Zadní vzpěry 7G

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Tak za 1118 bych možná i už přemejšlel,pořád lepčí než 3600 za jednu :)
Sutech je spokojenej s nima?:) Ale stejnak si počkám jak to dopadne,todle nechám jako nouzové řešení.Zrovna dneska jsem měl patáliji,jak vyndat pár věcí z kufru do obou rukou a přitom ho držet,vyřešil to hřbet bundy,ale musel jsem vypadat směšně... :D
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

HBOSS píše:Tak za 1118 bych možná i už přemejšlel,pořád lepčí než 3600 za jednu :)
Sutech je spokojenej s nima?:) Ale stejnak si počkám jak to dopadne,todle nechám jako nouzové řešení.Zrovna dneska jsem měl patáliji,jak vyndat pár věcí z kufru do obou rukou a přitom ho držet,vyřešil to hřbet bundy,ale musel jsem vypadat směšně... :D
Tak je to ještě levnější, než koupil Sutech.
S tím padáním - možná blbá rada, ale zkus vyndat zadní dekl nebo ho aspoň vyhákni, tím se víku dost uleví.
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

zejdy píše:
HBOSS píše:Tak za 1118 bych možná i už přemejšlel,pořád lepčí než 3600 za jednu :)
Sutech je spokojenej s nima?:) Ale stejnak si počkám jak to dopadne,todle nechám jako nouzové řešení.Zrovna dneska jsem měl patáliji,jak vyndat pár věcí z kufru do obou rukou a přitom ho držet,vyřešil to hřbet bundy,ale musel jsem vypadat směšně... :D
Tak je to ještě levnější, než koupil Sutech.
S tím padáním - možná blbá rada, ale zkus vyndat zadní dekl nebo ho aspoň vyhákni, tím se víku dost uleví.
Zkoušel jsem dekl odháknout,ale jelikož už mrzne nemá to žádný vliv,to zadní víko je jak kdyby nebyly žádný vzpěry,mám je ouplně death..V létě to eště jde,celkem drží,kor když jsem měl dekl sundanej,ale teď když mrzne,tak nic nepomáhá
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
Stanly
Navigátor
Příspěvky: 108
Registrován: stř 13.06.2007, 12:22
Bydliště: Mníšek - Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanly »

taky bych se přidal, už mě to nebaví podpírat to svoji hlavou když tam něco dávám :lol:
Uživatelský avatar
kaja
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19.03.2009, 21:14
Bydliště: Třebíčsko, Hvězdoňovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kaja »

přidal bych se taky je to nesnesytelný
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

jak to vypada? zkousel nekdo neco vycmuchat?

znovu jsem omrknul kdo by mel zajem a je nas 12, konkretne:

Petan-7g
zejdy
Kenne
HBOSS
votecc
Haky
pito
MungoR
Hanisek
Vazli
Stanly
kaja


zkousel nekdo kontaktovat ty http://www.moliton.cz/zakazkova-vyroba/ ?
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

jinak co jsem vycucnul z for zahranicnich, tak by mely mit cca 390-420 Nm (mozna je to blbost)

a jeden shop zajimavej jsem nasel tady
http://www.autopartsbylou.com/lift-supp ... y&x=27&y=9
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

Já pořád nikde nic,asi to bude tim že neumím anglicky :D snad nebudou až na jaře :D
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Petan-7g
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: ned 26.09.2010, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petan-7g »

Ja potvrzuji objednavku, pak jen info, kolik a kam poslat a kdy budou :)
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Kenne píše:jinak co jsem vycucnul z for zahranicnich, tak by mely mit cca 390-420 Nm (mozna je to blbost)

a jeden shop zajimavej jsem nasel tady
http://www.autopartsbylou.com/lift-supp ... y&x=27&y=9
Jenom upozorňuju: podívej se pořádně na uchycení vzpěr, tady na tom odkazu mají koncovky "nacvakávací", tzn. že vzpěru z koule vycvakneš, koule - čep zůstane ve víku a nacvakneš novou vzpěru. Moje zkušenost je a je to potvrzené i p.Gorčákem, který to dělal, že u našich vzpěr koule nejde vyndat, ten čep je tam nalisovaný a je součástí vzpěry. Musí se z víka vyšroubovat a zůstane v koncovce vzpěry.
O firmě moliton.cz vím, je to jedna z variant, firem je víc. Budu to řešit po novém roce, teď na to nemám čas a prostor.
Zvedací síla se udává v Newtonech ( N ), Nm je jiná jednotka ( Newton/metr), udává se v ní třeba kroutící moment. To nebude ten správný údaj.
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

mno to vim, ze i prvovyroby to musi ven i s tim kulo-sroubem, prave jsem se divil, proc je to tak dementne vyreseny, ze tam neni ta vzpera jen nacvakavaci (proste rychlovka - nejlepe na obou stranach, jak to byva u ostatnich aut, ale zrejme mame kufr mnoheeem tezsi, tak asi bezpecnost) mno ale k veci, oni ty kulo-srouby davaji v baleni spolecne s tema vzperama, takze to ze je nacvakavaci je fuk (vyhoda pro priste)

jo s tema Nm mas recht a kdyby to bylo jen "Newtonů" tak je to asi tez divny udaj

prez zimu me auto odpociva, takze na ty vzpery nespecham, jen jsem chtel pomoct ;)
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Kenne píše:mno to vim, ze i prvovyroby to musi ven i s tim kulo-sroubem, prave jsem se divil, proc je to tak dementne vyreseny, ze tam neni ta vzpera jen nacvakavaci (proste rychlovka - nejlepe na obou stranach, jak to byva u ostatnich aut, ale zrejme mame kufr mnoheeem tezsi, tak asi bezpecnost) mno ale k veci, oni ty kulo-srouby davaji v baleni spolecne s tema vzperama, takze to ze je nacvakavaci je fuk (vyhoda pro priste)

jo s tema Nm mas recht a kdyby to bylo jen "Newtonů" tak je to asi tez divny udaj

prez zimu me auto odpociva, takze na ty vzpery nespecham, jen jsem chtel pomoct ;)
OK,dík. Nejhorší je, že se ten čep kolikrát nedá vyšroubovat, očkem se na něj nedostaneš a klíčem ho akorát tak strhneš. Já to řešil flexou, kouli jsem uřízl a pak zbytek vyšrouboval očkem. Bez vzpěr jsem zkoušel kufr otevřít a to jsem musel pořádně zabrat, abych to jenom přizvedl.
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

mno jak je to obtizne vyndat si netroufam rict, jsem se o to jen neuspesne pokousel a nepouzil zadnou vecni silu, bo me toyoty prijdou jako jednoduche a vychytrale lego, jen se na to musi spravnym zpusobem..

k tem sroubum jsem uz kdysi vycetl, ze tam jsou necim zapatlany, ze staci ten sroub nahrat nejaky horakem (ja az na to pujdu, tak mam od vodni dymky takovej vetsi zapalovac co je spise urcenej na svarovani plastoveho potrubi), tak snad to nebude moc kruty boj :D
Celica ZZT230, 2000, black
mweirdo
Člen Týmu
Příspěvky: 47
Registrován: pát 12.11.2010, 15:51
Bydliště: Blatnice p.Sv.Ant.

Příspěvek od mweirdo »

je toto tema stale aktualni nebo jiz vyreseno spolecnym nakupem vzper?
Celica 1.8 VVT-i 2001
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

mweirdo píše:je toto tema stale aktualni nebo jiz vyreseno spolecnym nakupem vzper?
aktualni
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Odpovědět

Zpět na „Celica“