Obcas se vyplati kola prohlednout

Povídání týkající se disků a pneumatik - technika! Bazar je dole v bazaru...
Uživatelský avatar
fildis
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1525
Registrován: čtv 25.10.2007, 15:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od fildis »

Tak hlavně, že se nikomu nic nestalo :wink: Ale je fakt, že taky gumy nekontroluju před jízdou, tak možná začnu, je to hnus, co jsou dneska lidi schopný udělat někomu jinýmu :roll:
Corolla E10 1.3 16V 3D 97
4E-FE 55Kw
Ronal 6Jx16 ET38
195/45 R16
Trocha úprav ještě nikomu neublížila :-D

http://database.mangacars.fr/data/media ... llae10.PNG
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Tak to ja uz kontrolovat zacal, bo obcas jsem nucen misto parkoviste stat na ulici podel cesty a nez pak sednu do auta, cele ho obejdu a prohlidnu... pred nedavnem jsem si tak vsim, ze se me asi nekdo zkousel dostat do auta ze spolujezdcovy strany tim, ze se snazil odstranit ten tesnici lem mezi dvermi a oknem (ted mi nedoliha ke dverim a u zrcatka je poskozene fixacni tesneni... :-( )
Ale nastesti se mu to nepovedlo a dalsi plus ze to ani neni tak videt...ale nasere to :evil:
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Kysi píše:Tak to ja uz kontrolovat zacal, bo obcas jsem nucen misto parkoviste stat na ulici podel cesty a nez pak sednu do auta, cele ho obejdu a prohlidnu... pred nedavnem jsem si tak vsim, ze se me asi nekdo zkousel dostat do auta ze spolujezdcovy strany tim, ze se snazil odstranit ten tesnici lem mezi dvermi a oknem (ted mi nedoliha ke dverim a u zrcatka je poskozene fixacni tesneni... :-( )
Ale nastesti se mu to nepovedlo a dalsi plus ze to ani neni tak videt...ale nasere to :evil:
Toz to vitej v klubu ja uz mam tohle za sebou a taky to neni moc videt ale nasere to. Minulej tyden mi nejakej dobrak obtahl sram co uz tam byl po cely delce na ridicove strane. Docela jsem to peclive maskoval tuzkou a rozlestoval a nekdo to protahnul na tom samem miste a tak peclive ze to vypada hur nez predtim. Lidi jsou svine a bude hur. Vidim to na naloz do auta a odpalit jak se nekdo neco priblizi na 30cm. Auto ozelim za smrt hajzla. Posledni udalosti em donutili parkovat na docela blbym miste (pred domkem) kde je auto v bezpeci, ale ne tak uplne. Zrovna v tomhle miste strasne serou ptaci. No hnus a na ty cerny to je sakra videt :twisted:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Odpovědět

Zpět na „Kola + pneu - technika“