Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
Uživatelský avatar
Beneold
Navigátor
Příspěvky: 141
Registrován: čtv 31.12.2015, 15:19

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Beneold »

milano píše:
Kocúr píše:
milano píše:Beneold píše:
"Motor moc nepodtacam ani nevytacam (nad 4500ot/min a pod 1300ot/min).
Beneold má automat, s ním sa moc jazdiť nedá tak aby ho nedostal pod 2000 otáčok.
OK jestli se nedá pod 2000 snad se da na 6000ot/min protože má skoro 3000km a netočil nad 4500 jak sám piše což je škoda.
Nemam automat ale i s manuálem lide psali že to do 1500km netočí přes 3000ot/min a právě to je špatné ten motor se má zvykat na různé režimy jízdy.

Zdravim.. Tak zvyka si v spektre od volnobeznych do 4500ot/min.. Snazim sa motor dlhodobo nenechat pracovat v ustalenych otackach, ale s nimi pracovat.. po 3000km pojde od volnobeznych az k 5500ot. min.. do 5000km by mal byt pripraveny k plnemu pouzivaniu.. Je to malo ? alebo vela km? Tazko povedat. Samotna Toyota sa vyjadruje pomerne neurcito/alibisticky k zabehu, aj pouzivaniu multidrive S. Akosi kto spravi, tak bude mat :D
PS: automat ma celkovo tendenciu drzat otacky co mozno najnizsie/velmi nizko.. Emisne predpisy vedia o tom svoje... :blush:
Přílohy
zabeh.jpg
(123.97 KiB) Staženo 2727 x
rôzne značky
Camry Hybrid 2020
slabostka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2009
Registrován: stř 12.08.2015, 22:13

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od slabostka »

všetky cvt tak majú nastavené otáčky k prevodu, to nieje o emisiách ale je to predsa logické.. aj na bicykli volíš prevody tak aby sa ti dobre ťahalo a pritom si šiel prirodzene rýchlo...
RAV4 HSD AWD 2021
Suzuki Vitara 1.4 boosterjet A/T 2018
Auris HSD 2012
Nissan Almera Tino CVT 2002 LPG Zavoli
Fiat Punto CVT 2000
Uživatelský avatar
Liquidcz
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: pát 20.07.2012, 15:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Liquidcz »

2 Kcheml: Pěkné, nejsem příznivec rámečků, ale tohle nevypadá zle. Na předešlých autech jsem rámečky odstraňoval a na oboustranku jsem lepil SPZ přímo na auto.

Jde mi o to, že vepředu když bych sundal ten černej plas, tak by SPZtka byla trošku ohnutá, jestli to nevadí nějakejm přepisům... No a problém vzádu je, že tam jsou výstupky, přes které se to bude špatně lepit.

Tak nevím co s tím provedu.
Obrázek
- ex Golf Variant IV
- ex BMW E46
- ex BMW E91
- Toyota Auris TS 1,6 Multidrive S Executive 2015
Kcheml
Navigátor
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 29.01.2015, 19:01

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kcheml »

Liquidcz píše: Jde mi o to, že vepředu když bych sundal ten černej plas, tak by SPZtka byla trošku ohnutá, jestli to nevadí nějakejm přepisům... No a problém vzádu je, že tam jsou výstupky, přes které se to bude špatně lepit.
Vzadu je to opravdu mizerné, díry na uchycení vystouplé a poměrně vysoko... tam jsem si rámečkem vcelku jist. Ten předek bych možná i zvážil.
Zkoušel jsi ten plast sundat, jak to vypadá pod ním? Ohnutí by vadit nemělo... ani nějaký šroub či nýt, pokud by nezasahoval do znaků.
Způsob umístění tabulky s registrační značkou na vozidle
(K § 7b odst. 6 a § 38 odst. 3 zákona)
(1) Tabulka s registrační značkou se umístí tak, aby byla na místě určeném konstrukčním řešením silničního vozidla a při běžném provozu na pozemních komunikacích nedošlo k její ztrátě.
(2) Tabulka s registrační značkou se tvarově upravuje pouze podle místa, na kterém je umístěna tak, aby úpravou byla zachována její čitelnost. Tabulka s registrační značkou, s výjimkou registrační značky pro mopedy, má být v čistém stavu za nesnížené viditelnosti čitelná na vzdálenost nejméně 40 metrů.
(3) Tabulka s registrační značkou se umísťuje na silniční vozidlo svojí spodní hranou dole a přibližně vodorovně k vozovce. Na tabulku s registrační značkou ani do její těsné blízkosti se neumísťují žádné nápisy nebo vyobrazení, které by narušily její čitelnost nebo rozlišovací schopnost, pokud není v této vyhlášce nebo jiným právním předpisem stanoveno jinak.
(4) Nestanoví-li § 33 jinak, tabulka s registrační značkou se umísťuje na silničním vozidlu vpředu a vzadu v podélné ose vozidla kolmo ke směru jízdy. Neumožňuje-li konstrukční řešení silničního vozidla umístění tabulky s registrační značkou v jeho podélné ose, umístí se tabulka vlevo od podélné osy. Umístění přední tabulky s registrační značkou se v takovém případě zaznamená do technického průkazu silničního vozidla. Tabulka s registrační značkou se na silniční vozidlo dále umístí tak, aby
a) její spodní hrana nebyla níže než 200 mm od roviny vozovky u přední tabulky a níže než 300 mm od roviny vozovky u zadní tabulky a
b) její horní hrana nebyla výše než 1200 mm nad rovinou vozovky nebo 2000 mm nad rovinou vozovky, neumožňuje-li konstrukční řešení silničního vozidla dodržet vzdálenost 1200 mm; umístění tabulky se v takovém případě zaznamená do technického průkazu silničního vozidla.
Toyota Auris Hybrid Touring Sports Executive TSS 2015
LukassH
Navigátor
Příspěvky: 89
Registrován: pon 07.03.2016, 10:09

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od LukassH »

Tak dnes som si počas cesty do práce všimol jednej nepríjemnej veci.
Pri jazde počujem prerušované pískanie, akoby niečo odieralo o seba.
Tipol som to na brzdy tak po príchode som ich pozrel a na kotúčoch sú dosť veľké ryhy.
Myslíte si že to môžu byť už zničené brzdy (kotúče aj platničky)?

BTW. na aute mám najazdených necelých 11t km po okresných cestách.
2015/11 Toyota Auris HB 1.6 Valvematic 6MT, Active Trend+
Kcheml
Navigátor
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 29.01.2015, 19:01

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kcheml »

Nějak to tu utichlo, věční remcalové asi pomocí právníků vrací auta prodejci. :twisted:

Tak alespoň přikládám fotku, jak vypadá keramika v praxi, když ráno přijdete k autu. Moc pěkné. Zatím se zdá, že auto se o dost méně špiní... což bohužel neznamená, že se nešpiní vůbec.
Má stejný efekt Toyota ProTect? Žádný flame, jen ze zajímavosti.
Přílohy
1.jpg
(150.18 KiB) Staženo 2506 x
Toyota Auris Hybrid Touring Sports Executive TSS 2015
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Haky »

Ano, stejné kapky mám i na ProTectu, dokonce i po třech letech od aplikace. Auto myju pouze ručně 5x ročně mýdlovou vodou.
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
Uživatelský avatar
jimmi73
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: ned 11.03.2007, 20:17
Bydliště: SK, NMn/V
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od jimmi73 »

Mám jednu otázku ohľadne prepojenia rádia s mobilom. Má rádio zrkadlenie (že mi zobrazuje displej mobilu, napríklad, kebyže si spustím na mobile navigáciu)?
C-HR 1,8 HSD
Auris TS 1,6 CVT
ex. Corolla Verso 1,8
ex. Carina E 1,6
Yaris 1,0
Uživatelský avatar
erwestquestworks
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: ned 18.10.2015, 17:34

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od erwestquestworks »

jimmi73 píše:Mám jednu otázku ohľadne prepojenia rádia s mobilom. Má rádio zrkadlenie (že mi zobrazuje displej mobilu, napríklad, kebyže si spustím na mobile navigáciu)?
NE
Toyota Auris Touring Sports 1.6 FL CVT 01/2016
Uživatelský avatar
Beneold
Navigátor
Příspěvky: 141
Registrován: čtv 31.12.2015, 15:19

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Beneold »

Ahojte Toyotaci :-)
Par postrehov pri uzivani Aurisa a porovnanie s Golfom 5.
Najskor znova opakujem, ze su to moje subjektivne pocity z noveho auta. Co nesedi mne, moze vyhovat inemu a tak. Nejde mi o ublizovanie znackam, to zvladaju sami. Som dost prisny, no musim podotknut : Kto iny, ak nie zakaznik?

Auta v tejto triede nemaju totizto co lepsie ponuknut, ako su tie spred 8-10-15 rokov.. Uz sa to na fore spominalo a ja suhlasim. Kvalita ide strmo dole, zisk strmo hore. Po celkovom zhodnoteni ponuk na trhu cca okolo 20,000€ Auris je a zostava v tejto hladine to najlepsie co sa da kupit (vybava-cena), napriek problemom, ktore ma. To musim prizvukovat. Ci su uz tieto "malickosti" velke, alebo zanedbatelne, si kazdy zvazi najlepsie sam.
Pozeral som cca dva roky vyvoj na trhu..... chceli sme vymenit Golf 5 za 7. V nicom ma nedokazal presvedcit, ze spravim krok vpred. Mali sme 1,9TDI BLS Bluemotion 77kw 5st. manual.. pri 130km/tocil 2200ot/min (dlhe prevody - dialnicne auto, pohodlne, tachometrovyh 200km/h = 3400 ot/min. Citate spravne nie je to preklep.. (Napr. taky SAAB 9,3 tocil 1900ot/min pri 130km/h) Dlhodoba spotreba 4,5L leto, 5L zima a mohli ste mu slapat po krku, ako ste chceli. Olej ani kvapku pri 140tisic. Zvukovy prejav - chcelo si to zvyknut na traktorovy hlbsi zvuk, no motor - radost jazdit. Bezporuchovy a vdacny (nie blbuvzdorny to si netreba pliest). Ak chcete golfa v urovni vybavy Aurisa ratajte + 5-7tis. a to je dost.

Interier G7cky : vobec mi nesadol oproti golf 5, prazdny, bez napadu, nudny, vykradnuty. Kde klepnete same tvrde plasty, ovladanie na volante a ergonomiu vymysleli snad v Bangladezi. Jeden velky chaos. Jedno tesnenie u dvier je malo (golf 5 mal dve) zadna tuha naprava z favoritu rv.89" je usmevna, G5 mal multilink pre vsetky motorizacie. Kvalita materialov na dotyk - cele zle a velmi lacne, osidene, od kobercov az k stropu. V G8 cakam logicky pokrok a prechod na bubnove brzdy. Velka skoda. Golf som mal a asi nie len ja za naozaj etalon triedy.. Byvavalo. Uspora hmotnosti a zvacsovanie priestoru sa robi iba odobranim tlmiacich materialov a zostihlovanim, oslabovanim materialov na ukor zivotnosti.
Licovanie dielcov Golf 5 nebola ziadna slava, ale G7 to dotiahla snad este dalej. Hlavne sa nicho nedotykat, co ak to odpadne. Vyhrievanie sedaciek golf 5 - 5stupnov , golf 7 - 3stupne, Auris pre zmenu 2 aj to naprd. Velmi sa setrilo.. Redaktori sa velmi snazia, aby uchvatili novym modelom kazdej automobilky, ale ide im to coraz tazsie, argumentov ubuda so zvysujucim sa optimalizovanim nakladov po dravom zisku...
Tak ako teraz hania stare motory 2,0 a viac, tak budu za par rokov kydat na 1,0 a ospevovat 200kubikove.. Spotreba je napriek tomu skor horsia, ako lepsia. Stabilita vozidla, bezpecnost atd detto. Vykon nie je vsetko, zvlast, ked "emisie" ho aj tak nedovolia vyuzivat. Jazdil som na Opel Omega 2.0 benzin rv.87 , vybava o akej nesnivaju ani dnes niektore super auta a pri 110km/h si papkala necelych 6L. Nadrz 80L. Pumpara ste poznali len na obrazkoch v casopise.
Golf 5 oproti Aurisu mal skryte veci lepsie dotiahnute. Myslim na prvy pohlad neviditelne, (kablovanie, ukotvenie sedaciek atd.)

Cele to rozhodne kvalita.. Uvidime Toyota....

Ale podme k veci...

Nabeh cca 3000km, olej sa stale drzi cca 3-4mm pod vrchnou ryskou. Na to, ze ide o SAE 0W-20 co je naozaj riedky olej, zaujimave a prijemne zistenie.
Cakal som, ze si pocas zabehu bude tahat motor viac oleja a ukaze svoje netesnosti.. Je tiez pravda, ze ho neprehanam ako zdutu kozu, respektujem, ze to nie je zavodak, ale posunovadlo.
Olej nie je vobec zadymeny, ale drzi si konakovu farbu...(Rypava poznamka, Toyota asi zatial nespolupracuje s VW, ale s BMW. Nastastie. V ramci dominoveho efektu, jedneho pekneho dna pride Toyota na to, ze ked olej zere inym moze aj im. To je viac menej dopredu jasne).

Par poznatkov, ktore by vela nestali, ale vysledok by bol pre uzivatela urcite prijemny. Mozno ide len o modely urcene pre vychodny trh, kde kaslu vyrobcovia na dakych par predanych kusov. Iba robia ramena a reklamu... To neviem. ALE...vieme svoje... Pozrite napriklad na konfigurator ponuk vybav pre susedne staty. Aby to bolo konkretnejsie. Trebars RAV na SK a AT.

1/ Gumene koberceky: Tie original su na dve veci, na... (vlastna cenzura)... Ziadne bocne zvysenie, vhodne akurat na leto, aj to sa budu kamienky kotulat pod koberec. Zimu ani nespominam. Trochu vody, snehu, blata a je to v kobercoch. Spinit si budete koberce kazdopadne... Odporucam skor neoriginalne, so zvysenymi bocnicami.. Prepac Toyota.

2/ Co ma mrzi a zistujem uzivanim, je, ze Toyota podcenuje take malickosti, ako dat makceny plast na spodok priehradok, aby ulozene veci nehrkali.. Konkretne: pod laktovou opierkou -minipriehradka, stredovom tuneli 2x na plechovky, priehradka spolujazdca, to je ina plastova nedorobenina (v golfe bolo vypolstrovanie nieco ako semis/latka) osvetlenie priehradky nieco na princip detskej kuchynky od Mattela. Pouzitelnost odkladacich priestorov je biedna a neprakticka. Miesto na okuliare, je velkostou vhodne akurat na monokular. (H - i30 tak tam zmestite aj lyziarske). Priehradky vo dverach su totalne mimo. Uzka strbina, ledva na strcenie prstov a riadne zalomit ruku prosim, a potom miesto pre kyvajucu sa PETku (priznavam, vo dverach som nemal podlozku ani v golfe). Celkovo to mala G5 praktickejsie vyriesene.

4/ Detaily: Kable, ktore trcia snad zovsadial. Pride mi, akoby auto este cakalo na dokoncenie a kazdu chvilku sa tu objavi niekto z Toyoty a bude dorabat a prekryvat kable tapacirom, zapravovat ich. Neobjavi. Vitajte v novej dobe.

5/ Polomer zatacania.. Citit, ze je mensi ako v golfe, mozno koli dlhsiemu predku auta, sirsim pneumatikam 16vs17, rozvoru? Neviem. Golf 5 - 2578mm, Auris 2600mm. Po X rokoch som si zafixoval na presne pohyby s G5 pri parkovani a zrazu stop... tak toto nezatocim, spiatocka a este raz. No aj tak mi to pride, ze polomer je vacsi. Auris nezatoci tak obratne na mensom priestore ako Golf 5.

6/ Pocit z jazdy.. Tazko to uplne jednoznacne porovnat. Golf bol na dialnici velmi sebaisty, pokojny, drzal stopu, bocny vietor ho nerozhodil. Dalo sa nan spolahnut, verit mu. 1,9TDI ma inu hmotnost/rozlozenie hmotnosti, charakteristiku, ako 1,6 multidrive S.. Na prednej naprave to citit. Golf mal naozaj prikladnu stabilitu aj v kritickych situaciach. Paradoxne z Aurisa mam taky zatial lepsi pocit, akoby bol lepsie pripraveny. Mozno to je nastavenim riadenia, mozno iba subjektivny pocit, neviem. Uvidim co sa potvrdi podla nepredvidatelnych situacii v premavke a reakcii na bocny vietor, nudzove brzdenie, vyhybanie atd.

7/ Cuvacia kamera, super vecicka.. Ja viem, vela ludi povie, zaobideme sa aj bez tejto zbytocnej paradicky, ale... Poznate situaciu, ked zaparkujete predkom do rady aut.. Pri cuvani nie je vidiet do cesty, plus vacsina aut ma zadymene zadne okna.... A tu sa prave kamera dostava do vyhody.. Cez sirokouhlu kameru vidite aj do stran. Nie je to ako vlastnym okom, ale dost na to, aby sme znizili riziko vyjazdu auta do drahy autu na ceste. Toto si VELMI pochvalujem. A odporucam ako vybavu, urcite neobchadzajte. Pre bezpecnost plus.

8/ Nepochopil som funkciu CAR a zobrazovanie aktualnej spotreby po MINUTACH 0-15min v stlpcoch/grafoch. Resp. ukazatele jazdy jedna az 4 a ich priemernej spotreby.. Keby tam boli cisla OK. Stale zbytocne, ale aspon dake odcitatelne udaje.. Ukazovat grafom na dvoch cm spotrebu od 0-10-20-30L sa neda ani odhadom. U mna totalne zbytocne okienko a funkcia. Nedava to zmysel. Mozno na tom este popracuju v Toyote.
Rovnako aj funkcie ukazovatelov na 4,2 PP.. dojazd, spotreba, cas, priemerna rychlost.. 3merace vzdialenosti, ale vzdy vidim iba jeden.. Mam v tom chaos, co s cim funguje a s cim nie. Meranie od natankovania, jazda, manualne nulovanie. Spotrebu, cas aj tak ukazuje po kazdom vypnuti motora, cez cely display a riadne svietivo tak, ze ma obcas strasie, pri pohlade na ukazovatel 38,5L na kratkej vzdialenosti.. Psychologicky to na mna posobi uplne zle. Ja to nechcem vidiet!!!
Ovela viac mi pasovalo zobrazovanie udajov z Golfa 5. Videl som celkovy nabeh vozidla a meratelny v jednom riadku, ten som si mohol kedykolvek resetovat.. spotreba sa brala priemerna, nulovala sa automaticky po 2hodinach nejazdenia, alebo manualne. Udaje c2 ,dlhodoba spotreba. Jednoduche prehladne. Toto Toyota uplne prespekulovala. Alebo mi to prosim iba vysvetlite, ako to spravne nastavit. Ja to naozaj nechapem.

9/ Najskor sa mi pacilo cierne matne prevedenie na dverach okolo packy otvarania dveri. Teraz ju hodnotim ako neprakticku, na drsnom ciernom prevedeni, akosi vsetko vidiet, kazdy dotyk to akoby znecistoval.

10/ Ak mate spinave okna od dazda, snehu atd.. Radim nestahovat! Vytiahnete ich este viac nepouzitelne ako predtym. Zrejme chybaju stierace necistot okien (niekde som to na fore myslim aj cital). To sklamalo aj mna. Oknom tiez zatrasie pri spustani a vytahovani. Vymedzenie vole nebude zrovna najlepsie vyriesene.

11/ Par fotiek brzdovych kotucov BOSCH.. Celkom do hladka sa zatial opotrebuvavaju, ziadne ryhovanie. No na brzdy idem naozaj jemne...Z vymeny na letne pneu. Letne su Continental Contisport 5 .. Na hlucnosti nepozorujem ziadny rozdiel oproti zimnym Nokianom, ale cakal som ze Conti budu tichsie, Nie su... Tu nedam dopustit na Dunlop BlueResponse 205/55 R16 letne a zimne WinterSport 3D.. Tichucke a velmi dobre fungovali.

12/ Co je pre mna super a uzivam si nadalej. Bi-LED svetla, super super super. Bezklucovy pristup, zamykanie-odomykanie-startovanie, prijemna funkcia, velmi navykove, Multidrive S - mozno sa budete na mna hnevat, ale DSG sa naozaj nechyta.. Nie je to zavodna prevodovka, kto to pochopil, bude nadmieru spokojny a nebude mat problem s jej obsluhou a vyuzivanim vyhod ktore ponuka. Interier ma stale uchvacuje, je nadherny, napadity, nadcasovy, velmi dobry dojem, tiez kvalita, zlicovanie. Exterier rovnako, nadherne tvary auta. To sa Toyote smrncovne podarilo. Mojmu oku velmi zalahodili.

13/ Este jedna vec, tym budu trpiet asi viacere znacky.. Ide leto a polarizacne okuliare su dobre na jazdu, ale horsie sa znasaju so 7"displejom. Udaje sa stavaju viditelne tak na 30%.. Zamrzi hlavne pri navigacii. Rovnako je to aj pri head UP, ale to je trosku z ineho auta a o inom aute... (zaroven je 5x drahsie a 2x horsie ako Auris).

Zatim.... :-)
Přílohy
IMG_0726a.jpg
(241.24 KiB) Staženo 1993 x
IMG_0709a.jpg
(242.91 KiB) Staženo 1993 x
IMG_0708a.jpg
(237.93 KiB) Staženo 1993 x
rôzne značky
Camry Hybrid 2020
Uživatelský avatar
Beneold
Navigátor
Příspěvky: 141
Registrován: čtv 31.12.2015, 15:19

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Beneold »

Par fotiek k popisu
Přílohy
IMG_0750a.jpg
(244.18 KiB) Staženo 1994 x
IMG_0744a.jpg
(243.93 KiB) Staženo 1994 x
IMG_0734a.jpg
(240.49 KiB) Staženo 1994 x
rôzne značky
Camry Hybrid 2020
Uživatelský avatar
Beneold
Navigátor
Příspěvky: 141
Registrován: čtv 31.12.2015, 15:19

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Beneold »

A dalsie k popisu vyssie.
Přílohy
IMG_0724a.jpg
(246.92 KiB) Staženo 1995 x
IMG_0760a.jpg
(241.09 KiB) Staženo 1995 x
IMG_0764a.jpg
Predna priehradka vo dverach
(242.18 KiB) Staženo 1995 x
rôzne značky
Camry Hybrid 2020
el bunda
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: pon 11.04.2016, 11:49

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od el bunda »

Zdravím vás jsem cca měsíc majitelem Toyoty Auris TS 1,6 manuál,mám najeto zatím 3500 km a musím napsat že jsem z auta nadšený,přecházel jsem z oktávky II.Spotřebu mám 6,9 litrů a to většinou jezdím krátké cesty a ve městě,ale je pravda že auto zatím moc nevytáčím.
jaujcik
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 11.03.2010, 22:18

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od jaujcik »

Otazocka, porovnaval niekto Aerodynamicky hluk v kabine pri 130-140 km/h oproti inym autam?
Pride mi ze do 130 je to ok. Ale od 130-140 to zacina riadne fucat. Napriklad u Hyundaia i30 bolo auto pocitovo tiksie, u Leona ST boll hluk od vetra mensi a viac bol pocut motor.
Moju rozdvojenu osobnot jaujcik a Pavol_SV ze vyliecil Antimistrator.
Uživatelský avatar
maxwell
Manager Týmu
Příspěvky: 466
Registrován: čtv 26.07.2007, 11:12

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od maxwell »

O víkendu jsem se taky věnoval údržbě laku...mytí, chemická dekontaminace, clayování a a posílení Protectu....auto svítí víc než bylo nové :D
Přílohy
20160418_070821.jpg
(41.82 KiB) Staženo 1747 x
Auris Touring Sport Hybrid, Style
Avensis 2,2 110kw Combi ex
Avensis D4 110kw Liftback ex
Carina E 2.0 93kw Liftback ex
Odpovědět

Zpět na „Auris“