Celica 1.6 sti, 4A-FE - Velká spotřeba???

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Legon
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: pát 12.12.2008, 09:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Legon »

Ja mam to iste na celi 4afe, na prvej US verzii (lambdu som mal) mi motor isiel OK, tu ma najazdene 243 000 tak som to pripisoval tomu, spotrebu na dlhu trasu mam okolo 7.3 l, ale cesty do prace cca 9km mimo mesta sa neviem dostat pod 8.2
Pri nizkych otackach najma na 2jke ked chcem len udrzovat velmi nizku rychlost, tak akoby sa nevedelo rozhodnut ci ma pridat, alebo spomalit tak nou trase. No a este ako sa ochladi ranne startovania su naozaj dost zle :( vacsinou na 2. startovanie ...
pri pridani vzdy skoci na pol sekundy oranzova economy, na US som nemal economy tak neviem porovnat, ale na tu pol. sekundu akoby sa jej nechcelo a potom zacne primerane akcelerovat ...

Edit> na US celi 4afe som lepsiu spotrebu nemaval ale nemal som to "kvazy pridusenie" na pol sekundy pri vacsom pridani a mal som startovanie na brnk. Ked som vymenil sviecky a vzduchac tak sa mi zdalo ze to je uz OK ale asi skor palcebo efekt ...
EE90, 2E, rv 1988 - Pinďa
AT180, 4AFE, rv 1991, B-LFB
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

Legon mal US, lebo nemal na blatniku blinkre a mal oranzove pozicky ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

biscuit píše: jestli se to da udelat na lambdu, jako je to bezne.
Zalezi co to presne je a jak to funguje. Pokud je to jen nastavitelny odpor tak to vymenit nepujde, ecu by nechapala o co jde.

Ja jsem hledal driv rozdily mezi 4A a 7A tak jsem nekde cetl, ze prvni verze 4A nemeli ani katiky a lambdy. Nic vic si ale kolem toho nepamatuju. Vim ze tam byl popis jak motor pracuje se vstrikem prave bez lambdy.

Mas dve moznosti. Poradne sestelovat motor s tim jak je a nebo prekopnout na jiny rizeni.

Mas nejake blizsi info - cislo, fotku o tom stelovatku? docela by me to zajimalo.

Jeste me tak napda proc by jsi tam lambdu chtel. Kvuli spotrebe?
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Takze chaos, nejsem si jistej jestli dosahnes vyrazne lepsich vysledku s lambdou nez s poradne naladenym timhle. Rozdil bude max par procent. Lambda je tam taky kvuli emisim i kdyz samoze modernejsi rizeni je modernejsi. A radsi bohaty nez chudy :D

Prohledal jsem uplne vsechnu dokumentaci a nikde sem nic takovyho nenasel, uz jen z toho principu me to zajima.

No musel by jsi mit motor 4AFE k nemu jeho ecu a samoze kabelaz popripade ji dodelat. Tezko rict jen tak z hlavy. POkud je tohle origo vec tak bych to neskadlil pokusama, pokud je to nejaky homemade pak by nemel byt problem lambdu doplnit. Za predpokladu ze je to lambda ojebavac.

Zkus pak udelat fotku toho udelatka. je to jako seriove nebo kutilcase?

Spotreba je vseobecne na prd u studenyho motoru na kratky trase nez se ohreje. Hodne lidi v zime dojizdi 7-10 km a to v podstate jedes na sytic takze to zere.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

nestvete me , nebo zmerim spotrebu, s udelanou hlavou, novou lambdou, pocitam ze mam neco kolem 6ti litru ted s lehkou nohou , auto cuka jen pri nizkych otackach ( pod dva tisice vetsinou na nizsi stupen , cim vetsi kola tim je to vice znat )

udelatko znam , je to original - REZISTOR , kamarad to mel, potom to vymenil - napojil na lambdu a jezdi dal , jak moc dobre to nevim ale bez problemu jezdi, kdyby nekdo chtel, mam tu elektrinu s ECU pro verzi s lambdou :D

89456-20020

http://www.toyodiy.com/parts/p_E_1990_T ... _8404.html
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Lambda je v podstate taky odpor, jde spis o to jestli ecu zvladne cist ty kmity z lambdy. Jestli ten vstup v ecu neni jen pro presnou nastavenou hodnotu k dolazeni. Mozna by stalo zato porovnat verzi ecu s ecu s tim kdo ma lambdu normalne. Ono vrazit ji tam jen tak je jedna vec a druha zda to opravdu funguje. Pac tam muze byt pak Loop a prd se pozna.

Jako prvni krok bych to samoze naladil jak psal Libor a pak to ocumoval okolo jaka je to ta jednotka atd ...
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Jsi moc daleko na pokusy, ale cekam kdy si nas vsimne MichalS ten ma 5gen a elektriku ma v malicku tak by mohl byt konkretnejsi. :wink:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

ten rezistor urcite za ls vymenit nelze. Funguje totiz na principu wb lambdy tedy odpor,kdezto klasicka lambda dava skokovy napetovy signal. Predelat na ls jedine cestou ecu co to umi. Podival bych se po ecu z cariny e,mela 85kW[/b]
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

no a protoze mam dneska dobrou naladu :) tak prozradim proc to skube. :) podprumerny mechanik to samo dokaze odstranit,jen by musel pouzit hlavu. :) a dalsi veta za flasku hruskovice kubrtovice.:)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Ale to muze byt prece od prdly hadicky podtlaku az po spinavou klapku a nedej boze poloha klapky.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Ty se o tu hrušku bojíš :lol: důvod je prostý,špatně seřízený volnoběh. :) spousta lidí si myslí že stačí proklemovat servisní konektor a je hotovo,ale není.... :D
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

libor12 píše:Ty se o tu hrušku bojíš :lol: důvod je prostý,špatně seřízený volnoběh. :) spousta lidí si myslí že stačí proklemovat servisní konektor a je hotovo,ale není.... :D
Nebojim jen dosla, ale kompot je uz v sudu.

Volnobeh by prece kazdej videl ze neni serizenej nebo ze je mimo ... :twisted:

Jestli nekdo zjisti ze mu to cuka kvuli blbe serizenymu volnobehu a prizna se ktomu tak te prestanu pomlouvat :twisted:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Volnoběh je viditelně v pořadku 10st předstih a otačky teplého motoru 850 přesto je to špatně pokud je ještě jedna věc jiná a tou je podtlak na volnoběh. Na to se 98% lidi vysere protože nemá k dispozici budík. Tot vše. Bez hrušky se na svět špatně kouká :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Legon
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: pát 12.12.2008, 09:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Legon »

libor12 píše:Volnoběh je viditelně v pořadku 10st předstih a otačky teplého motoru 850 přesto je to špatně pokud je ještě jedna věc jiná a tou je podtlak na volnoběh. Na to se 98% lidi vysere protože nemá k dispozici budík. Tot vše. Bez hrušky se na svět špatně kouká :)
U nas sa najde aktualne nejaky burcak, len ta dialka ... mozno by sa ti lepsie pozeralo na svet :D
EE90, 2E, rv 1988 - Pinďa
AT180, 4AFE, rv 1991, B-LFB
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

heh sem si rikal kam se stratila ta davka jabcaku :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Odpovědět

Zpět na „Celica“