Nemocnice na kraji Dobříše

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Tak Bisquit si celdu odvezl a doufám že je spokojen ( už se sice vrátil, objevilo se jeste vadné ložisko kola takže dodeláme ) a mezitím nám tu probehla "menší" oprava E9 :) Fotečky dodám v prubehu týdne ( makalo se jak das takže uveřejním rovnou všechny naráz :) ).

Kompletní vyvaření, ošetření spodku , dutin, nastříkání, vyjmutí motoru, výměna polomotoru ( z duvodu špatné komprese ), kompletní přetesnení motoru, výměna komponent rozdelovače, svíčky, kabely atd... + nové přední brzdy :)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7640
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

no jo no, proste zacina bejt potvora rozmazlena a rekla si jeste o loziska.. zvuk nabira trosku znatelnejsi charakter. sice to porad jeste neni klasickej loziskovej hukot, ale zacina se to blizit..

jinak musim vyseknout pochvalu klukum za odvedenou praci a taky za prijemnou komunikaci a vubec vlastne - neni nic na co bych si mohl stezovat ;) takze diky honzovi a spol. 8)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Máme nové služby speciálně pro Toyotáře :)

1) Repase zadních ramen na vetšinu Toyotích náprav ( zatím vyzkoušeno na Celice 5 a 6g, Toyote avensis a Corolle GTi ).

Silentbloky které nejdou koupit samostatně, ale pouze v setu s celým ramenem vyrábíme na míru, možná i montáž.
Jako materiál používáme polyurethan - jeho tvrdost je vyšší než u "běžných" polyurethanu dodávaných ve "sportovních" kitech podvozku.

2) Již nemusíte kupovat nové, drahé lambdasondy, jsem schopni dodat "O2 sgnal simulátor" pro většinu vozů, který simuluje funkci lambdasondy. Po montáži je možno naším vlastním měřícím přístrojem ihned skontrolovat výsledné emise po montáži. ceny od 4,5 tis vč montáže a měření.

Ideální pro majitele vozu s leanburn lambdasondami, jejichž cena je ponekud "mimo".

3) Vstřikování vody/menthanolu do sacího traktu - spolelivé navýšení výkonu za rozumnou cenu ( doporučuji pro Celicy a 4AGE motory - odzkoušeno :D ).
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Gratulace...

Příspěvek od aczasa »

Hodně a upřímě GRATULUJI! Tole je totiž přesně to, co mi v čechách scházelo. Jediná škoda, že již je můj postoj k takovýmto věcem dost odměřený.

Skvělá práce Idaho a hodně spokojených zákazníků (doufám, že se aspoň nějaké díly konečně koupím). :-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Gratulace...

Příspěvek od Idaho »

aczasa píše:Hodně a upřímě GRATULUJI! Tole je totiž přesně to, co mi v čechách scházelo. Jediná škoda, že již je můj postoj k takovýmto věcem dost odměřený.

Skvělá práce Idaho a hodně spokojených zákazníků (doufám, že se aspoň nějaké díly konečně koupím). :-)
Myslíš tím ty silentbloky ? nebo navyšování výkonu??
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Taky držím palce a těším se, co provedeme s mojí corollou :) až bude hotová převodovka a spojka, tak začneme plánovat dál, abych to rozvrhnul finančně :)
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

tak už jsem to nevydržel a v rámci zkvalitnění ( a urychlení ) služeb jsem dnes dovezl velký, stojanový, hydraulický 12ti tunový lis na ložiska a silentbloky :)

zítra budem montovat :)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7640
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

tak parada, ze muzu brat vesele diry :-D jen vtipkuju, ale je to prima :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

Idaho píše:tak už jsem to nevydržel a v rámci zkvalitnění ( a urychlení ) služeb jsem dnes dovezl velký, stojanový, hydraulický 12ti tunový lis na ložiska a silentbloky :)

zítra budem montovat :)
že bych byl užitečnej? :shock:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

Tak to je fajné :wink:
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Toro píše:
Idaho píše:tak už jsem to nevydržel a v rámci zkvalitnění ( a urychlení ) služeb jsem dnes dovezl velký, stojanový, hydraulický 12ti tunový lis na ložiska a silentbloky :)

zítra budem montovat :)
že bych byl užitečnej? :shock:
svým zpusobem ano, i když tam byl předažený a moc drahý, každopádne díky za tip, pomohlo to najít tohle ( zhruba za stejnou cenu :D )
Uživatelský avatar
kudl
Manager Týmu
Příspěvky: 320
Registrován: stř 22.10.2008, 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od kudl »

Kenny, ja sem to delal poprve v zivote a navic venku pri sesti stupnich nad nulou pred chalupou v Krusnejch horach. Potreboval sem to auto jen dostat do servisu, protoze sem nemel samozrejme srovnanou hlavu a nemel sem novy hlavovy srouby tak to dopadlo tak ze se to hned zase fouklo. Ja sem to nedelal na blind, samozrejme sem si to nastudoval (chytra knizka Jak na to :lol: ) dodrzel sem veskery momenty atd... Ja nemam zadnou garaz kde bych si to mohl delat sam to zaprve, za druhe nepopiram ze nejsem automechanik, ale jen pos.. gymplak a rek sem si, ze si to radsi necham udelat poradne od lidi co tomu rozumi. Me treba stve to zachazeni s autem, ty jako zkusenej clovek v tomto oboru by si urcite nevysoup na 3 tejdny pul motoru v aute a ani to nijak neosetril. Nevim jestli sem ti dostatecne odpovedel na tvou otazku, pokud ne klidne se ptej dal :wink:
Corolla E9 1,6( 77Kw :-(( ) limousine a hlavne 4WD:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cbY7v41nNDw Novy video
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

jo odpovedel si na vsechno-slo mi o to proc si to teda neudelal byt podruhe ale poradne no raci byt v tve situaci auto odtahnu na lane na tycce podval odtahovka no to je jedno hned nekam kde to udelaji poradne nez to nejak lecit a pak prejet a dat zpravit ale ja sem spokojen za vysvetleni 100% :wink:
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

když mi někdo doveze auto a řekne vyměň těsnění pod hlavou-je stoprocentně provalený-tak se neptám a vyměním ho-neměřím tlaky,nekontroluju svíčky,nekontroluju čerpadlo a ni chladič.

Jestli nastaly problémy s přehříváním i po opravě a muselo se měnit vodní čerpadlo ,chladič atd-za to Idaho ani nikdo jinej nemůže. V servise řekli menší částku ovšem rozvody se dvakrát sundávaly a dvakrát nasazovaly.Nevím na jaký jste použili těsnění - já dávám motorářskej silikon a ten tvrdne 12hodin,tkaže až po této době je možno vodní čerpadlo odzkoušet-poté se oběvil vodní chladič a zase se měnilo dál.

Ono se nezdá ale pár takových doslova výdrbů na jednom autě,do toho se zalomí nějakej šroub a rázem je z toho ten počet hodin co fakturovali.

mechanik kterej v servise řekne tolik a tolik hodin bude trvat výměna hlavy,vodního čerpadla a chladiče netuší kolikrát se které díly sundávaly a kolikrát se napouštěl systém.

Opravuju Toyoty už léta a věřte že ty hodiny můžou sedět
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Rico88
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: sob 13.09.2008, 19:03
Bydliště: Litvínov, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Komplet prohlídka

Příspěvek od Rico88 »

Zdravím nemocnici!
Měl bych takový specifický požadavek :)
Bylo by možné nechat si komplet u tebe prohlédnout autíí?
Myslím tím kompletní diagnostiku, co kde a jak?
Vím že je třeba vyměnit pravý zadní ložisko, rozvody asi by to chtělo i tlumiče, silentbloky atd... A když by se v tom bylo, tak jestli by byla možna celková diagnostika aby Rollinka byla ve 100% kondici?
Jedná se o auto uvedené níže.
Díky za odpověď
Rollinka - Corolla 1,3 LXi 4E-FE 65kW 1992/12
http://tasmaniadriver.mysteria.cz/gallery/index.php
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“