Turbo

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Kompresor pěkněj určitě lepší cesta jak jiné věci které nejsou dotažené do konce a musej se předělávat!!!Brzdy moc hezké taky!!!!A co se týče mých brzd se rozhodnu nakonec pro komplet od XYZ mají brzdičě z 1 výkovku a kotouče nad 30 mm což je lepší jako odlitky od mdcomponents a cena je stále lepší jako brembo a AP.Radši dám peníze na odladění motoru:-(.

P.S.S tím výstružníkem jsi mě pobavil Pavle :-) mně to připomíná většinu věcí A. koupeno B.z toho vyplývající komplikace C. výsledek je dobrý a možný za předpokladu že máš tohle za 4500 Kč :-) když nemáš bod C tak máš bod D./tudíž hovno/ .....a musíš sehnat další věc protože ti to hovno hůstane....
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
honza 5522
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: stř 01.04.2009, 20:13

Příspěvek od honza 5522 »

JJ ten greedy ale má to jeste náke mouchy ktere je treba doladit.Mam aji jednotku Greedy ktera uz byla prednastavena a zda se mi to nake nemastne neslane :?
bejvávalo 6.gen 7AFE,nyní 2ZZ-GE rv.2003
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

turbo

Příspěvek od Pavel Liška »

U mě je třeba také doladit,zatím nejezdím,dal jsem víc E85 a už jsem nenastartoval.Snad to vyřeší nové Pulstar jsou doporučovány při tankování E85.Honzo kde bydlíš,bylo by zajimavé obě koncepce porovnat,mám také tušení,že bychom potěšili hodně lidí alespoň po duševní stránce.
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

pokud budete delat test, tak bych byl rad u toho, at vim do ceho nacpat penize. zatim se mi libi vic turbo nez kompresor, ale treba se mylim 8)
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Moc dobrej nápad když to budete mít dokončené na takovej link se podívám určitě rád. Komponetnty , cena, komplikace, nutnost dokoupení komponentů výsledný efekt poměr cena/výkon na kg hmotnosti auta atd.To by mohlo být fakt hodně zajímavé na dvou identických autech.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

turbo

Příspěvek od Pavel Liška »

tak na podruhé nastartovala a hned lepší nálada,kurňa to turbo nemá chybu
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

turbo

Příspěvek od Pavel Liška »

Pulstar be1-i vyřešily startování,už to chytá na otočení klíčem i na druhý den studené,odtrh byl doporučen 0.7-0.8,tak jsem dal 0.75.
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

turbo

Příspěvek od Pavel Liška »

zkouška potřech dnech,chytlo to na šup,zeťák chtěl znovu a znovu akceleraci 2-3-4,je z cecilky úplně hotový,ví jak jezdila před turbem a vůbec nečekal takový rozdíl,to je tak když dáte na motorku turbo 8500 ot
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Pojď na návštevu do Chrudimi platím oběd a nocleh:-) za svezení:-):-):-)
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

ja taky, Krnov :P
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Doky píše:Pojď na návštevu do Chrudimi platím oběd a nocleh:-) za svezení:-):-):-)
No kdyby jste se domluvili konkrétně, tak bych se do Chrudimi klidně mohl projet s Celdou na čumendu. Jídlo si uhradím sám a svezení nepožaduji. :lol:
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

No to já bych se tedy svezl :D :shock: :D ... (a jíst budu raději až potom) :lol: :lol: :lol: .
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

turbo

Příspěvek od Pavel Liška »

tak dnes jsem chtěl po rachotě potěšit několik borců co mě v práci helfli s TST,ale zatím jsem nenastartoval,tak že svíčkama to asi nebude,
potvora jedna neposlušná,chvíly dělá radost a potom tak nase.........
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

tankuješ už jen e85 nebo míchás? A kolik?
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

turbo

Příspěvek od Pavel Liška »

"Jezdím" na stále stejnou nádrž u které vznikl problém,potom se vyřešil a zase nastal.
Byl opět v prostoru pro svíce olej a tak jsem sundal víko a vyměnil gufera.

Po demontáži víka jsem kontroloval sací vačku,řetěz byl napnutý,ale po pootočení motorem samozřejmě starterem,abych viděl i na první válec se řetěz povolil a byl na volno.
Je to normální,že v určitém místě pootočení se řetěz povolí.
Dal jsem vše dohromady a chtěl nastartovat a nic,startoval jsem jak mi opradil Libor a na podruhé to jednou škytlo a to bylo vše.
Přemýšlel jsem jak vznikl první problém a došel k závěru,že nenastartoval jsem jak jsem s TST jezdil pilu a ten samý problém nastal i ve středu jak jsem povozil zeťáka.
Jezdil jsem až do 8000 a něco a potom pár km a domů,nechal ji na volnoběh pár minut a vypnul.
Po prvním problému mi ji nastartovala cérka,ale nebyla doma,tak jsem požádal Hannku a tá to nastartovala hnet.
No když má někdo nasrané v rukách tak nic nepomože.
Pro úplnost musím dodat,že mezi tím co jsem to nemohl nastartovat a nastartování od mích holek vždy uplynula asi hodina.
Odpovědět

Zpět na „Celica“