autolektrikář Praha

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Dawe24
Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: ned 22.02.2009, 20:53
Bydliště: Praha repy

autolektrikář Praha

Příspěvek od Dawe24 »

Nemáte někdo v Praze autoelektrikáře potřebuji zjistit proč se mi pořád po otočení klíčku u celici 5g. Gti točí větší vrtule,prošel jsem čidla,relé a už nevím jestly je to v nějakém kabelu,nerad se do elektriky montuju
Uživatelský avatar
Salceer
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: sob 21.08.2010, 23:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salceer »

Nejsem si jistý ale podle mě to dělají všechny GTi 5.gen. Mi to dělá taky.. ale jak se nastartuje tak se vypne že..? :-)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

točí se, když je zahřátej motor... po jízdě... po vychladnutí se netočí.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Salceer
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: sob 21.08.2010, 23:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salceer »

mi se točí furt když zapnu klíček do 2 polohy. A přitom motor nastartovaný nebyl třeba týden.. ale jak nastartuju tak se vypne..
Dawe24
Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: ned 22.02.2009, 20:53
Bydliště: Praha repy

Příspěvek od Dawe24 »

Točí se mi pořád když otočím klíček,nastartuji pořád běží jako kdyby byl rozpojený okruh mezi termospínačem,a nevypne se zkrátka někdo kdo rozumí elektrice aby se na to mrknul
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

salceer> teď sem poslouchal.... netočí se ve 2. poloze když je auto studený a ani po kratší jízdě.... točí se jen po dlouhý jízdě, třeba na srazu se točil :lol: Tak by to mělo bejt... nevidim důvod proč by se měl točit když voda neni horká.

Dawe24> kdysi dááávno, ještě sem ani nebyl na foru sem taky řešil něco s větrákama... myslim taky že se točily permanentně... ale už si nevzpomínám... kontakt mam, možná sem ti ho už dával... ul. v Bokách I neměl by to bejt problém...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Dawe24
Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: ned 22.02.2009, 20:53
Bydliště: Praha repy

Příspěvek od Dawe24 »

Má to fungovat že větší větrák když je auto zahřáté sepne termospínač na chladiči aby se auto neuvařilo a dále když se zchladí tak ho vypne a takhle to pokračuje,malý je tam jen na dochlazování nebo když má někdo klimu,nechal jsem si vyměnit motorovou elektriku protože jsem tu starou měl polorozpadlou a vše funguje akorád mi pořád po otočení klíčku běží velký větrák,když v pojistkovce vyndám relé a dám jiné je to pořád to samé i termospínač jsem měnil takže už zbývá nějaký kabel proto potřebuji autoelektrikáře aby se na to mrknul u té staré elektriky to občas taky zlobilo ale pak to přestalo,díky microne ozvu se.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

dawe> jo sem se díval ten 2. malej tam mam taky... klimu sem měl... zapínaj a vypínaj se současně... ale Salceer to má taky nějak blbě :lol: ve 2. poloze se nemaj točit, když je auto chladný, si pochutnávaj na baterii :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Dawe24
Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: ned 22.02.2009, 20:53
Bydliště: Praha repy

Příspěvek od Dawe24 »

správně při studeném motoru by se neměla točit žádná vrtule jen když se auto zahřeje na provozní teplotu tak pak sepne menší větrák a když to neuchladí tak sepne i velký takhle mi to vždycky fungovalo ale ted běží velký pořád
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

ventilator by sa mal tocit furt len v pripade ze je v kybli cidlo spinania ventilatora, na spodku chladica. ked sa cidlo pokazi ventilator ide furt ked ma stavu. skus este raz premerat to cidlo na chladici. alebo kuknut poistku ventilatora
Obrázek
Dawe24
Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: ned 22.02.2009, 20:53
Bydliště: Praha repy

Příspěvek od Dawe24 »

čidlo na chladiči jsem měnil už dvě a pojistky a relé jsem taky prošel
Odpovědět

Zpět na „Celica“