, 19"
Obrázek
Nejsou uplne levny :o
Odpovědět

Zpět na „Celica“