GReddy e-manage jednotka...

vše o tuningu na vozech Toyota
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

GReddy e-manage jednotka...

Příspěvek od Malpaso »

Neznáte někdo v ČR firmu která s ní má zkušenosti (nebo že by někdo tady na fóru)???

Obrázek
link: http://www.greddy.com/products/display/ ... ategory=48

Díky.
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Bohužel takovým hračičkám nerozumím,...budeš ždímat těch nedostatečných 200koní?.. :lol: :lol:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

ArnieGT píše:Bohužel takovým hračičkám nerozumím,...budeš ždímat těch nedostatečných 200koní?.. :lol: :lol:
200koníků už překonáno máme to není problém ;). Spíš mi jde o drobné poladění směs vzduch/palivo (jedu trošku víc bohatě což si myslím že by šlo ještě dotáhnout) a hlavně mít jistotu že když něco nebude běhat, mám se na koho obrátit...
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Malpaso píše:
ArnieGT píše:Bohužel takovým hračičkám nerozumím,...budeš ždímat těch nedostatečných 200koní?.. :lol: :lol:
200koníků už překonáno máme to není problém ;). Spíš mi jde o drobné poladění směs vzduch/palivo (jedu trošku víc bohatě což si myslím že by šlo ještě dotáhnout) a hlavně mít jistotu že když něco nebude běhat, mám se na koho obrátit...
konktaktuj s naladěním človeka na supraforu s nickem Veta ( nekde Karel, jinde Leon 4x4 ) - má s laděním zkušenosti. Já bohužel tolik zkušeností nemám (jednak se m zatímendodělal motor tak aby melo smysl vubec o něčem takovém uvažovat - jsem na skoro sériových 400PS ale motor je v jednom kuse venku jak s eneustále dopasovává elektrika, uložení atd.. navíc plánuju standalone ale až po kitu singlu , zatím na twinu pojedu jen SAFC + EBC.
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Kurnik ja bych tomu tak chtěl rozumět abych se v tom mohl hrabat,...a upravovat motor,... :roll: Kdyby jste jen byly trochu blíž a jezdil tam za vama :oops: :D na upravy,....no nic možná někdy,... :cry:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

takový trochu OT: co máš vůbec pod kapotou Malpaso?:) to neni skutečná SS III že ne?:) ta by totiž měla mít pod kapotou 3SGE BEAMS
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Ado
Řidič
Příspěvky: 222
Registrován: úte 30.08.2005, 17:38
Bydliště: Tábor

Příspěvek od Ado »

garfielld píše:takový trochu OT: co máš vůbec pod kapotou Malpaso?:) to neni skutečná SS III že ne?:) ta by totiž měla mít pod kapotou 3SGE BEAMS
no tak to by aj mna zaujimalo
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Lexus RX400h,rv.2008
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

ArnieGT píše:Kurnik ja bych tomu tak chtěl rozumět abych se v tom mohl hrabat,...a upravovat motor,... :roll: Kdyby jste jen byly trochu blíž a jezdil tam za vama :oops: :D na upravy,....no nic možná někdy,... :cry:
No greddy emanage je v podstate jen piggy back jednotka, ta ti moc "šancí" nedává, mužeš upravit pomer vzduch palivo, dokáže upravovat předstih a zápal nic jiného.. jen moduluje signál jdoucí do puvodní ecu, takže bdue stále limitována puvodní ecu..

Kolikrát si říkám vytrhat všechnu tu elektrikua nacpat karburátory a pár čidel pro sledovánía bduu štastnej, ale to by bylo GTE a GTTE supry docela degradace.. ale narazil na nejakej GE moturek... už se chvilku poohlížím po 2JZGE a jedno mi uteklo za 20tis :( ( plus mi uteklo jedno za 15tis v GTE :D ale to byla náhoda jako svině :) )
)
Poslední dobou zvažuju co bude dalším projektem, zda zustat u přeplnovaní a hrát si dál s 2JZGTE, nebo jít cestou karburátorového 1UZFE .. :D no ješte že nemám ted moc času na vymejšlení takovejchle skopičin :D
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Idaho píše: No greddy emanage je v podstate jen piggy back jednotka, ta ti moc "šancí" nedává, mužeš upravit pomer vzduch palivo, dokáže upravovat předstih a zápal nic jiného.. jen moduluje signál jdoucí do puvodní ecu, takže bdue stále limitována puvodní ecu..

...
Pravda... problém je ten že dát "stand alone" do 7AFE je IMHO blbost (když už nové ECU tak s jiným motorem). Takže si říkám že na tovární 1.8 je to až dost :lol:
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Malpaso píše:
Idaho píše: No greddy emanage je v podstate jen piggy back jednotka, ta ti moc "šancí" nedává, mužeš upravit pomer vzduch palivo, dokáže upravovat předstih a zápal nic jiného.. jen moduluje signál jdoucí do puvodní ecu, takže bdue stále limitována puvodní ecu..

...
Pravda... problém je ten že dát "stand alone" do 7AFE je IMHO blbost (když už nové ECU tak s jiným motorem). Takže si říkám že na tovární 1.8 je to až dost :lol:
proč blbost? plen programovatelná stadalone s již existujícími mapami a ověřená v závodech je otázka cca 12tis.. ( nová ) když si uvedomíš že za tui cenu ti nejaká "profi" firma udělá čip ketrej ti bdue v podsate k ničemu tak je lepší rovnou standalone, malej kompresurek a uuuž frčet :D

Standalone za 12-15tis mi přijde jako menší blbost než greddy emanage za téměř dvojnásobek ceny, který ti dovolí delat jen polovinu věcí..
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Idaho píše:
Malpaso píše:
Idaho píše: No greddy emanage je v podstate jen piggy back jednotka, ta ti moc "šancí" nedává, mužeš upravit pomer vzduch palivo, dokáže upravovat předstih a zápal nic jiného.. jen moduluje signál jdoucí do puvodní ecu, takže bdue stále limitována puvodní ecu..

...
Pravda... problém je ten že dát "stand alone" do 7AFE je IMHO blbost (když už nové ECU tak s jiným motorem). Takže si říkám že na tovární 1.8 je to až dost :lol:
proč blbost? plen programovatelná stadalone s již existujícími mapami a ověřená v závodech je otázka cca 12tis.. ( nová ) když si uvedomíš že za tui cenu ti nejaká "profi" firma udělá čip ketrej ti bdue v podsate k ničemu tak je lepší rovnou standalone, malej kompresurek a uuuž frčet :D

Standalone za 12-15tis mi přijde jako menší blbost než greddy emanage za téměř dvojnásobek ceny, který ti dovolí delat jen polovinu věcí..
protože jsem cíťa :lol: (pokud se podělá standalone auto stojí... pokud lehne e-manage auto jede dál) a protože e-manage na tovární střeva bohatě stačí... Na Dyno se ukázalo, že bych dostal z motoru co má továrně 115HP s e-manage až 218HP. Což je (IMHO) až dost na tovární vnitřnosti 7AFE.

máš pravdu pokud bych chtěl jít ještě dál. Tam už je e-manage na nic (to bych ale musel investovat do pístů, ojnic, atd...). Asi tak... IMHO :wink:
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

2Malpaso Kolik mas teda koniku ted? To mas 1.8, pokud jsem to dobre pochopil :roll:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

2 Malpaso: těch 218 komoňů myslíš s turbem...?
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

ja_ma píše:2Malpaso Kolik mas teda koniku ted? To mas 1.8, pokud jsem to dobre pochopil :roll:
jj, 1.8, maximum výkon 206 koní, točivý moment 296 Nm. Normálně ale jezdím na 176HP a 225 Nm (Takže malinko víc než 3.gen 2.0 3SGE motor) protože těch bez mála 300Nm špatně snáší spojka (sice v perfektním stavu, ale prakticky tovární) :D. Takže 200koní když se chci vytahovat na dálnici jaké mám zrychlení :wink:, 170 pro denní provoz...
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

BRunner píše:2 Malpaso: těch 218 komoňů myslíš s turbem...?
jo, turbo funělo něco k jednomu baru, ale byly tam :).
Odpovědět

Zpět na „Tuning“