Zadní vzpěry 7G

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Petan-7g
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: ned 26.09.2010, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petan-7g »

Ja bych zajem mel, akorat nevim s tim prevrtanim, odkud jsi?
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Cena dobrá,jenom se taky bojim tý přestavby :(
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

cus - prave ze teplota na to moc vliv nema. Kdyz jsou mrazy a je slunecno tak kufr v pohode drzi a to same v lete slunecno sucho a je to OK (me to pada celorocne mam na kufru orig kridlo) tak jsem myslel ze je to budto okolni tlak nebo vlkohost :-) nevim kazdopadne nema smysl to detailne resit > je to na kkt a to je podstatne.

Co jsem se dival na vzpery dveri u me jiz drive (mozna blbe) - tak to neni pasovina (na stare CEL je) ale kus tvarovaneho plastu(!) ktery na prvni pohled z dalky vypada jako zelezo - ale mozna se pletu..dulezite to vsak neni :-) kazdopadne napad na zostreni hran je zajimavy...

co se tyka ceny vzper a zavazne objednavky - kdyz uz jsem se upsal tak OK se mnou pocitej. Jak to bude aktualni tak poslu na SZ adresu. Zkusim si topic pohlidat.
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

"Přestavby" se nebojte, je to jen odvrtání jednoho nýtku průměru 8 mm a nahrazení šroubkem M8, ten koupíte za 2,-Kč v každém železářství. Večer sem dám fotku, abyste věděli přesně, o co se jedná. Pokud by měl někdo zájem a byl z blízkého okolí Ústí nad Labem nebo měl cestu kolem, vzpěry mu vyměním, je to tak na hoďku.
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

cena popravde trochu vyssi nez jsem ocekaval, kazdopadne porad vyhodnejsi nez si to jit koupit do toyoty, cehoz si je asi vedom i nas mily vyrobce, treba je ta cena vyssi, ze mame ty vzpery male a velkou silu, ale mozna se pletu.. mno az ozkousis ten prototyp, tak poreferuj, ja osobne mam stale zajem, uz nechci dalsi boule na hlave :)
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od honzism@n »

tak me poslali fakturu na 1018.-včetně daně +pošt.a bal.tak sem zvědavej jak to dopadne :roll:
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
Maci
Navigátor
Příspěvky: 95
Registrován: ned 19.10.2008, 17:57
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maci »

honzism@n píše:tak me poslali fakturu na 1018.-včetně daně +pošt.a bal.tak sem zvědavej jak to dopadne :roll:
Takovych je nas vic co cekaji jak dopadnes :D a ta cena je dana tim ze ty mas katalogovou vec oni si to musi nechat delat na zakazku ....
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od honzism@n »

akorad me štve,že to chtěj zaplatit předem bych nerad přišel o talíř
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
Maci
Navigátor
Příspěvky: 95
Registrován: ned 19.10.2008, 17:57
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maci »

honzism@n píše:akorad me štve,že to chtěj zaplatit předem bych nerad přišel o talíř
no v prvnim okamziku me to lehce taky nastvalo a prekvapilo ale co se na dobirce zmeni....stejne predas penize driv nez dostanes balik tak je to prast jako uhod...ale treba tim ze to mas z katalogu by mohl byt kdyztak mensi problem s reklamaci....
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

Maci píše:
honzism@n píše:akorad me štve,že to chtěj zaplatit předem bych nerad přišel o talíř
no v prvnim okamziku me to lehce taky nastval a prekvapilo ale co se na dobirce zmeni....stejne predas penize driv nez dostanes balik tak je to prast jako uhod...ale treba tim ze to mas z katalogu by mohl byt kdyztak mensi problem s reklamaci....
presne tak, at zaplatis dopredu nebo na dobirku, stejne to nemuzes nijak zkontrolovat jestli je to spravne, je to blbe ale je to tak
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od honzism@n »

no prave že když je to na dobírku nebo na fak.tak když se mi to nezda tak si to pěkne před poslíčkem rozbalim a kouknu jak to vypapda a jestli mi to po ceste nepoškodili.Parkrat už sme vraceli zničenej final večinou jim to ani neva, ale po zkušenostech s ppl,toptrans atd sou to fak ku...vy jak se k tem vecem chovaj hruza.ale už je mame v praci vycvičeny :D
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Odvrtání čepu:
Obrázek



To Ditri: vem si magnet, to táhlo je opravdu plech, plast by byl hned KO.
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

já zkoušel objednávat z toho elitu,pač vyjde vlastně na stejno a už jsem byl nedočkavej,dokovaď je sníh :) Ale nějak to nejde,tak nevím.?jinak šrouby jsem zkoušel povolit,spodek pohoda,vršek vemu rozbrusem opatrně,jak to dělali klucí tady a snad to půjde.
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

HBOSS píše:já zkoušel objednávat z toho elitu,pač vyjde vlastně na stejno a už jsem byl nedočkavej,dokovaď je sníh :) Ale nějak to nejde,tak nevím.?jinak šrouby jsem zkoušel povolit,spodek pohoda,vršek vemu rozbrusem opatrně,jak to dělali klucí tady a snad to půjde.
Tak třeba budeš mít při shánění štěstí, ale já jsem přes známé obvolával všechno možné a všichni tito dodavatelé - Elit, Kelly, Benex, KS Motor, Auto Anděl a já nevím, kteří ještě je sice mají kolikrát v nabídce, ale nejsou schopni je dodat a nejsou ani nikde v centrálních skladech. Jediný, kdo je má a snad dodá je X1 Autodíly, ale jedna je za 1805,-Kč s DPH + 215,- dobírka a porto - to je docela ranec. Ještě čekám do konce týdne.
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

zejdy píše:
HBOSS píše:já zkoušel objednávat z toho elitu,pač vyjde vlastně na stejno a už jsem byl nedočkavej,dokovaď je sníh :) Ale nějak to nejde,tak nevím.?jinak šrouby jsem zkoušel povolit,spodek pohoda,vršek vemu rozbrusem opatrně,jak to dělali klucí tady a snad to půjde.
Tak třeba budeš mít při shánění štěstí, ale já jsem přes známé obvolával všechno možné a všichni tito dodavatelé - Elit, Kelly, Benex, KS Motor, Auto Anděl a já nevím, kteří ještě je sice mají kolikrát v nabídce, ale nejsou schopni je dodat a nejsou ani nikde v centrálních skladech. Jediný, kdo je má a snad dodá je X1 Autodíly, ale jedna je za 1805,-Kč s DPH + 215,- dobírka a porto - to je docela ranec. Ještě čekám do konce týdne.
Ahá,tak proto mi to nic nechtělo dělat :) tak to je pak jasné :) 1800 je už moc,to jo.Zítra se ozvu určitě
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Odpovědět

Zpět na „Celica“