Aplikace MyT Toyota

vše ohledně modelové řady Rav 4
Uživatelský avatar
rivelino
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: pát 06.12.2019, 23:12

Re: Aplikace MyT Toyota

Příspěvek od rivelino »

no bylo to tak, ze jsem po jizde vecer mel vsechna data na MyT. Pak jsem si ale uvedomil, že když jsem mel vsechno vypnutý tak se BTckem automaticky pripojil mobil manzelky a taky ze jsem se pak kolem auta pohyboval navecer v garazi ( to uz se zapnutym mobilem a data se mohla teoreticky stahnout z infotaimentu). Proto jsem to sem hned nereportoval a udelal jeste dnes rano jeden test. Ja i manzelka - vse vypnuto - jizda do prace - po prichodu do kancelare zapnutí mobilnich dat a BT a na MyT jizda zaznamenána. To znamená, že jsi mel pravdu a musí to chodit pres vestavenou SIM. Coz je na druhou stranu dobře, že člověk nemusí pred jizdou kontrolovat nastavení telefonu a "teoreticky" by mohla byt dostupná poloha auta v prípade kradeze (nemyslim profíky).
RAV4 2019 Hybrid Executive
Uživatelský avatar
rpospec
Navigátor
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 23.08.2018, 18:46

Re: Aplikace MyT Toyota

Příspěvek od rpospec »

Dnes jsem byl na diskusi u svého prodejce. Proškolený zaměstnanec mne informoval, že komunikace opravdu probíhá přes zabudovanou sim v systému e-call. Toyota má snad na 10 let zaplacenou konektivitu pro svá auta s tímto systémem. Jinak aplikace je stále pouze ve zkušebním provozu a to až do konce dubna 2020. Eventuálně by měly ještě přibývat nějaké funkcionality. Takže máme být prý shovívaví k občasným výpadkům a nedostatkům. Také jsem se v souvislosti s absolvovaným školením ptal na Android auto a Car play. Prý by se mělo něco určitého vědět snad do konce května. Vypadá to, že jen obyčejnou aktualizací to pro auta vyrobená před 12/2019 nepůjde...
Jetson
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 16.02.2017, 07:19

Re: Aplikace MyT Toyota

Příspěvek od Jetson »

Dnes jsem zkusil aktivovat auto v aplikace. Registrace, aktivace emailu ok, ale ve chvíli kdy jsem spustil ověření auta, tak první krok "nastartujte na 3 minuty na mistě" OK, "zadání ODO" ok a potom je "počkejte 3 minuty a zhasněte motor". Přes to se nelze dostat k poslednímu kroku "jeďte víc jak 10 km/h a potom znovu vypněte motor". Nelze nic. Ani spustit znovu celý proces. Jediné je odstranit auto s upozorněním, že potom budu muset navštívit prodejce... Nemá někdo aktuální zkušenost?
Auris TS 1,6 D-4D 6 M/T Active a Trend+
RAV4 2020 2,5 Hybrid AWD Comfort
Jetson
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 16.02.2017, 07:19

Re: Aplikace MyT Toyota

Příspěvek od Jetson »

Tak to chce vydržet 24 hodin. Škoda, že ta hláška vyskočí až poté, co těch 24 hodin doběhne, znovu se posunete na 1. krok, po zadání ODO, opět stejné chování, ale po kliknutí na "už jsem všechno dodělal" to naběhne a zahlásí, že to může trvat až 24 hodin a následně to okamžitě začalo šlapat.
Auris TS 1,6 D-4D 6 M/T Active a Trend+
RAV4 2020 2,5 Hybrid AWD Comfort
panther
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: sob 22.07.2017, 12:00
Bydliště: Zlín

Re: Aplikace MyT Toyota

Příspěvek od panther »

Taky jsem měl problém s nastavením aplikace. V servisu zadali e-mail a zaregistrovali a už to jede.
RAV4 AWD Exekutiv Hybrid 2019
Prodáno: Auris Touring Sport Selection hybrid 2017
Odpovědět

Zpět na „Rav 4“