GT4 5.gen - kompletní generálka podvozku + motoru

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: GT4 5.gen - kompletní generálka podvozku + motoru

Příspěvek od garfielld »

Zase malá porcička zrenovovanejch dílů, bohužel jsem prodal ATR a pořídil rodinné kombi, které se taky rádo sere, tak mi občas žere čas. Každopádně jsem si zase zapískoval a poslal pár věcí do zinku či pod lis.
Obrázek
Brzdy z GT4 6.gen, rád bych je tam pak dal
Obrázek
Naposledy upravil(a) garfielld dne sob 28.04.2018, 17:35, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: GT4 5.gen - kompletní generálka podvozku + motoru

Příspěvek od micron »

Garf> no to ty silenty vydržeej..... to joooo ty totiž budou pořád jako nový.... otázka je jak se zachová to co k nim připojíš :-) :roll: Ty silentbloky budou vždycky v cajku... ale pozvolna vibracema zničej všechno kolem... tak sem to zažil a vim... a sem rád že sem poznal práci http://www.silentbloky.cz na 3 roky mi to stačilo abych se toho zbavil.... sorry... jo i u mě to něco stálo... nevyhovující. tečka. Nejsou prostě schopný udělat měkký gumový silentboky... aby byly měkký... dělaj to jak do tanku... nasrat silentblok prostě má pružit... ty jejich jsou tvrdý jak šutr.... jak to asi bude fachat v autě? místo aby vibraci pohltil... pošle jí dál... a je z toho bordel... takže tak... nikdo mi to nevymluví, zažil sem 3 roky, viděl sem... sorry.... comedy
prostě tuhle firmu bych nedoporučil nikomu... je to vyhazoff love...
lepší je podle mě pur... poland. rozhodně je komfortnější.
Pamatuju si to kurfa dobře... když sem do tý firmy kdysi jel... řikal sem... to je nějaký moooc tvrdý???!!! a vůbec to nevypadá tak jako původní??? Bla bla bla.... že je lepší a pevnější, kvalitnější a 3 prdele keců... ok dal sem ho do těhlice zadní nápravy... složitý lisování... fest složitý... nechal sem bejt... neslyšel sem vrzání jako kdysi ale občas bouchání... rány... ty šly z toho sráče... a rozbouchaly, rozvibovaly všechny silentboloky kolem... mrdka z krtka...
Pak sem studoval ramena zadní nápravy do detailu... našel sem svuj unikátní system a tý sračky se zbavil... a nikdy nikdy bych nic od silentbloky.cz nezkoušel a to ani zadarmo... sorry... shit, možná v krajní mezi... a i tak těžko... amatéři! 3 roky se snažili působit jako že fain... ale ve výsledku rozmrdávali celý auto 3 roky... kokoti. Takže na ně mam kurfa PIFKU.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: GT4 5.gen - kompletní generálka podvozku + motoru

Příspěvek od garfielld »

Zrepasované řízení: vyměněný všechny těsnění, nový táhla, čepy, prachovky, opískováno nastříkáno atd...
Obrázek
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: GT4 5.gen - kompletní generálka podvozku + motoru

Příspěvek od Jimmi »

To jsi repasoval sám.....?
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: GT4 5.gen - kompletní generálka podvozku + motoru

Příspěvek od garfielld »

Jimmi píše:To jsi repasoval sám.....?
Kdepak, rizeni jako takovy jsem posilal na repas, je i nove nacementovanej hreben a jeste par blbosti, ja menil jen tahla atd.. (cena komplet asi 9tis)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: GT4 5.gen - kompletní generálka podvozku + motoru

Příspěvek od garfielld »

Dneska jsem zase chvíli vyndaval, potřeboval jsem vyndat posilovač brzd a trubičky kolem něj, ale muselo nejdřív ven řízení.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Odpovědět

Zpět na „Celica“