Svíčky a otáčky

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

Svíčky a otáčky

Příspěvek od RawIron »

Zdar chlapy měl jsem v mojí celdě svíčky NGK obyč...nedávno jsem koupil Denso iridium...a ted mám problém že "jakoby" na 5 tisících otáčkách musím přeřadit...pokud to podržím cca 1-2 sekundy...pak mi přijde že sepne twincam a otáčky vylítnou normálně a motor běží tak jak má...a vždy je to cca okolo 5ti tícícíh ot....neměl někdo stejný problém? Muže to být nějaké čidlo nebo je to těmi svíčkami ? :-) Díky
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

V 3SGE 115kw jsem měl svíčky nějaká obyčejná Densa která stála se slevou 300,- dohromady - mám je 2 roky jezdím na benzín a LPG.

Teď jsem nahodil iridiová Densa ale nejsou to přesně ta co by tam měla být, stály se slevama 1300,-.

Auto se chová naprosto stejně jako předtím :) bez iridia, toť moje zjištění.

----------------------

Typuju že při přehazování svíček si možná odsunul nějakou podtlakovou hadičku, nebo poškodil nějaký kabel od svíčky.
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

Svíčky a otáčky

Příspěvek od RawIron »

Díky mrknu na kabely...:-) uvidíme :-)
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

OffTopic: Pro zajímavost napíšu... LPG je strašně moc citlivé na pořáenou jiskru na svíčce. Jak jsem zjistil není nutné mít přímo speciální svíčky, je ale nutné mít vše OK mezi rozdělovačem a svíčkama ! Po výměně motoru jsem namontoval omylem kabely které opticky vypadaly lépe, auto ale na LPG vůbec nejelo. Zkrátka když bylo v nízkých otáčkách (málo nasátého LPG = "chudá" (relativně) směs) zdechalo a nemělo vůbec tah. Když jsem ale šroub nastavení množství nasávaného LPG hodně povolil (extrémě vysoká spotřeba, přesycená směs) krásně to chytlo a mělo to výborný tah.

Pořád jsem to šteloval a ladil až jsem jednoho dne jel na noční ladící projížďku a když jsem otevřel kapotu a nestihnul zapnout svítilnu, všim jsem si že kolem několika kabelů je namodralý ozón. Zkrátka mezy kabely nybyly výboje ale ionizovaly vzduch. Když jsme kabel uchopil rukou nekopal, a když jsme jej více přitlačil ke kovové části modrý výboj ještě přidal na intenzitě.

Tak jsem kabely vymenil za jiné a ejhle auto jelo hned od nízkých otáček, LPG se konečně pořádně seštelovalo a bylo to.

Věřím ale že u benzínu bych si vadných kabelů během jízdy vůbec nevšimnul.
Odpovědět

Zpět na „Celica“