Mrtvola :(

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Muttaggen
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: ned 11.04.2010, 12:23
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muttaggen »

celkem levný motory 16-20 tis. ...čekal bych víc. záleží co mají za sebou :)) :?: :roll:
Toyota Celica _čičina_ - "Made in Japan The Original"
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

TomAss píše:.A příčina jasná....olej.A i když jsem tam lil co bylo v servisce a co tam dával pán co sem to po něm koupil,tak mi bylo řečeno,že chyba a je jen jeden olej co to dokáže umazat.(long life,ale s krátkým výměnným intervalem)
just bullshit..
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

Niekto sa chce asi pekne nabalit (vdaka cene long life olejov)...
Uživatelský avatar
TomAss
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29.05.2007, 19:03
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od TomAss »

tak věřte,nevěřte.....zase mi potvora zaklepala :D já už nevím co mám dělat.Nechce to někdo koupit? :D
Toyota Celica 1.8 VVTi
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od libor12 »

nenechat si do opravy kecat joudu z horní dolní,ktery dovčerejška sladal motory pro stodvacítky a jeho kecy o olejích a opravit to pořadně a jednou provždy.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od PerryCZ »

TomAss píše:tak věřte,nevěřte.....zase mi potvora zaklepala :D já už nevím co mám dělat.Nechce to někdo koupit? :D
Tak tohle uz nasere, ale jak pise libor, nenech si do toho kecat od mechaniku co delaj motory koncernu a jim podobne...
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
TomAss
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29.05.2007, 19:03
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od TomAss »

tak je teda pravda,že dělá hlavně Audiny,VW,BMW...ale už ho znám dlouho,složil fůru motorů.Tu olejovou legendu mu sdělili v Toyotě,když tam bral součástky....
Tak sem to komplet zase rozhodil.....všechno co se měnilo vypadá pořád jako nové.Akorát tak klika je v háji.....rovnala se a navařoval se na ni materiál.....a skoro všechno je dole.
Co teď s tím.....dalších 50 do toho nenacpu a když dám novů kliku a ložiska,tak se obávám aby po 2000 km neodešla zase.....to je tak prodat to :(
Toyota Celica 1.8 VVTi
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od libor12 »

TomAss píše:i.....rovnala se a navařoval se na ni materiál.....a skoro všechno je dole(
tohle funguje u deutsche werke wagen ale ne u motorů které vyprojektovala a vyrobila Yamaha. Naprosto zbytečná práce a vyhozené prachy. Slušný motorář by ti takovou opravu nabídl tak maximálně pro zetor 25 s jeho 640rpm ale ne u motoru pro auto. Jinými slovy je to jak na začatku. Jak kdyby se žádná oprava nedělala. Ach jo,a tady si vždycky řeknu,že to psaní příspěvků nemá vůbec žádný smysl,protože stejně přijde nějaký jouda který jpn motor viděl akorát z vlaku ale je to "Heros". Ještě mi prozrad kolik jsi najel km a kolik tě vyšla kompletní oprava?
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
TomAss
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29.05.2007, 19:03
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od TomAss »

chybama se člověk učí.....příště holt nebudu debil.
Ujel sem asi 2000 km.....a to v tempu důchodce,aby si to všechno pěkně posedalo...a do záchoda sem splách 40 tyček.
Toyota Celica 1.8 VVTi
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od aczasa »

Naštěstí je na to vše doklad a na záruku to udělají napodruhé správně a zdarma... ;-))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od libor12 »

Tvl,za 40000 máš NOVÝ blok 1zz přímo od toyoty :!: problém ale je že na něj poskytují záruku pouze při montáži v jejich autorizáku. Máš několik možností : 1.reklamovat jak píše aczasa,ale nevím jak jste byli dohodnutí,2. koupit zajíce v pytli a čekat co se stane nebo auto rychle prodat 3. Opravit,ale pořadně.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
TomAss
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29.05.2007, 19:03
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od TomAss »

- nebyl by problém udělat to znovu,ale stejně bych musel koupit kliku......pak už je otázka,jestli by se opravdu všechno výházelo a vyměnilo a na to už nemám vitamíny.
- koupit druhý motor mám strach,protože samozdřejmě něco stojí a jelikož do něj člověk nevidí,tak bych taky mohl z bláta do louže....při mém štěstí dost určitě.
- jeikož k tomu autu mám silný citový vstah,tak bych ho nejrači nechal pořádně zpravit.....ale vyvstává pro mě zásadní problém,jak a kam ho dopravit.
- takže to vypadá na variantu prodeje....a to asi tak jak to je,protože když do toho zas nasypu,tak si stejně nepomůžu......jenže za kolik :!:
Toyota Celica 1.8 VVTi
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od zejdy »

Kliky se neboj, když se to pořádně udělá, máš nový motor. Na nějaké rady je tu málo informací, nevím, co se všechno dělalo, ale jestli máš "jenom" přidřenou kliku a ostatní je v pořádku, není to zas tak velká rána! Koupě motoru - jak píšeš, může být horší než původní :evil:
Když jí budeš takhle prodávat, tak maximálně do 30k a to je škoda.
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Re:

Příspěvek od kamen »

TomAss píše:to kámen: sice se vyskytuju většinou přes víkendy,ale je :)
tak to uz jsme v Hodonine 3 :)
tahle smula ohledne kliky me mrzi a doufam ze najdes jeste trpelivost pro dalsi opravu...
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
TomAss
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29.05.2007, 19:03
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvola :(

Příspěvek od TomAss »

Já to auto zbožňuju....trpělivost by byla,ale peníze nejsou kluci...
Toyota Celica 1.8 VVTi
Odpovědět

Zpět na „Celica“