Zadní vzpěry 7G

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Petan-7g
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: ned 26.09.2010, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zadní vzpěry 7G

Příspěvek od Petan-7g »

Dají se někde sehnat jinde, než originál v toyote?
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Dají, jestli vydržíš, budu je řešit leden-únor příští rok. Nechám je dělat "na míru". Když nás bude víc, bude třeba i sleva. Cena cca 500,-Kč/ks. Je potřeba zjistit, jaké mají mít parametry a tím nemyslím rozměry, ale zvedací síly. Pokud někdo ví, uvítám informace.
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

do toho bych sel s vami, zejdy
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Hlásím se taky,pořád mi padá kufr na držku :D Děkuji
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
votecc
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: sob 05.07.2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od votecc »

Ja koupil auto uz se spatnyma vzperama :( Zit se s tim da mam na to takove drivko jako podperu :-) ale pokud by se delala hromadna akce objednavani za dobrou cenu tak se rad pridam.....
-----------------
Celica T23 2000 - Sold
MR2 MKII 91 rev1 - Sold
MR2 MKII 95 rev3 - Sold
Honda CRX - Sold
Mazda MX3 V6 - Sold
BMW 320i e36 vanos coupe - Sold
BMW 520i e39 2002 - Sold
BMW 330i e46 - in use
Mitsu 3000GT - in use
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

votecc píše:Ja koupil auto uz se spatnyma vzperama :( Zit se s tim da mam na to takove drivko jako podperu :-) ale pokud by se delala hromadna akce objednavani za dobrou cenu tak se rad pridam.....
No myslím,že to maj snad všechny,když je teplo tak to drží v pohodě,ale jakmile seto pohybuje kolem nuly,padá mi to na držku,bylo by fajn kdyby to drželo(už jenom,že nechci vozit dřívko) :D V toyotě chtěj snad 3litry za jednu,proto sem se snažil s tim žít,ale když bude,tak supr :)
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laser Beam »

Tak to jste na tom se 7ma ještě dobře,po mně chtěli na 5g 5 litru za jednu v toyotě :shock: I když sem auto renovoval a stálo to jiný prachy,tak tohle jim za 2 blbý tyčky nedám :evil: to radši to dřívko 8) A potom kufr stejně moc nepoužívám :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

tak cecilky jsou krasny auta a je divny kdyz prijede typek k obchodaku, ma dve tasky plne nakupu a pak to soupe do kufru, kterej mu malem rozbije tlamu, bo to viko se sklem opravdu neco vazi a kdo ma ty vzpery temer komplet KO, tak to zna

myslim, ze jsem cetl nakej bulletin od toy ze 2000-2001 ma tyto vzpery nedokonaly, ale po tolika letech a tak tezkych vratech se asi nemuzeme divit, ze uz doslouzily
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2121
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Příspěvek od jarson »

mrknite sa napr.sem:
http://www.moliton.cz/cenik/
(v tom cenniku je aj na toyoty, a zase v CR, a u nas prd... ked zapocitam postovne , mozem si rovno kupit ...)
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Kenne píše:tak cecilky jsou krasny auta a je divny kdyz prijede typek k obchodaku, ma dve tasky plne nakupu a pak to soupe do kufru, kterej mu malem rozbije tlamu, bo to viko se sklem opravdu neco vazi a kdo ma ty vzpery temer komplet KO, tak to zna

myslim, ze jsem cetl nakej bulletin od toy ze 2000-2001 ma tyto vzpery nedokonaly, ale po tolika letech a tak tezkych vratech se asi nemuzeme divit, ze uz doslouzily
Přesně tak,já používám většinou přítelkyni,ale taky to nejni dokonalý :D Fakt by to chtělo pořešit.Myslel jsem z jiného auta zkusit,ale kdo se v tom má vyznat.Prostě kdyby to vyšlo se Zejdym,bylo by to super
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haky »

Nejaka slecna kdysi psala ze na 7g koupila originalni vzpery, ale vubec si pry nepomohla a padalo ji to porad... takze na originalni taky pozor.

Jinak o tech vzperach s vama taky uvazuju, skoda ze budou az v unoru, protoze snih a led pekne zatezkava kufr :( V lete s tim nemam zadnej problem...
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Řešil jsem stejný problém cca před 2 měsíci. Nakonec jsem koupil LESJOFORS komplet za 3610,-

Maximální spokojenost

K dostání jsou na:

www.x1-autodily.cz
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Haky píše:Nejaka slecna kdysi psala ze na 7g koupila originalni vzpery, ale vubec si pry nepomohla a padalo ji to porad... takze na originalni taky pozor.

Jinak o tech vzperach s vama taky uvazuju, skoda ze budou az v unoru, protoze snih a led pekne zatezkava kufr :( V lete s tim nemam zadnej problem...
Jo jo,psala to Lucinka snad bo jak se jmenuje,že koupila za dardu a stejnak nefungovalo.Jinak se připojuju k Hakymu,že kdyby to bylo dřív,bylo by to supr,pač v létě to drží.
Sutech:To je celkem darda,počkám jestli budou za 1000 :D
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
pito
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: sob 05.09.2009, 16:24

Příspěvek od pito »

Zejdy mozes Ratat aj somno bo jag som tam dal Kridielka tak mi to cez Zimu zacalo Padat . . . Potom napis ked pojdes dat vyrabat :o)Dik
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Já už sem se Zejdym o těch vzpěrách mluvil když sem mu teď nedávno vez auto na přetěsnění. Taky je mi právě blbý když musim držet kufr hlavou jakmile nakládám třeba bedýnky a potřebuju obě ruce (trapas zvlášť když má člověk ještě pěknou spolujezdkyni, docela koukala co to cvičim :lol: ), protože vzpěry už držej jen když stojim trochu z kopce a teplota je nad 20 stupňů :D

Pro představu, originály v toy stojej 3750Kč ZA JEDNU, takže kdybych se nestyděl nechám si tam dřevěnou tyčku jako podpěru na furt.

Rozhodně se taky hlásim jestli budem objednávat kolektivně, levnější než originály bude vlastně cokoliv a jestli to vydrží...to se uvidí :wink:
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Odpovědět

Zpět na „Celica“