Přestavba světel - Celica T18

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od 29Carlos »

Já jen napsal svůj pohled na věc. :wink: Kecat ti do toho nehodlám, je to tvoje věc. :D
Uživatelský avatar
Ali_simonova
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 28.12.2014, 10:15
Bydliště: Přerov

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od Ali_simonova »

aczasa - Děkuji :bigups: :)
ToyotaCelicaGirls
Uživatelský avatar
Ali_simonova
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 28.12.2014, 10:15
Bydliště: Přerov

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od Ali_simonova »

29Carlos - Jo však v pohodě.Já ti názor neberu :bigups:
ToyotaCelicaGirls
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od aczasa »

Zase me museli prozradit. ;-) Ale tak zrovna tady jsem trochu Ali fandil. Neb delani uplne modly ze skatule na kolech se mi nikdy uplne nelibilo. ;-)))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Ali_simonova
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 28.12.2014, 10:15
Bydliště: Přerov

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od Ali_simonova »

Nějak se teď nechytám :D A chci se zeptat, vím že to sem nepatří ale zakládala jsem včera nové téma a nikdo se mi neozval.
Budu objednávat nový termostat, a nevím teď který termostat sedne na celicu na 118 kw verzi, některé termostaty mají spodní rozměr 30cm a některý je 28cm. Je to jedno, nebo který tam spíš bude pasovat? Nebo jaké termostaty máte vy? Děkuji :bigups:
Přílohy
10904389_10203539809915114_1811363300_n.jpg
(5.5 KiB) Staženo 978 x
10904389_10203539809915114_1811363300_n.jpg
(5.5 KiB) Staženo 978 x
ToyotaCelicaGirls
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od Kubrt »

U toho termostatu bude dulezity ten vrchni rozmer. Ten spodni je volne a o nic se neopira. Rozmer bude v mm.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Ali_simonova
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 28.12.2014, 10:15
Bydliště: Přerov

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od Ali_simonova »

Kubrt - Jo ták. Tak děkuji. Na vrchu bývá většinou 56 mm. :bigups:
ToyotaCelicaGirls
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od micron »

Jop sem tu zas :-) růžový blinkry fakt ne... spoiler dobře se zatnutýma zubama decentně ok... a boční lišty taky proč by ne... moje jsou carbon... a nikdy sem to neviděl na žádným autě... byl to muj nápad... sám sem si to dělal a je to perfektní... až se divim že to nikdo nezačal kopčit... je to výhodnější než lak... to mam ověřený mnoha lety...

Biscuit> jo tak ta fotka s těma double čočkama je brutální... měl sem i shop kde se tohle dalo sehnat... ale cenu přestřelili tak nehorázně, že to je jen concept... a řekně me si to narovinu, něco, jako je to na fotce by se mělo nechat na další vozy až bude tý nudy až moc... a někdo udělá přesně tohle standard... na to se čeká... vypadá to brutálně... v kombinaci s vyklápěčkama, a přijde jejich čas znova... jako u telefonů, tomu věř :-) chvíli sem o tom přemejšlel ale zase srandovní je na celice a pod autech právě ten paradox hranatých světel, i krásných když design nemá s hranatostí vůbec co dělat... je to srandovní a vtipný... právě třeba u celicy 5G... celá kulatá vajíčko a lampy jako retro... ne retro, ale prostě srandovní... pohled srandovní a tak bych to nechal... cyber bych nechal až se vrátěj vyklápěčky znova a nebude to dlouho trvat... počítám max 5 let
ps ta parodie na fiat co měl alfkeeper... tak to byl omyl NO1... hnus foto numero due HNUS!...

ps: blinkry a pozičky místo růžových trapáren doporučuju crystal clear DEPO... ono to profoukne... osvěží :biggrin:
Obrázek

Obrázek
pak jsou ještě diamanty do blatníků blinkry... tady foto nemam marketingový, to bych musel dát originální... ale je to fakt pěkný... design zestárnul právě a jen v tý matný orange 90 let... auto se posune jaksi k čirý crystal clear... moderní a jo prostě sexy...
Takže tohle je celkový osvěžení... z 90´ let do 100´ let+ že :-)
Ten rozdíl je tak markantní... absolutní, což člověk pochopí už když to vybalí z krabice... začne uvažovat že by se to hodilo i jako svítidlo do bytu jak je to krásný... a tak o tom to je... :biggrin: o kráse... a totálně originálnímu designu... dokonce si to oblíbili i japonci i když je to made in taiwan... proč? to je celkem jasný... protože je to prostě hezký... tečka. :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Ali_simonova
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 28.12.2014, 10:15
Bydliště: Přerov

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od Ali_simonova »

micron - Tvůj názor o růžové beru, nenaštvala jsem se ani nic. Ráda si poslechnu názory druhých, nebo rady. Ale s prominutím si nenechám " kecat " do toho jak moje auto má vypadat. :blush: Moc děkuji za všechny fotky světel a rady, nad těma blinkrama co si teď poslal, budu vážně uvažovat - jsou krásné - a tu růžovou na blinkrech neplánuji na moc dlouho. A taky je jasný, že všem lidem se tím, jak jsem to auto udělala nezavděčím, ale to ani v plánu nemám. Je mi fuk jestli se to ostatním líbí nebo ne. Je to moje auto, já v něm jezdím, a já ho budu mít dalších x let :bigups: Tísíc lidí - tisíc chutí. Navíc jsem holka, a těch barevných možností nějak extra nemám. Chci mít trošku odlišné auto než má každý :bigups: Mimochodem, jak tu kdosi psal že je to " svatokráděž" tunit celicu t18, mě ani nepříjde. Vždy vše jde vrátit zpět nebo předělat. A pokud vy chcete mít sériové auta, klidně mějte, ale já chci změny, originalitu :blush: Jo a ty blinkry pásnou přímo na celicu? A to co sem napsala neberte jako že na vás nadávám nebo něco. Jen říkám svuj názor jako vy :wink: Díky bohu jsem tu ještě nenarazila na nějakého idiota který hned začne nadávat apod, ale říkáte svuj nazor OK :bigups: Ale myslím že to auto nevypadá zas tak špatně. A přehnané taky není 8) Tak vám tu posílám fotku jak teď vypadá moje auto - tak pojďte do mě :D Jinak ještě příjde v lednu celolak, brzdy, termostat, začernit zadní světla, popravit blinkry a je ready :bigups:
Přílohy
10885528_690559507725273_6911946908083268038_n.jpg
(120.42 KiB) Staženo 1276 x
ToyotaCelicaGirls
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od aczasa »

Super. Jeste linku. Tenkou CCA 3mm of konce kridla dopredu na horni uvrati oblouku kastle a mozna pak dolu k blinkru. Myslim ze to je vazne i pekne. ;-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Ali_simonova
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 28.12.2014, 10:15
Bydliště: Přerov

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od Ali_simonova »

aczasa- Jo nad tou jsem taky přemýšlela, akorát ta má tak 30 šroubků, a teď se mi to už nechtělo sundávat brousit apod. Na to příjde řada později. Moc děkuji. :blush: :bigups:
ToyotaCelicaGirls
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od Joey »

Ali_simonova píše: Mimochodem, jak tu kdosi psal že je to " svatokráděž" tunit celicu t18, mě ani nepříjde.
Možná jsi si tento výrok vyložila moc přísně, pár odlišně nalakovaných prvků karoserie je spíše styling (imho). Většině naskakuje husí kůže z tohohle "tuningu" :wacko:


Obrázek
Obrázek
Ali_simonova píše: Ale myslím že to auto nevypadá zas tak špatně...
Za mě máš :bigups: , že jsi se rozhodla zachránit auto, které se dosti dlouho plácalo po bazoši, s vyhlídkou rozebrání na díly :cry:
Ali_simonova píše: ... - tak pojďte do mě :D
...to zní jako nabídka :biggrin: (joke)
Ali_simonova píše: Jinak ještě příjde v lednu.....začernit zadní světla...
Nechceš to raději sladit do červené ? V kombinaci s černou parádní kontrast a nebude to tolik provokovat příslušníky :wink:
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od 29Carlos »

O tý svatokrádeži jsem psal já. Ne proto, že bych byl vyloženě proti tuningu jako takovýmu. Když někdo "tuní" auto, kterejch je v každý ulici dvanáct do tuctu, tak pro to mám pochopení, že se chce někdo odlišit. Ale T18 je už prostě auto, který si to podle mně nezaslouží. O tuningu, mém pohledu na něj a se mi tu rozepisovat nechce. To co děláš ty považuju spíš za styling, u holky i docela pochopitelnej a zatím docela slušnej, teda vyjma těch předních světel...
Že chceš mít auto podle sebe to chápu a plně respektuji. A zaplaťpánbů jsou to všechno více méně změny vratné. Takže radím sehnat všechny světla do foroty, aby až to budeš chtít vrátit do originálu nenastal neřešitelnej problém... :wink:
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od 29Carlos »

Joey píše:
Ali_simonova píše: Mimochodem, jak tu kdosi psal že je to " svatokráděž" tunit celicu t18, mě ani nepříjde.
Možná jsi si tento výrok vyložila moc přísně, pár odlišně nalakovaných prvků karoserie je spíše styling (imho). Většině naskakuje husí kůže z tohohle "tuningu" :wacko:


Obrázek
Obrázek
Ali_simonova píše: Ale myslím že to auto nevypadá zas tak špatně...
Za mě máš :bigups: , že jsi se rozhodla zachránit auto, které se dosti dlouho plácalo po bazoši, s vyhlídkou rozebrání na díly :cry:
Ali_simonova píše: ... - tak pojďte do mě :D
...to zní jako nabídka :biggrin: (joke)
Ali_simonova píše: Jinak ještě příjde v lednu.....začernit zadní světla...
Nechceš to raději sladit do červené ? V kombinaci s černou parádní kontrast a nebude to tolik provokovat příslušníky :wink:
Si mně předběhl, já se trochu rozepsal... :D
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: Přestavba světel - Celica T18

Příspěvek od Joey »

29Carlos píše: Si mně předběhl, já se trochu rozepsal... :D
...to jen aby slečna nepojala podezření, že se do debaty zapojil někdo jiný než ti, no, gentlemani vole :D
Odpovědět

Zpět na „Celica“