.

vše ohledně modelové řady Previa
Banung
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: sob 04.02.2017, 21:25

Re: Optimalizace Previa I

Příspěvek od Banung »

MGRR píše:Nic ve zlem...

Neco takoveho kdyby se objevilo na foru u nas v Nemecku, tak auto vyhleda policie, zabavi mu znacky, auto odtahuji na prozkoumani do TÜV Dekra. Ta nepodstatna vec by byla obri pokuta. Jako bonus by to slo rovnou k soudu, kde by musel prokazat, ze s tim nejezdil... pokud upravy nejsou v TP.

Pokud vyse uvedene vykuchane a zbastlene monstrum, ktere na silnici pri tech prasarnach nema co delat, jezdi v beznem provozu a ma platnou STK... tak by se nad tim mel vazne nekdo zamyslet,
vc. pojistovny ktera toto auto pojistuje. Chapu, ze "jsme zeme neomezenych moznosti" ale a opakuji, pokud tato zruda jezdi v provozu, tak to uz neni legrace.

Jinak jsem fanda ruznych uprav, proc ne... Kde je alespon trochu pouzit selsky rozum...
Koukám, že jsi zastánce úřední zásahů do práv občanů...

Já to vidím jinak. Ať si Jakub udělá z Previe třeba motokáru. Je to jeho auto.
Předpokládám, že ani on v něm nechce zabít sebe nebo svou rodinu, tudíž se nebojím, že by bylo nebezpečím pro nás ostatní.

Jakube piš dál!
Tvůj přístup je sice i pro mě trochu za hranou, to ale neznamená, že si rád nepřečtu tvé zkušenosti.

Škoda, že nemáš druhou generaci.
1,8t neni málo, tudíž, kdyby se hmotnost dala rozumě snížit, šel bych do toho taky.
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

.

Příspěvek od Jakub Krčma »

.
Naposledy upravil(a) Jakub Krčma dne sob 31.12.2022, 03:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tompo
Navigátor
Příspěvky: 117
Registrován: pon 16.10.2006, 12:32
Bydliště: Praha

Re: Optimalizace Previa I

Příspěvek od tompo »

Jakube, moje řeč. Kdybych nebyl línej napíšu to úplně stejně :lol:
Jednu poznámku si ale neodpustím:
Myslím, že Tvá Toyotka bude daleko způsobilejší k provozu než kdejakej SsangYong v originálu :twisted:
Previa GL ´95, LPG Magic
BMW 523i, E39, LPG Magic
Honda XL600V ´89
bylo: Camry Stationwagon 2.0 TD XL ´92
Volvo 940 '95 Combi, B230FB, LPG LovTec samodomo
Odpovědět

Zpět na „Previa“