Bouraný Prius IV gen

vše ohledně modelové řady Prius
Lkotek
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: ned 26.06.2016, 12:21

Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od Lkotek »

Na podzim minulého roku jsem bouchnul Priuse na čumák. Je to zmáčknutý až k motoru a bouchly airbagy. Nenašel jsem nikoho, kdo by to dal za rozumnou cenu dohromady. Pokud má někdo zájem- tel. 777602323
manasek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 502
Registrován: čtv 02.10.2008, 21:08

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od manasek »

proc to resis??mas snad pojistku ne??pokud ti vytopila totalku tak to snad drzet nebudes nee?? :D jinak se nedoplatis..jen ty pytle jednotka,cidla ,pasy a kde mas zbytek ...hod sem fotky kouknem na to..
Lkotek
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: ned 26.06.2016, 12:21

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od Lkotek »

Kdyby to bylo pojištěny, tak to řeší pojišťovna a ne já.
Uživatelský avatar
PALO-Prius
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: pát 03.10.2014, 05:29
Bydliště: Bratislava - Ruzinov / Finsko - Rauma

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od PALO-Prius »

Vopred sa ospravedlnujem za krikiku, ale neda mi to...

To ako vazne, vazne sa najde v dnesnej dobe clovek, ktory si nepoisti auto, nove (resp. skoro nove) auto Prius 4.gen? Skoda pisat... Ja mam 8 rocny Prius a mam ho havarijne poisteny. ved pri tej cene auta je tych 280eur/rocne skoro nic (pori novom, resp skoro novom je ta ciastka este viac zanedbatelna). V inych statoch Europy stoji povinne poistenie a cestna dan aj 800-1000 Eur rocne, takze tych nasich 280 Eur je naozaj nic.

A potom hlada po viac ako POL ROKU od buracky opravu za "rozumnu cenu", ved len material bude odhadom na 5tis EUR.
Prius III 2010 Excutive, seda metaliza
http://moje.auto.cz/PALO-Prius/priusik.html
Obrázek
manasek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 502
Registrován: čtv 02.10.2008, 21:08

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od manasek »

no to budes muset hledat dily jinde,polsko a pod...hod sem fotky..
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne čtv 07.09.2023, 18:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
DavidDDD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 724
Registrován: ned 19.10.2014, 09:49

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od DavidDDD »

Zkusil bych inzerovat na mobile, nebo otomoto.pl, pokud jsi to vzdal, což možná chápu. Bojovat s opravou při tom,že si koupíš díly a budeš nahánět opraváře,je takřka nemožné a nevyplatí se to...
Diskuse o pojistce je plácání do vody, kamarád koupil auto za 6kil a po roce to rozstřelil, prodal za 8pětek, asi by to pojistil,kdyby to býval věděl (asi jako každý) :? :?
Mě kdysi pomohla pojistka,i když mě někdo naboural a když budu mít "exota" za "víc" peněz,tak asi váhat nebudu. Na Plusko platím cca 11tis komplet,to mi za klid stojí....(obzvlášť když čtu tohle vlákno :( )
Ale jasný,že když se nic nestane,jsou to vyhozený peníze :)
Prius - ta obrazovka je droga :-)
EX : Prius, Lexus RX h, LC120, LC100, Previe,Camry...atd.
Nyní LC100 (nafurt) + Prius+ a Verso 1,8...
Uživatelský avatar
ježek2
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: úte 25.03.2014, 16:56
Bydliště: Jihlava

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od ježek2 »

Davide :...10839,-.....přes Top.poj... levnější,než přímo od pojišťovny...ale nerad bych zjišťoval,jak se pak pojišťovna vykrucuje z placení...
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od kadel »

Tak jste si do nej kopli, ale to mu asi nepomuze. Nemit pojisteni je blbost, ale je to kazdyho vec....

O jakym vykrucovani mluvite? Parkrat uz jsem resil havarijko a nikdy zadny vykrucovani. Odvezl jsem auto dos servisu, vyzvedl, zaplatil spoluucast a odjizdel jsem s opravenym autem. Pojistovna kooperativa
RAV4 HSD FWD
manasek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 502
Registrován: čtv 02.10.2008, 21:08

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od manasek »

hele ty fotky kouknem na to.. :D nebo kde stojis stavim se ... :D
Uživatelský avatar
DavidDDD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 724
Registrován: ned 19.10.2014, 09:49

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od DavidDDD »

Karle tady asi nikdo nekope a pomoct jde těžko, ale jak píše Ježek, pojišťovny to vidí různě. Pokud jsi měl jen kladné zkušenosti, buď rád. To co popisuješ, jde spíše u novějších aut u staršího to bude složitější...
Já měl třeba problém, když mě nabourali (Policie ČR) a z povka mě nabídli částku rovnající se světlu (a bylo toho potřeba daleko víc). Díky tomu, že jsem měl havárku, tak to vzali z toho a rozpočtem to šlo, v servisu bych vykrvácel a nezaplatili by mi to. Bylo to starší auto s nájezdem nad 2 kila.....
Ale si to plevelíme, i když podstatné bylo řečeno, pokud to chce Lkotek prodat, tak to musí inzerovat. Nebo si dát inzerát, že koupí díly a čekat. V tom případě bych mít IVku, tak ji pojistím (sry za černý humor).
Prius - ta obrazovka je droga :-)
EX : Prius, Lexus RX h, LC120, LC100, Previe,Camry...atd.
Nyní LC100 (nafurt) + Prius+ a Verso 1,8...
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od kadel »

Davide, ty jsi zrovna nekopal. :-)
Je pravda, ze jsem vzdycky resil poj udalosti na aute, co melo max 5 let a nikdy jsem to neresik rozpoctem. Nechtel jsem na tom vydelavat, jen mit auto v cajku. Pojisteni mam od mistniho pojistovaka a nemuzu si stezovat, mam od nej pojisteny vsechno, auto, barak, proti blbosti. Na ravku platim 16000 (platim teda 18000,protoze si priplacim nahradni auto) a spoloucast mam 2000, 0%
RAV4 HSD FWD
Uživatelský avatar
DavidDDD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 724
Registrován: ned 19.10.2014, 09:49

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od DavidDDD »

V pohodě, jen aby bylo jasno, já na tom tenkrát taky nechtěl vydělat, já chtěl jezdit. :)
Prius - ta obrazovka je droga :-)
EX : Prius, Lexus RX h, LC120, LC100, Previe,Camry...atd.
Nyní LC100 (nafurt) + Prius+ a Verso 1,8...
esprit
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: čtv 13.08.2015, 16:29

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od esprit »

Lkotek píše:Na podzim minulého roku jsem bouchnul Priuse na čumák. Je to zmáčknutý až k motoru a bouchly airbagy. Nenašel jsem nikoho, kdo by to dal za rozumnou cenu dohromady. Pokud má někdo zájem- tel. 777602323
Pokud je to jen zmáčknutá kapota, tak se to vyplatí opravit. Pokud by oprava stála řádově 70% tržní ceny nebouraného auta, tak se to stále vyplatí opravit (a pak třeba prodat). Jinak se to dá prodat jen za náhradní díly. Dá se ušetřit i desítky procent, pokud se to dá do neoriginálního servisu Toyoty.
Uživatelský avatar
DavidDDD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 724
Registrován: ned 19.10.2014, 09:49

Re: Bouraný Prius IV gen

Příspěvek od DavidDDD »

Nemůžu si odpustit rýpavou poznámku, už jsi to někdy dělal ? To co píšeš je teorie. Dopočítej díly, najít ten servis ( nikomu se nechce do velkých oprav, potažmo dělat vůbec,lepší udělat blatník pro pojišťovnu, ta platí dobře). Bude to trvat měsíce (jsem optimista) a sypeš peníze a nervy do nejistého výsledku. Prodávat auto po takové ráně, bude složité ( když to teda nezatajíš, on tě stejně prozradí lak). A baterka nemaká a ceny aut jlesají,atd atd. :wink:
Prius - ta obrazovka je droga :-)
EX : Prius, Lexus RX h, LC120, LC100, Previe,Camry...atd.
Nyní LC100 (nafurt) + Prius+ a Verso 1,8...
Odpovědět

Zpět na „Prius“