výfuk

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk

Příspěvek od Jene.S »

Ahoj lidi! Čeká mě moje první technická s "přísnějším náhledem" na auto. 5 let mám na svý šestce tlumič, co měl kámoš na supře a raději si chystám zadní vrátka... K věci... Nemáte někdo radu pro sportovní tlumič s homologací? Už jsem tak zoufalej, že koukám na Laityng ( Ulter sport jsou všechny hnusný ), protože prostě 2500Kč a homologace k tomu. Sériovej nechci, leč jsem zastánce totálně sériovýho stavu, ale já sériovej zvuk nezkousnu. Jsem zoufalej :-)
Celica 2.0GT - 1997
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: výfuk

Příspěvek od Pavo.B. »

Dej pak vědět jestli to tedy umí s homologací, taky budu řešit výfuk až upadne znovu :roll:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk

Příspěvek od Jene.S »

Laityng to s homologací umí určitě. Potvrzené to mám i od kluka se stejnou Celicou, kterej neprošel na STK a díky Laityngu měl po problému. Nevýhoda ovšem je (dle čtení na fóru - hlavně na Honda klubu), že kvalita nic moc. Sype se.

Našel jsem ovšem další zajímavou variantu a to Magnaflow Turbo XL. Je to vlastně normální tlumič, kterej je podobnej sériím, ale konstrukce sportovní ( navíc celonerez ) a s pěkným, decentním zvukem. Na to lze koupit třeba hezkou, nerezovou, do modra opálenou koncovku krásný a funkční výfuk je na světě. JO A CENOVKA KOLEM 2.500Kč :bigups: Navíc má přepážky, takže "zkouška drátem" na STK klapne :D
Celica 2.0GT - 1997
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: výfuk

Příspěvek od Pavo.B. »

Mě nejde tak o zvuk ale o celonerez, abych už nemusel výfuk řešit, i když podpořit velmi decentně můj šestiválec nebylo špatné (když tlumič upadl tak to změlo parádně :D)
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk

Příspěvek od micron »

Já musim pochválit Bosal... je perfektní... takovou dobu ho mam a fakt fain... 2. + 3. díl (1. díl je extra hand made germany- jinak se nedá sehnat. ale opět kvalitka) je to prostě perfektní. Bandell nebo jak se to jmenovalo Bandel myslim :-) Ebay jojo pamatuju si to dobře :-)
http://www.ebay.de/itm/HOSENROHR-ABGASR ... Sw4hdXIMyM
Tohle se celkem fest vyplatí... pak už nikde nic neuniká... než pořád dokola svařovat dírky... že...voser... fungl je fungl... že... gut product """Danke'''"
To je spíš taková vsuvka... ale anoooooo i na první díl laufu se dostane.... nikdo jsme tomu nechtěli věřit :-) :-) Ale i na něj se dostane... to vám doporučuje 1989 Celica.... každá celica ho bude potřebovat! 1. díl... laufu ke katu... každá!!!! Já sem si taky kdysi myslel že to nebude nikdy třeba... !BUDE prostě BUDE verstehen sie???! :biggrin: bude a je to potřeba. cink cink ťik ťak... :biggrin:
a kat? co kat? no ten mam náhradní ve spíži... ale katy ty se zdaj nesmrtelný... to musim říct! je dobrý mít náhradní... ale asi to neni ani potřeba... ta součástka přežije celej lauf... od začátku do konce.... (tim myslim vzdálenost) 1 kat do zásoby mam, ale pochybuju jestli bude někdy potřeba ho instalovat... kat nějak zázračně je schopnej přežít peklo celýho laufu... zázrak... japan.

Ale jinak prosim.... tady maj mít odkaz všichni co maj 5g 3SGE a chtěj aby fachala dál... nikde jinde neseženeš ten lauf.... nikde... a prostě bys moh "auto ukončit" Takhle ale máš v tom jasno.... :biggrin: game continues.... FEST :mrgreen: game continous vous... You are IN or GET OUT.... stačí jen říct DANKE 4 ECHO BANDEL!!!! Was machst du machst sehr GUT!!!! Ich liebe Dich :-) :wub:
DANKE DANKE!!!! GRUSS GOTTT!!!! :biggrin: no nějak by to šlo řešit bez 1. dílu laufu ale kurva zesralo by se z toho asi dost lidí... cajk je cajk :-) :bigups:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk

Příspěvek od Stan »

Lidi zkoušel někdo ten magnaflow turbo XL výfuk v kombinaci s 3S-GE motorem?
Myslím tenhle: https://www.auto-doplnky.com/sportovni- ... 214-p10632
Potřebuju něco normálního s čím se dá taky projít na technické.
Rozpadl se mi koncovej tlumič, bosal se už nevyrábí, walker stojí okolo 3 tisíc, tak o tom uvažuju. Výroby nerez tlumiče na míru u slováků za 10000 u čechů prej tak 6000.
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Odpovědět

Zpět na „Celica“