Prius II - neposedný kabel

vše ohledně modelové řady Prius
Odpovědět
Uživatelský avatar
erotidua
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 03.08.2017, 11:03

Prius II - neposedný kabel

Příspěvek od erotidua »

Ahojte, dokážete mi někdo prosím říct, co je to za kabel a nejlépe mě nasměrovat, kam ho mám zapojit?
Lehnu si na podlahu k pedálům, hlavou vzhůru, ale nevidím nic volného, kam by patřil. Upřímně tam není moc dobře vidět přes ten plastový kryt.
Ani nevím, jak dlouho je ten kabel odpojený, začala jsem "o něco" zavázet nohou a objevím tohle :?
Moc díky za jakékoliv reakce.
Přílohy
IMG_2887.jpg
(386.2 KiB) Staženo 1033 x
IMG_2886.jpg
(212.51 KiB) Staženo 1033 x
Priuska II
slabostka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1945
Registrován: stř 12.08.2015, 22:13

Re: Prius II - neposedný kabel

Příspěvek od slabostka »

v autách zvykne byť predpríprava pre rôzne príslušenstvo či doplnky výbavy - príklad všetky budú mať konektory k ohrevu sedadla ale ten ohrev bude len pre vyššie stupne výbavy. To som udal ako príklad... takže ten konektor nemusí byť k ničomu, ono sám sa nezvykne uvolniť je tam poistka-západka. Niekde si ho šikovne šupni aby nezavadzal, pokiaľ ti všetko funguje nerieš....
RAV4 HSD AWD 2021
Suzuki Vitara 1.4 boosterjet A/T 2018
Auris HSD 2012
Nissan Almera Tino CVT 2002 LPG Zavoli
Fiat Punto CVT 2000
Uživatelský avatar
erotidua
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 03.08.2017, 11:03

Re: Prius II - neposedný kabel

Příspěvek od erotidua »

slabostka píše:v autách zvykne byť predpríprava pre rôzne príslušenstvo či doplnky výbavy - príklad všetky budú mať konektory k ohrevu sedadla ale ten ohrev bude len pre vyššie stupne výbavy. To som udal ako príklad... takže ten konektor nemusí byť k ničomu, ono sám sa nezvykne uvolniť je tam poistka-západka. Niekde si ho šikovne šupni aby nezavadzal, pokiaľ ti všetko funguje nerieš....
OK, rozumím, už je schovaný. Děkuji :bigups:
Priuska II
Odpovědět

Zpět na „Prius“