Sraz TOYOTA klubu Červen 2007 - termin sobota 16.6.2007

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Zamčeno

Přijedete?

Určitě!
45
73%
Je to daleko/špatné datum...
14
23%
Uspořádám sraz na Vysočině!
3
5%
 
Celkem hlasů: 62

Uživatelský avatar
fannda
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: pon 28.08.2006, 20:23
Bydliště: Brno,Zaječí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fannda »

Tak doufam ze lenulcine auto uvidim jeste bez polepu a uprav.bila je proste bila a moje bila se mi mooc libi.az na ty hojne rany na aute
Uživatelský avatar
Palos
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: pon 30.05.2005, 11:42
Bydliště: někde v Krkonoších

Příspěvek od Palos »

Palos píše:Zdar chci se zeptat jestli pojede taky někdo z Liberecka či Krkonoš, ještě nejsem na stopro rozhodnutej, ale jestli někdo jede tak bych se určitě přidal, aspoň by ta cesta líp utíkala.
Jo takže si odpovím sám - nikdo z týhle části čech asi nejede.
EX:Toyota Corolla E 11 1.3 Compact 63 KW/120 Nm
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Palos píše:
Palos píše:Zdar chci se zeptat jestli pojede taky někdo z Liberecka či Krkonoš, ještě nejsem na stopro rozhodnutej, ale jestli někdo jede tak bych se určitě přidal, aspoň by ta cesta líp utíkala.
Jo takže si odpovím sám - nikdo z týhle části čech asi nejede.
no čoveče asi ne, ale třeba se ti ještě někdo ozve. my jedeme z Brna, což je trocha z ruky ;) :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

já jedu až z Opavy a mám to 480 km takže to mám nejdál a taky si z toho nic nedělám že odsud nikdo jiný asi nepojede :twisted:
Uživatelský avatar
PetrRP
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22.05.2007, 19:52
Bydliště: Louny

Příspěvek od PetrRP »

Ahoj vsem,

jako novopeceny majitel jsem zvedavy a tak se zkusim take prijet podivat. Pojedu z Prahy...
Jen doufam, ze prijedou take nejake Corollky nebo mne, jak to tak vypada, "Celica gang" prejede a ani si v tom poctu nevsimou :lol:

Ahoj, PetrRP
Corolla E11 liftback, 4ZZ-FE 1.4 VVTi, rv. 00
(dosud Mazda 323 Wagon, 1.8D 01/90)
(predtim Mazda 323, 1.6i 05/96)
Uživatelský avatar
PetrRP
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22.05.2007, 19:52
Bydliště: Louny

Příspěvek od PetrRP »

Slame: ..."jestli si ten sraz nevybojuješ, tak jsi u mě mrtvej Homolka" :wink:

Ahoj PetrRP
Corolla E11 liftback, 4ZZ-FE 1.4 VVTi, rv. 00
(dosud Mazda 323 Wagon, 1.8D 01/90)
(predtim Mazda 323, 1.6i 05/96)
kamila50
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 12.06.2007, 11:50

Příspěvek od kamila50 »

Ahoj všichni Toyotáři, konečně jsem se zaregistroval, nevím zdali dorazím, moc bych chtěl přijet nasraz těchto super vozidel, vše záleží na tom, zdali moje jitřenka buda chtít jet se mnou všechny zdravím a ahoj na srazu
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakuza »

jedno cerny eMeRo se tam asi ukaze.. :) udelejte misto.. Jakuza jede :-D
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

dotaz, co se da zjistit z diagnostiky motoru (ktera by na sraziku mela byt :wink: ), mam na mysli po vykonove strance, jde z tama nejak neprimo urcit a zmerit vykon ? nebo se da vykon zmerit pouze na dynamometru ?
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Uživatelský avatar
Slam
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: ned 06.11.2005, 08:58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slam »

PetrRP píše:Slame: ..."jestli si ten sraz nevybojuješ, tak jsi u mě mrtvej Homolka" :wink:

Ahoj PetrRP

hmm.. tak to jsem mrtvej... tentokrát to opravdu nevyjde... pojedu až na slovenskej.....
Slam

EX Corolla E9 5D hatchback 1,3 rv. 08/89
EX Corolla E11 liftback 4ZZ-FE 1.4, rv. 11/01
EX Corolla E12 5D NG 4ZZ-FE 1.4, r.v. 12/06
EX Yaris NG 1.0 5d, r.v. 03/06

RAV4 2,0 1AZ r.v. 08/08
Yaris 1,5 Hybrid 5d, r.v. 05/2021
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

takže s epředem všem omlouvám, opkdu budu na srazu trošku nevrlej, mám dost velké zdravotní rpoblémy a jsme na práškách takže ani nevím zda tam vydržím celou dobu, takže pokud byste poteřbovali pokecat o DICR, měli dotazy atd, klidne je tam směrujte na Lenulku, pokud mne nebudete moct najít ( černé sluneční brýle, které asi nebudu sundavat abyste neutekli :D a triko vepředu JAZ80 Supra na zádech "pitva" 2JZ motoru :)

Jinka pokud nebudu k nalezení tak se na mne vždy doptáte u stánku s občerstvením ..
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Idaho píše:takže s epředem všem omlouvám, opkdu budu na srazu trošku nevrlej, mám dost velké zdravotní rpoblémy a jsme na práškách takže ani nevím zda tam vydržím celou dobu, takže pokud byste poteřbovali pokecat o DICR, měli dotazy atd, klidne je tam směrujte na Lenulku, pokud mne nebudete moct najít ( černé sluneční brýle, které asi nebudu sundavat abyste neutekli :D a triko vepředu JAZ80 Supra na zádech "pitva" 2JZ motoru :)

Jinka pokud nebudu k nalezení tak se na mne vždy doptáte u stánku s občerstvením ..
s moji alergii na pyl , na tom budu podobne :wink:

jinak mas to pekne naplanovane, ja budu vypadat jak Elvis z havaje :lol:
Naposledy upravil(a) Pavo.B. dne čtv 14.06.2007, 18:06, celkem upraveno 1 x.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

Idaho píše:takže s epředem všem omlouvám, opkdu budu na srazu trošku nevrlej, mám dost velké zdravotní rpoblémy a jsme na práškách takže ani nevím zda tam vydržím celou dobu, takže pokud byste poteřbovali pokecat o DICR, měli dotazy atd, klidne je tam směrujte na Lenulku, pokud mne nebudete moct najít ( černé sluneční brýle, které asi nebudu sundavat abyste neutekli :D a triko vepředu JAZ80 Supra na zádech "pitva" 2JZ motoru :)

Jinka pokud nebudu k nalezení tak se na mne vždy doptáte u stánku s občerstvením ..
:woot: tyyy jo, no snad to zvladnu za tebe teda :!:
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

Ahoj lidi, tak bohužel mám nepříjemné zprávy ohledně srazu. :(

No začněme těma lepšíma, letiště je k dispozici a za pronájem nám zbývá doplatit 3 000,- Kč.
2 000,- Kč jsme dostali od Autotypu. Tímto tedy chci Toyotamanovi velice poděkovat za podporu a popřát mu pevné nervy v nečekané složité situaci. A doufám, že se mu jako zakladateli našeho klubu podaří dorazit alespoň na tu hoďku, dvě.

No a teď ty špatné zprávy. Bohužel mi dnes u Doláka oznámili, že letos náš sraz nepodpoří tak jako loni, protože se naskytla jiná (pravděpodobně lukrativnější) akce, které se zúčastní celá firma. Tím tedy padají předváděcí jízdy a diagnostika motoru. Velice mě to mrzí, protože teď vypadám jako továrna na sliby, obzvlášť poté, co jsem to vylepil na všechny plakáty a lístky!
Nepříjmené na tom je, že v tak krátkém čase už se nepodaří sehnat adekvátní náhradu. Takže to letos vypadá, že si budeme muset vystačit sami s nějakými soutěžemi a občerstvením.

Díky DicompRacinug a Idahovi zůstává testování tlumičů a podařilo se mu domluvit na poslední chvíli alespoň předváděcí jízdy s novou Suzuki SX4, což sice není zrovna Toyota, ale je to šikmoočko a z toho co jsem zatím viděl, velice povedené ;-).

Takže se ještě jednou všem omlouvám, bohužel věci mají většinou tendenci se sypat najednou a na poslední chvíli. Proto vám to raději oznamuji alespoň teď, protože někteří co pojedou zdaleka by pak mohli být zklamaní, tak aby měli alespoň možnost si to případně rozmyslet a zůstat doma.
Na druhou stranu tenhle sraz, je stejně jako loni, zamýšlený hlavně jako setkání podobně "šáhnutých" fajn lidí, kteří se celý rok potkávají většinou pouze na netu a možnost setkat se v reálu, pokecat a okouknout své "miláčky". Proto doufám, že vás poněkud ochuzený program neodradí a sejdeme v alespoň stejném počtu jako loni.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

to se stava, na prachy se slozime a hlavne ze tam budeme MY vsichni ne!!!!, stejne ty nase kary jsou lepsi nez ty novy :lol:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Zamčeno

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“