Rádio! Pomoc....

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Dejwa
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22.06.2009, 10:29

Rádio! Pomoc....

Příspěvek od Dejwa »

Zdravím vás všechny.
Máme Camry r.v. tuším 1992 100kW. Jsem amatér, moc tomu nerozumím, ale i přesto žádám o pomoc. Měli jsme v autě nějakým záhadným způsobem zapojené neoriginální autorádio. Hrálo poměrně obstojně až do té doby kdy nám ho někdo vytrhnul i s tím záhadným zapojením z auta. Zůstalo mi tam asi 15 kabelů různých barev, všechny z jednoho svazku. Nevíte si s tím někdo rady? v autě přestaly fungovat i různé další věci. Např. při rosvícených světlech když chce člověk vystoupit z auta by se měl ozvat zvuk....neozývá se. Když vytáhnu klíč ze zapalování, autu se vynulují hodiny a vždycky tam je 1:00. Teď aktuálně si toho víc nevybavuju, ale jestli někdo víte o čem asi zhruba mluvím nebo byste měli k dispozici nějaké jednoduché schéma zapojení toho svazku a autorádia nebo redukce na autorádio tak napište.

Fakt díky moc.
camry97
Řidič
Příspěvky: 238
Registrován: pát 17.10.2008, 21:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od camry97 »

Ahoj tak to je nemilé když zustanou pouze dráty mělo by jich být víc než 15 protože ještě by měly zbýt nějaký na repro bylo by dobré zjistit kolik jich tam máš přesně jaky barvy popř. foto takhle se to bez podkladů vyřešit nedá až tohleto zjistíš tak snad to pude nějak vyřešit :wink:
Prostějov->Olomouc->Kroměříž->Vyškov->Šternberk
camry mr.97 2.2 5s-fe 96kW 155000km
Dejwa
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22.06.2009, 10:29

Příspěvek od Dejwa »

Někde na netu jsem našel komplení "electrical wiring for toyota camry", a po asi hodinovém hledání jsem v tom 300 stránkovém pdf našel zapojení rádia, kterému ovšem rozumím jenom tak z půlky. Na tom schématu bylo nakresleno opravdu asi jenom 15 drátů (máme 4 repro, takže 8 pro repro a zbytek na bůhví co)...foto dodám co nejdřív.
Zkusím dodat i část toho *pdf s tím schématem.

Díky moc.
camry97
Řidič
Příspěvky: 238
Registrován: pát 17.10.2008, 21:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od camry97 »

tak já mám po ruce redukce z originálu na iso konektor s popisem jednotlivejch drátů na tom konektoru takže až dodáš foto já se mrknu co je jakej drát a k čemu slouží :wink:
Prostějov->Olomouc->Kroměříž->Vyškov->Šternberk
camry mr.97 2.2 5s-fe 96kW 155000km
Dejwa
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22.06.2009, 10:29

Příspěvek od Dejwa »

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tak to je ono, nevím co k tomu napsat..... :roll:
Dejwa
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22.06.2009, 10:29

Příspěvek od Dejwa »

sry za velikost tech obrazku.......
camry97
Řidič
Příspěvky: 238
Registrován: pát 17.10.2008, 21:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od camry97 »

Tak nevím zda ti pomůźu díval jsem se a mám pouze 14 drátů a k tomu ještě jiny barvy káblů :( ale ještě se pokusim hledat dál ve specifikacich co to máš za model konkrétně- rok,model,motor,označení?zkus se podívat :wink:
Prostějov->Olomouc->Kroměříž->Vyškov->Šternberk
camry mr.97 2.2 5s-fe 96kW 155000km
Slovan
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 10.07.2009, 11:04
Bydliště: Brno

Rádio

Příspěvek od Slovan »

Zdravím,mel jsem obdobný problem.Mel jsem Origo radio,a chtel si namontovat stavajícího KENWOODA.Vymontovat šlo,ale jak sme to zapojovali tak sme to zapojovali ne a ne to hrat,uz sme z toho s kamosem šediveli.Celej den v řiti a nic :evil: zajel jsem druhej den k firme co dela radia a alarmy,doporucili me redukci cca400kč,tak jsem to tam nechal a zrovna jsem si tam nechal dat sadu repro Pioneer TS-A 6900 zadek a TS-A 1720 předek,jina volba nebyla pac tam musí byt mělčí koše na reprácích!!!takže kazdej repro tam nejde.Jedna se o Camry 93 2.2l.A mel jsme po starostech :wink: jeste sem tam šupl tubu Magnat POWERBULL 650w a zesToxic TX-800 s jsem maximalne spokojenej,buble to pekne 8)
camry97
Řidič
Příspěvky: 238
Registrován: pát 17.10.2008, 21:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od camry97 »

Ta redukce je fakt dobra ale kdyz je to na nakej stavajici konektor ne kdyz je vse potrhany a nevi se kterej kablik patri k cemu asi bych to fakt nechal na nake firme napravit
Prostějov->Olomouc->Kroměříž->Vyškov->Šternberk
camry mr.97 2.2 5s-fe 96kW 155000km
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: ned 13.02.2011, 23:25

Příspěvek od Pavel Šebek »

Ahoj, poradíte mi někdo jak připojit radio k tomu origo zesilovači? Je to r.v.93
Odpovědět

Zpět na „Camry“