Sraz TOYOTA klubu Červen 2007 - termin sobota 16.6.2007

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Zamčeno

Přijedete?

Určitě!
45
73%
Je to daleko/špatné datum...
14
23%
Uspořádám sraz na Vysočině!
3
5%
 
Celkem hlasů: 62

Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Sraz TOYOTA klubu Červen 2007 - termin sobota 16.6.2007

Příspěvek od BRunner »

!!!!! Update 14.6.07 !!!!!

Ahoj lidi, tak bohužel mám nepříjemné zprávy ohledně srazu. :(

No začněme těma lepšíma, letiště je k dispozici a za pronájem nám zbývá doplatit 3 000,- Kč.
2 000,- Kč jsme dostali od Autotypu. Tímto tedy chci Toyotamanovi velice poděkovat za podporu a popřát mu pevné nervy v nečekané složité situaci. A doufám, že se mu jako zakladateli našeho klubu podaří dorazit alespoň na tu hoďku, dvě.

No a teď ty špatné zprávy. Bohužel mi dnes u Doláka oznámili, že letos náš sraz nepodpoří tak jako loni, protože se naskytla jiná (pravděpodobně lukrativnější) akce, které se zúčastní celá firma. Tím tedy padají předváděcí jízdy a diagnostika motoru. Velice mě to mrzí, protože teď vypadám jako továrna na sliby, obzvlášť poté, co jsem to vylepil na všechny plakáty a lístky!
Nepříjmené na tom je, že v tak krátkém čase už se nepodaří sehnat adekvátní náhradu. Takže to letos vypadá, že si budeme muset vystačit sami s nějakými soutěžemi a občerstvením.

Díky DicompRacinug a Idahovi zůstává testování tlumičů a podařilo se mu domluvit na poslední chvíli alespoň předváděcí jízdy s novou Suzuki SX4, což sice není zrovna Toyota, ale je to šikmoočko a z toho co jsem zatím viděl, velice povedené Wink.

Takže se ještě jednou všem omlouvám, bohužel věci mají většinou tendenci se sypat najednou a na poslední chvíli. Proto vám to raději oznamuji alespoň teď, protože někteří co pojedou zdaleka by pak mohli být zklamaní, tak aby měli alespoň možnost si to případně rozmyslet a zůstat doma.
Na druhou stranu tenhle sraz, je stejně jako loni, zamýšlený hlavně jako setkání podobně "šáhnutých" fajn lidí, kteří se celý rok potkávají většinou pouze na netu a možnost setkat se v reálu, pokecat a okouknout své "miláčky". Proto doufám, že vás poněkud ochuzený program neodradí a sejdeme v alespoň stejném počtu jako loni.

------------------------------------------------------------------------------------

!!!!! Update 22.5.07 !!!!!

Tak termín srazu se nám nebezpečně přiblížil, tak je načase taky trocha propagace ;-).

Připravil jsem opět plakát a lístek který můžete rozdávat Toyotám, které potkáte na ulici za stěrač nebo lidem s Toykama na různých tuning srazech apod. To nechám na vaší fantazii. Letos jsou jenom barevná verze, protože to vypadá rozumně a čitelně i když je tisknete na černobílé tiskárně.

Obojí je v pdfku pro co nejjednodušší tisk, lístky jsou připravené na oboustranný tisk (zezadu je mapka) vždy čtyři na jednu stránku.

Plakát ke stažení (4,26MB)

Lístky ke stažení (642kB)

a tady jsou náhledy

Obrázek
Obrázek

------------------------------------------------------------------------------------

-- 2.2.07 --

Vzhledem k tomu, že jsem nepoučitelný a rád si přidělávám práci, rozhodl jsem se letos ve spolupráci s několika dalšími lidmi opět uspořádat sraz našeho klubu.

Zatím je jasné pouze datum 16.6. a místo, stejně jako loni, na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami. Program a akce na srazu jsou ve fázi jednání, ale určitě můžu přislíbit předváděcí vozy z Toyoty Dolák Příbram, občerstvení, nějakou tu diagnostiku vozů zdarma...

Loni se nás sešlo asi 80, tak doufám, že se letos překonáme!

Jinak chápu, že to je pro mnohé daleko, ale jak už jsem psal minulý rok, já osobně sraz někde na Vysočině pořádat prostě nemůžu a zatím se nenašel nikdo, kdo by měl chuť akci v podobném rozsahu udělat. Pokud se někdo takový najde a věci zařídí, rád přijedu a i přímo na srazu pomůžu.

Prozatím se můžete podívat sem, jak to probíhalo na minulém srazu:

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=1417

a pár fotek:

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... highlight=
Naposledy upravil(a) BRunner dne čtv 14.06.2007, 20:54, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Snad uz budu mit auto hotove. Kdyztak si sezenu jine, ale urcite prijedu. A pokud udelam maturitu- jinak jsem mrtvej. Uz se tesim :wink:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
ombre
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 08.04.2005, 15:17
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od ombre »

2 Pavo.B.: Kdyžtak tě tam dotáhnu na laně;). Loni se tam ujala taková hra: kdo dál dotlačí celicu se zařazeným kvaltem, tak si letos můžeme dát repete ;).
Obrázek
Jirka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 925
Registrován: úte 29.06.2004, 16:12

Příspěvek od Jirka »

Dobrej napad .Nikdo jinej to nezorganizuje.Pokud budu v čr tak jistě dorazím.A co toyoťaci ze slovenska, ty by to chtělo taky pozvat.J
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

No uvidim jak to bude s penezma a casem, jinak pro me je to docela daleko :roll: Nejakych 340km :?
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

ja_ma píše:No uvidim jak to bude s penezma a casem, jinak pro me je to docela daleko :roll: Nejakych 340km :?
z toho si nic nedělej, pro mě asi 250 :D tak pokud to vyjde a pojedu, tak se určitě domluvíme a pojedem dohromady ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Pepa
Manager Týmu
Příspěvky: 369
Registrován: pon 07.03.2005, 20:19
Bydliště: Brněnsko

Sraz

Příspěvek od Pepa »

:wink: Vloni jsemse zůčastnil , no a letos snad taky , ale je to ještě dost daleko. :wink:
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

proooč jen to je tak daleko?... :mad: :mad: Škoda že to není někde kolem Brna,....to už bych jel najisto,... :wink:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Pepa: tys myslel že se to letiště během roku přestěhuje? :P :D

ArnieGT: ty to máš ještě dál než já, o nějakejch řekněme 200km... :(
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Celerak2.0Gti píše:Pepa: tys myslel že se to letiště během roku přestěhuje? :P :D

ArnieGT: ty to máš ještě dál než já, o nějakejch řekněme 200km... :(
No přesně,...asi kolem 460km,... :cry: :cry: což mi příjde při moji spotřebě faaakt dost,... :(
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
mephis
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: stř 30.11.2005, 20:52
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mephis »

Super. Urcite bych zase prijel. Minuly rok to bylo good. :)
Toyota Celica T23 1.8 VVTi VeilSide,K&N
Obrázek
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

ArnieGT píše: No přesně,...asi kolem 460km,... :cry: :cry: což mi příjde při moji spotřebě faaakt dost,... :(
a kolik ti to tak žere?? na takovou dálku vyjet den dřív a u někoho přespat, prostě si udělat delší výlet,ne? ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

No jezdím jako ďas, takže kolem 12ti,... :oops: :roll: , ale to bych jel po dálnici,...a asi bych se s tím taky nemazal,...nechci trávit na cestách věčnost,...takže by to tak odpovídalo, no možná by to cuclo i trochu víc,... :lol: Takže při tehle spotřebě a stylu jízdy bych účtoval při zachování dnešních cen 1500,. jen cesta tam,... :twisted:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

ArnieGT píše:No jezdím jako ďas, takže kolem 12ti,... :oops: :roll: , ale to bych jel po dálnici,...a asi bych se s tím taky nemazal,...nechci trávit na cestách věčnost,...takže by to tak odpovídalo, no možná by to cuclo i trochu víc,... :lol: Takže při tehle spotřebě a stylu jízdy bych účtoval při zachování dnešních cen 1500,. jen cesta tam,... :twisted:
heh, no tak to pak jo, ale kdybys to po dálnici extrémně nehnal tak by jsi se mohl dostat na nějaký přijatelný číslo ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Slam
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: ned 06.11.2005, 08:58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slam »

Byl jsem loni, letos si určitě taky udělám čas a navíc tam zkusím dotáhnout celou rodinnou Toyoťáckou flotilu... Zas tak daleko to není..
Slam

EX Corolla E9 5D hatchback 1,3 rv. 08/89
EX Corolla E11 liftback 4ZZ-FE 1.4, rv. 11/01
EX Corolla E12 5D NG 4ZZ-FE 1.4, r.v. 12/06
EX Yaris NG 1.0 5d, r.v. 03/06

RAV4 2,0 1AZ r.v. 08/08
Yaris 1,5 Hybrid 5d, r.v. 05/2021
Zamčeno

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“