Podsvícení palubní desky

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

garfielld píše:Promovaníí inženýři, sínus, cosinus deskriptýva :lol: ty cukrovaný rohlíčky svítí jakou barvou?:)
Hehe taky jsem na to čuměl,...konec Ledna a hurá curkovíčko se najednou hodí,.... :lol:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

garfielld píše:Promovaníí inženýři, sínus, cosinus deskriptýva :lol: ty cukrovaný rohlíčky svítí jakou barvou?:)
ty svítily vanilkovou, a byly moc dobrý :twisted: :roll: možná proto to taky šlo tak rychle ;)

ArnieGT: nj to víš,ještě bylo, tak se hodilo ;) kdyby nebylo, tak by se našlo něco jinýho :lol:
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

ArnieGT píše:
garfielld píše:Promovaníí inženýři, sínus, cosinus deskriptýva :lol: ty cukrovaný rohlíčky svítí jakou barvou?:)
Hehe taky jsem na to čuměl,...konec Ledna a hurá curkovíčko se najednou hodí,.... :lol:
To cukroví bylo ňam ňam, však ho na začátku byl plnej talíř a když to Celerak fotil tak to bylo po mým "nájezdu" :twisted: a ten panel co tam svítí ty červený LEDky tak to je můj 8) neboli Celerak pájel a já se krmil a bumbal čajík s medem jak je tam vidět na té první fotce :lol:
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

petiss2.0Gti píše: To cukroví bylo ňam ňam, však ho na začátku byl plnej talíř a když to Celerak fotil tak to bylo po mým "nájezdu" :twisted: a ten panel co tam svítí ty červený LEDky tak to je můj 8) neboli Celerak pájel a já se krmil a bumbal čajík s medem jak je tam vidět na té první fotce :lol:
:onfire: a tady vidíte kdo dělá a kdo jen čumí a cpe si pupek :lol:
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše:
petiss2.0Gti píše: :onfire: a tady vidíte kdo dělá a kdo jen čumí a cpe si pupek :lol:
To není pravda, sem musel doplňovat energii když sem běhal do garáže pro šroubovák, izolačku, pájku a co já vím co ještě. Tak mě holt vyhládlo, no :oops:
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

vy jste tam dobrá partička někdy se za vámi přijedu podívat a budou tam 4 červený celici :D
jo a dělali jste i podsvýcení palubovky těma diodama místo těch 5W žárovek a svíti to dobře co?
ja jsem pod to topení dával jen návleky červený a to vydrží dlouho protože ty malý nevydávají takový žár jak ty 5W
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Petr píše:vy jste tam dobrá partička někdy se za vámi přijedu podívat a budou tam 4 červený celici :D
jo a dělali jste i podsvýcení palubovky těma diodama místo těch 5W žárovek a svíti to dobře co?
ja jsem pod to topení dával jen návleky červený a to vydrží dlouho protože ty malý nevydávají takový žár jak ty 5W
tak spolek sme zajímavej když jsme pohromadě :lol: určitě někdy dojeď
podsvícení budíků jsme nedělali, jen panel topení a spínač mlhovky (co je vlastně na levé straně palubky nad mřížkou větrání)
Radus2,0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 642
Registrován: ned 11.09.2005, 17:40

Příspěvek od Radus2,0Gti »

tak budíky jsme teda dělali, i když o tom někdo neví :shock:
jinak tyledky svítí úplně na nic, ale implantoval jsem tam neony a je to super.

jo a musím si taky přidat do vaší diskuze: Však je to na Petisovi vidět jak rád papká, né :P :twisted:
RAV4 D-CAT
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Radus2,0Gti píše:tak budíky jsme teda dělali, i když o tom někdo neví :shock:
jinak tyledky svítí úplně na nic, ale implantoval jsem tam neony a je to super.

jo a musím si taky přidat do vaší diskuze: Však je to na Petisovi vidět jak rád papká, né :P :twisted:
:D tak budíky jsi si předělával jen ty, mistře, a to jen proto že jsem tě v pátek navedl na to topení a když už to bylo rozdělaný tak jsi to taky provedl ;)

a je fakt, na našem drobečkovi, že Petissu, je vidět že se jídla nebojí :twisted:
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Radus2,0Gti píše:tak budíky jsme teda dělali, i když o tom někdo neví :shock:
jinak tyledky svítí úplně na nic, ale implantoval jsem tam neony a je to super.

jo a musím si taky přidat do vaší diskuze: Však je to na Petisovi vidět jak rád papká, né :P :twisted:
no tak s budíkama jsi si hrál jen ty a ne já a celerák. Vím o všem 8)
A ty ledky myslíš předpokládám u budíků, v panelu topení ty ledky svítí pěkně.
A že by to bylo nějak moc vidět že rád jím, to bych neřekl, ty nemáš moc co vykládat :twisted: :roll:
Tak zdarec palec :wink:
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše:
a je fakt, na našem drobečkovi, že Petissu, je vidět že se jídla nebojí :twisted:
No ty aby sis taky nerejpnul, že? :mad: :evil: A vůbec, vy dva mě závidíte že mě chutná, tak si taky dejte něco dobrýho :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Petr píše:vy jste tam dobrá partička někdy se za vámi přijedu podívat a budou tam 4 červený celici :D
dojeď chlape, dojeď, a nejlépe ještě s někým, to bude pozdvižení ve vesnici :twisted:
mame uz slibenou navstevu jinych clenu, aspon bude sranda :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše:
Petr píše:vy jste tam dobrá partička někdy se za vámi přijedu podívat a budou tam 4 červený celici :D
dojeď chlape, dojeď, a nejlépe ještě s někým, to bude pozdvižení ve vesnici :twisted:
mame uz slibenou navstevu jinych clenu, aspon bude sranda :)
Jj, třeba takovej Raw007 (snad sem to napsal dobře) říkal, že když bude mít cestu kolem tak se staví. Radus ho prý zná asi i osobně co mi říkal.
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

petiss2.0Gti píše: Jj, třeba takovej Raw007 (snad sem to napsal dobře) říkal, že když bude mít cestu kolem tak se staví. Radus ho prý zná asi i osobně co mi říkal.
jo?? ja jsem tak nejak mluvil s jinymi cleny (zatim si to necham pro sebe ;) tak uvidime, treba v lete domluvime nejakej srazek pro lidi z blizkeho okoli nebo ochotny prijet :) nejaka mensi rallye vlozka by se tam taky nasla (treba do lukovan? pro offroady :D, bo do pribrami ;) )
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Jasný, třebas z toho něco vzejde, zatím tomu nech volnej průběh :P
Odpovědět

Zpět na „Celica“