Antiboom Final Fixation III finish

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

step IV

Příspěvek od micron »

no sice už sem na kroku V. ale musí to jít pěkně za sebou :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Meekrob
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: sob 14.06.2008, 11:54

Příspěvek od Meekrob »

moc krásná barva! Kolik stálo přestříkání celýho auta?
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

dik

Příspěvek od micron »

modrá je prostě muj ideal... hlavně se mi líbí jak se mění podle světla a tmy... já nelakuju celý auto... ale pěkně postupně, to bych se moh dostat do finančních potíží, perleť je dost mastná :lol: začal sem kdysi s nárazníkem, pak s pravým zadním bokem+ práh (měl sem to tam poničený), pak pravý dveře, tam chtěly růst kytky... no a teď blatníky a pravej sloupek. To mi stačí. Kapotu sem měnil kdysi a naštěstí měli stejnou barvu, tak sem to nelakoval. Počítám do budoucna že jí buďto přelakuju taky... sou tam ťufky od šutrů, ale spíš tam hodim turbo kapotu od známýho. Jinak zbytek auta barevně ladí i když je lak dooost staršího data, to neřešim. Prostě si to porcuju :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

jo microne pěkná práce i barva...ale už umyj ten motor to je prasááárna..ty vole!!!!!!!
a bacha na atlík at ti nezačne hořet jak mi na myčce :D
Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

queek

Příspěvek od micron »

petr> jo je to zaprasený ale to je od toho broušení a leštění blatníků.... sem se chvíli díval a ten prach lítal fakt krutě... hlavně abych to neměl i v kabině. Jinak motor sem myl asi 1x v životě za těch 7 let...14.07.2006 http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=534
(to sem použil nějakej spc. sajrajt z benzínky na čištění motoru... smrdělo to fakt nechutně... jakoby hořlavě :-) bylo tam napsáno že se to pak má opláchnout vodou, ale už mě tak bolely záda z toho ohejbání se, že sem to ani neoplách... no nevzplálo to, vypařilo se to, bylo pěkný vedro... a od tý doby sem to nikdy neřešil.
Neni důležitý jestli se leskne jak psí koule, ale jak jede.
ps: co je s altíkem? tenhle se mi zdá, že byl slušnej kousek... už jede asi 4 roky bez chybičky. věřim mu... ten jen tak nezklame a i kdyby tak co... dílů jsou 3 prdky, takže neni co řešit :wink: jo tááák jako že bych myl spodek auta a motor? tak to ani nápak já volim vždy program nejlevnější s kolama. Motor a spodek auta se zásadně nemeje myčkou, jen deštěm a loužema případně sněhem a solí :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

ta perleť je krásná to se musí nechat, ale čelda pak vypadá jako duhovka trochu ne??? páč já si taky nechal stříkat blatník ale ta nová barva je prostě vic svěží než ta původní :lol: :lol:
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: queek

Příspěvek od Petr »

micron píše:petr> jo je to zaprasený ale to je od toho broušení a leštění blatníků.... sem se chvíli díval a ten prach lítal fakt krutě... hlavně abych to neměl i v kabině. Jinak motor sem myl asi 1x v životě za těch 7 let...14.07.2006 http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=534
(to sem použil nějakej spc. sajrajt z benzínky na čištění motoru... smrdělo to fakt nechutně... jakoby hořlavě :-) bylo tam napsáno že se to pak má opláchnout vodou, ale už mě tak bolely záda z toho ohejbání se, že sem to ani neoplách... no nevzplálo to, vypařilo se to, bylo pěkný vedro... a od tý doby sem to nikdy neřešil.
Neni důležitý jestli se leskne jak psí koule, ale jak jede.
ps: co je s altíkem? tenhle se mi zdá, že byl slušnej kousek... už jede asi 4 roky bez chybičky. věřim mu... ten jen tak nezklame a i kdyby tak co... dílů jsou 3 prdky, takže neni co řešit :wink: jo tááák jako že bych myl spodek auta a motor? tak to ani nápak já volim vždy program nejlevnější s kolama. Motor a spodek auta se zásadně nemeje myčkou, jen deštěm a loužema případně sněhem a solí :lol:
mě tehdy altik chytil byl nějakej načnutej a jak se to zkratovalo z vodou tak se začalo kouřit a už jsem sháněl novej ,ted tam mám od lenulky a je celkem 4 i s tím původním ,většinou jsem koupil starší a ten odešel protože měl cosi za sebou a do novýho jsem nechtěl jít k vůli výšší ceně,ale to je dlouhá historie
ne, nemyslel jsem umývat spodek auta jen jednou za čas motor, ja vím že to na to nejede ale je to lepší
Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

svěžest

Příspěvek od micron »

martin.matess> no předtim to bylo 2 barevný což bylo hrozný... byl tmavší špatně zvolenej odstín barvy. pravá strana kárky je komplet fungl, na levý byl hodně sešlej lak právě jen na blatníku... takže teď je to v cajku. levý dveře a levá zadní partie ještě ujde- furt se ještě dost leskne-(myslim že ani ta barva původní neni, už to někdo kdysi lakoval a celkem slušně)-jasně že ne tak jako fungl, ale když se to umeje, nemělo by to tak mlátit do očí jako předtim. Dokonalý to bejt nemusí...
ps: ale co sem se díval na tvoje fotky... tak ten blatník má celkem taky jinej odstín žlutý než ten zbytek... no neni to easy se trefit. :wink:
http://img176.imageshack.us/img176/5418 ... mkoca5.jpg

petr> jo taky sem kupoval samosebou starší, ekologická recyklace že :-). příště radši altík nešamponuj :lol: ale tenhle samurajskej altík vypadá, že vodu přímo zbožňuje... vynikající video. http://tn.nova.cz/vase-zpravy/extremni- ... -reky.html
To přeci neni možnýýýý??? jak může ten motor fachat pod vodou??? jakto že nechcípne? :P
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Enginedriver
Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: stř 28.02.2007, 20:57
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Enginedriver »

Protože holt japonec :D
Toyota Celica 1.8 VVT-i 2002
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: svěžest

Příspěvek od garfielld »

micron píše:http://tn.nova.cz/vase-zpravy/extremni- ... -reky.html
To přeci neni možnýýýý??? jak může ten motor fachat pod vodou??? jakto že nechcípne? :P
to je úplně jednoduchý, u spolujezdcovo A sloupku, měl šnorchl, to má kdejakej pořádnej offroad(aspon za příplatek), navíc je to diesel, ten elektriku k životu nepotřebuje :) nemluvě o tom že to auto je od začátku konstruovaný tak aby mohlo brodit, ale to už je OT :)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

zakonceni

Příspěvek od micron »

sem to nějak nezakončil... tak tady je finish. crock 5. a už nikdy!!! znovu :twisted: shit mess cleaned

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zeratul
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 06.03.2008, 17:56
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zeratul »

Voňavka! :)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Dokončovací fáze 360° laku, konečně bude z 95% jen 8J1 dark blue metal a jen zadní kufr nechám 8G7 původní medium blue pearl... ten zas jindy třeba s GT4 kapotou 8)

8G7---> 8J1
tentokrát se cákaly sloupky- pár bobtnánků :-) tam bylo, střecha- tady se lehce začala na pár místech odloupávat povrchová vrstva laku, celej levej zadní bok- pár prasklinek bylo v laku a hlavně oprava blatníku, do kterýho mi nějakej blbstein naboural kdysi na parkovišti, tak se to kdysi jen zakitlo a povrch sem nechal zakonzervovat karbonem a reklamou segafredo... NOW FIXed perfektní práce! blatník jako novej.
Koroze téměř nulová, dokonce ani za zadníma zástěrkama... bomba! No to, že auto je nonstop 9 let venku, a i v zimě, wow!
a nakonec zadní spoiler... kterej ztrácel lesk a lehce mu zbělely křidýlka

Zatim jen základovka... dneska a zejtra se stříká lesk.
v pondělí bude nejspíš hotová, paráda
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No někdy to holt nejde na poprvý... včera už to bylo hotový... jenže nějakej kokot co míchal odstín byl zase barvoslepej a posral to... takže lakýrník je nasranej, já sem zatim trochu míň nasranej... a zase znova... odlakovat a pokus číslo 2.
Doufám, že se to stihne do srazu... komplikazione! :sneaky:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

micron píše:No někdy to holt nejde na poprvý... včera už to bylo hotový... jenže nějakej kokot co míchal odstín byl zase barvoslepej a posral to... takže lakýrník je nasranej, já sem zatim trochu míň nasranej... a zase znova... odlakovat a pokus číslo 2.
Doufám, že se to stihne do srazu... komplikazione! :sneaky:
ta barva je ale hezká včem je tedy problém jen v odstínu a že ty chceš mít origo odstín nebo včem je error?? :) jinak good luck při práci protože čelda si to zaslouží je vidět že to je tvoje srdcovka a už konečně nasaď tu gt4 kapotu ty sysle :) a na sraz přijeď ! 8)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Odpovědět

Zpět na „Celica“