ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od micron »

zejtra snaps... ne nebude to normální koupelna... proto sem se nesnažil, chtěl sem speciální koupelnu... prostě aby to rozsekalo ten původní hnus.
sice to mělo trvat tejden... ale tak 3 měsíce... ok... nějaký komplikace atd... já nespěchám, ale chtěl sem rozdíl cca NEBE A DUDY.... resp. nuda sračkoidní VS. "Pix3l r3sonanc3" archit3ct by M1cr0N PIXEL unlimited Li-QU-ID
v 50% se mi to nelíbilo... ale po doladění barevným jo je to hustý :-) málokdo si to takhle dá... ale ty kombinace stály za to... ne neni to normální koupelna... měla bejt zajímavá a funkční, zvláštní.. nestandardní. :biggrin:
Chtěl sem aby tohle už nikdy nikdo nepředělával... nikoho sem nekopíroval, jen sem hledal to nejzajímavější co by se dalo dát dohromady... a nějak to působilo jako celek... možná zvláštně? Možná ne... Nic neni nemožný... ale logika v tom musí bejt.
Důležitý je to dát někam... sem... protože to byl muj nápad... všechno celá koupelna... a kdo to bude kopčit kopíruje mě... tak asi tak...
Napodobovat se dá... kopírovat ne-e
Každopádně výsledek bude hooodně SEXY... to nejhorší z bytu byla koupelna... teď je koupelna SEXY... za kterou by se neměl nikdo stydět... standardní neni... luxusní taky ne... ale je totálně originální. :wink: je neobyčejná... a přitom si nehraje na luxus... ale hraje si koupelna sama na sebe...

Ten rozdíl bude patrnej všude... původně jen depresivní morbidní vana s mini sprchou psycho bílý dlaždičky všude... téměř jako za komančů i když 2004 všechno psycho... :angry:
Tohle bude hardcore SHOW... :biggrin: málokdo by si to lajznul... zkombinovat to co sem dal dohromady..... ale to pak posouděj čumilové :-)

Zásek byl když už skoro všechno bylo hotovo a dotaz... mam nalakovat strop bíle? nebo jinak.... 1 hodinu sem stál v koupelně a bílá by byla na piču.... stejná žlutá krásná jako je v obejváku, ložnici atd... a co to udělalo? noooo parádu... skvostnou parádu...
jak to dolakoval tak měl z celý koupelny lepší pocit... jinej... prostě se mu to začalo líbit... a najednou pochopil jak změnil celou tu nudu... co dokáže změna barvy stropu bílá vs sexy žlutá.... na celku...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od micron »

Ok, čvachtací místnost je hotová. Původní zůstalo jen topení :-)
Noooo už se fakt těšim až se tam natáhnu.
Naštěstí sem se rozhod po asi hodině zkoumání, když už se finishovalo, že nebude bílej strop, ale žlutej, a osvěžilo to fest celou koupelnu, s bílou by to bylo takový divný- nudný, žlutá je veselejší.
Originální to je, hezký taky... Noooo kdyby takhle vypadala ta koupelna při koupi, to by se to rychlejc prodávalo že :-) Než tamta ostuda.
before:
Obrázek
Obrázek
after UFO micron impact:
Obrázek
Obrázek
a tak dále...
Obrázek
nooo jo prst, ale neni to photochop :-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek
noční modifikace... zatim jen led, pozdějc bude laser. Ta povrchová struktura obkladů je vynikající na lámání světla. Budiž barvy... :biggrin:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od micron »

Potřeba je Tv stolek... ten mi dal celkem zabrat... (min. 5 hodin zkoumání netu) nechci montovat tv na zeď... nerad vrtám a ty držáky se mi nelíběj... prostě stolek ale aby se tam vešel sound bar SONY kterej má 94cm*9cm... a aby byla vysoká minimálně 69cm. ( nebudu se koukat shora na tv... a při sklopených sedačkách bych viděl prdlajs :-) 90% stolků je do vejšky 50cm...??? magoři
Tohle sem objednal v černý matný úpravě dřeva... neni ani na fotkách... ale fotky budou... bude se hodit k těm černým křeslům. 69cm nad zemí a pohon 6 koleček 6WD :-) i když mahagon by taky šel... ale černá se hodí víc.
českej výrobek! oleee super, doufám že to pude složit jednodušejc než ty skříňky do koupelny... to si Vasyl dal :-) Fakt se mi do toho nechtělo... po shlídnutí manuálu...
Tohle by snad mohlo bejt víc easy...
https://www.nabytek-bydleni.cz/tv-stole ... 27277.html
Obrázek
černá imitace dřeva bude good... jako povrch reproduktorů Thomson, nebo subwooferu Yamaha... krásný černý matný dřevo. to já rád :-)
a ve vytrýnkách budou modelky celica... :mrgreen:
Některý skleněný stolky jsou hezký... ale je to co se zvuku týče na pikaču... takovej soundbar když ho obklopuje dřevo, to je jinačí zvuk... prostě lepší akustika.
+ možná si tam do vytrýnek dám led podsvícení... dekorativní aby modelky vynikly :biggrin: showpark :biggrin:
hmmm v tý černý to bude vyloženě zakázková výroba... "Wenge" ale ty fotky budou skvělý... až to nafotim s modelkama, tv Sony, soundbarem Sony a křeslama... na to se těšim...
nic podobnýho neexistuje. Tohle splňuje mý náročný požadavky :-) No kdyby to neexistovalo... byl bych pěkně nasranej :-) Nic prostě nevyhovuje... :mrgreen: jen toto.
kdyby nestačila vejška ani těch 69cm... tak tam dám špalky ze šumavy jako nožičky... fogi seřízne :-) to by v tom byl čert aby člověk neměl optimálně vysokej tv stolek... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne stř 06.09.2023, 19:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
asteroid
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pát 08.04.2016, 18:34

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od asteroid »

90% diskuzních for na internetu má něco jako "Pavlačovou plenárku" - místo kde se dá diskutovat o čemkoliv.
Nevidím v tom nic špatného, spíše naopak 8)
Auris TS 1,6 2016
Obrázek
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od radohanno »

Pokud se to někomu nelíbí .nemusí to číst...Kolega Micron je prostě jiný...
Jinak za mě koupelna normální ..jen ta disko koule z Lídlu je děsná.... :-)
A ten stolek je dřevotřísková pomsta..Chtělo by to něco lepšího..Když už to má být EXKLUZIV...
https://www.nabytek-reaction.cz/TV-stol ... II-AKAZZIE
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne stř 06.09.2023, 19:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7706
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od biscuit »

.
Naposledy upravil(a) biscuit dne ned 12.08.2018, 01:32, celkem upraveno 1 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od micron »

radohanno> nízkej.... prostě nízkej... jako všechno.... já chci vysoko TV akorát... 45 cm mě fakt nezajímá, to prodávaj všichni joudové...... jedině x2 :biggrin: ale to je zase až moc... 69- 75cm akorát...a místo na reprák co má 94x 9 cm.... to je pak kumšt :-) a najdeš jen to co sem si objednal... :biggrin: + patvary s pofiderní cenou... :biggrin:
disko koule neni z lidlu ale z Ebay :-) a teda fachá hustě... kvalitka za těch pár kaček! kvalitka... :biggrin: točí se nesmrtelně... a fest dlouho... je to RGB koule rotační... a je perfektní... fakt sem si zarelaxoval vícekrát díky ní a hudbě jako nikdy.... super relax... i v blbý vaně... v dobrý špičkový sem to nedával... ale těšim se na to... :biggrin: :biggrin:

ps: neřikám že má bejt všechno exkluziv :-) koupelna ale ano... už jen ta změna změnila cenu ze 4.5 na 5.5 jen díky tomu... + další blbiny... což je logický.

co se týče jinak vybavení atd... ne nejsem snob... a nemam rád slova jako exkluziv... koupelna si to ale zasloužila... a hajzlík pozdějc taky... :-) Ono už je teď těžký vůbec řict to a nebo tamto je luxusní a tamto je neni... musí to bejt hlavně pěkný a zároveň praktický... s tim "praktický" je problém... a to já chci všude... pěkný a praktický... ale jen podle sebe. Rád inspiruju ostatní ale nikdy se neinspiruju ostatníma...
Asi jako koupelna... tohle je hezký a tohle a tomto....." rodiče" řikám jo je to hezký... ale tahle koupelna bude jiná než tyhle... úplně jiná... tu tu nemaj... a mít nebudou... problém byl smixovat něco a něco... nějak... a tamto a tohle... a tak.... a nechci aby to někdo kopíroval.... je to moje práce.- koníček
Rád inspiruju ale nerad bych byl kdyby to někdo kopíroval.... už jen tu kombinaci atd... je to trapný... kopírovat...
Zároveň je to tak trochu divná koupelna... že jí 80% lidí kopírovat nebude... a asi tak sem to chtěl... :biggrin:
nebo nevědi kolik prdelí maj políbit aby šli do prdele... :biggrin:

Corolla 2014 maj asi pěkný socky--- <-> fuck YOU 2 .... eat my ass... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Radši sem ani neposílej fotky... mohlo by nám tu bejt blbě... díky blbíku jen splácej splácej až to splatíš tak pak kemzuj... :biggrin: do tý doby pěkně makej... třeba jako já...
vole rozdíl mezi náma je... já mam splaceno a ty ne... :biggrin: takže makat makat a makat... a pak mi vylízat prdel... :biggrin:
Moje voní po oříškách... :biggrin: :biggrin: No už dlouho sem tu neměl takovýho zmrda... co by chtěl soutěžit v tom jak s někym vyjebat... asi si ho uložim do diáře...
svět je tak vyjebanej... :-) že člověk občas musí pomoct lidem třeba skočit od někud někam... když nevědi kudy kam... :roll: :biggrin: aleee tahle hláška se mi povedla kurva že jo ... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od Myfune »

microne koupelna rozhodně prokoukla to jo. Já mám sice rád světlejší barvy, ale to je věc preferencí. Každopádně je to dost velký rozdíl oproti té původní koupelně.
Ten TV stolek chceš do koupelny nebo do obyváku? Mě přijde držák TV na zeď praktičtější už jen z toho důvodu, že ti nezabere podlahovou plochu.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od micron »

Myfune> jo neni to klasika světlá a hlavně ne bílá... podlaha mohla bejt světlejší... ale nějak se mi ty dlaždice líbily, nevim proč... jmenujou se "Tokio" prostě mě zaujaly divnou strukturou, barvou a nakonec názvem... maj i určitou strukturu... nejsou hladký. Ale jsou tmavší... bál sem se aby to nebylo moooc tmavý ta koupelna... ale po výměně lamp za LED 12w -ufo místo 60w původní tak to šajní fest dost... + ten žlutej strop tomu dodal šajn... tmavá neni, jen neni klasická... světla je tam až moc... celej byt je v tý žlutý barvě... nebude existovat jediná bílá stěna... zatim je bílá jen na hajzlu a nepřestříkaná předsíň... jinak celkově sem si tu žlutou zamiloval... je fakt brutálně pozitivní... taková veselá a hlavně se mění díky světlu, má 2x pigmentu než je normal... takže reaguje na světlo... během dne mění svojí barvu- odstín a večer, když se zapne osvětlení tak je to měňavka... + hra stínů díky osvětlení, fakt se mi ta barva kurevsky líbí... doteď sem byl zvyklej na orange + tmavě modrou... kombinaci, tahle žlutá ale umí čarovat tim jak se mění. :bigups: nikdy neni stejná nikde.

Přímo ráda požírá bílou... bílý topení "naskenuje" a ožlutí ho... :-) to samý v koupelně při 1 zaplý LED nad zrcadlem, osvítí vanu a umyvadlo do žluta... funguje trochu jako "reflexně" a jde agresivně po bílý :-)
V bytě je takovýho světla, i když slunce nesvítí přes den, díky tý žlutý.... že se fakt nemusí svítit :-) díky tomu pigmentu funguje jako "odrazka" světla resp. reflektuje šajn na protější stěny bytu a každá stěna má jinej odstín... jak během dne tak v noci. cool :biggrin: přitom ta barva neni ani chladná jako modrá a ani teplá jako červená... je prostě svěží... má ale vliv na psychiku... pozitivní rozhodně, je veselá.
Žlutá se dá kombinovat s hnědou... tu sem použil do ložnice, a k dekoraci obejváku... a nebo se dá použít černá... 2j křeslo a tv stolek, a nebo modrá se hodí... gauč rozkládací do audio studia.
Všechno ale musí bejt tmavý, vybavení... protože je to svěží až až až až moooc :-) Takovej žlutej koncept.
Měl sem trochu strach co to udělá v ložnici, ta celkem svěží žlutá... ale tam se přidala hnědá stěna a stínění lampou (pavučina) stíny + neruší to, záleží na tom jak se místnost nasvítí.
Já sem zvyklej na temnotu... ta žlutá dává takovej jinej pohled, takovou jinou energii... dá se ovládat ta svěžest... a i ta žlutá se dá zklidnit... je prostě akční :-) Dá se ale zkrotit... do pohody.

ps: stolek pod tv chci do obejváku... je velkej-obejvák a právě tam aspoň něco bejt musí :-) pro začátek :-) do koupelny ne... děda mi volal a objednává u ježíška repráky Genius nebo tak něco, hrajou hezky- slyšel sem je u něj... za ty směšný prachy hooodně muziky :-) ... basák a 2x repro a ty se usídlej na pračce... v koupelně tv? neeee.... v koupelně muzika joooo led a pak lasery :-) :biggrin:
Jinak ale do obejváku nechci obejvací stěnu a obří vytuhávací gauč... to právě ne... 2j křeslo je božský, už se těšim až ho nafotim... a chci zanechat obejvák vzdušnej... velkej, ne útulnej, ale vzdušnej... útulný bude audio studio- pracovna a ložnice :-), i když nejútulnější až klaustrofobic je hajzl :-)

ps2> jinak jooo původně by mi nevadila ta koupelna ještě víc tmavá... fakt že jo... s původním osvětlením by byla... ale LED šajněj prostě silnějc... protože vim že byt je taaak svěží žlutej, že tmavá koupelna měla bejt jako protipól :-) Nakonec tedy ne... taky si ukradla žlutej nádech stropu a je to akorát :-) původně sem ale očekával tmavší... záleží na osvětlení.
2x 12w 700lm prostě šajněj víc než 2x 60w čirý žárovky.... na hajzl sem namontoval led 12w 1100lm :-) to je šajn, sice se mi povedlo vyhodit pojistky, asi sem i dostal 220v při demontáži původního světla, nějak mi zabrněla ruka... a jak sem si svítil mobilem tak sem si ani nevšim že vypad proud :-) ale teda šajn je to drsnej 1100lm :-) možná až moc :-) proti tomu původnímu světlu... jen aby člověk neměl depku že se mu pořád nepovedlo si dokonale vytřít prdel dočista :-) mít rozedřenou prdel to neni good :-) nooo s původním světlem by byl člověk spokojen... s vytřením :-) tady možná ne :-) :biggrin: :biggrin: nooo jo prdel musí bejt... :biggrin:
"Dočista" je relativní pojem... záleží na osvětlení :-) nebo mikroskopu... rozlišení kukadel atd... že :biggrin: no a i čich se dá použít :-) :biggrin:
Někde sem čet kdysi, že prej Japonci spotřebovávaj nejvíc hajzlpapíru z celýho lidstva... dočista... perfekcionisti... to chápu :biggrin: :biggrin: určitě na to má vliv i osvětlení na hajzlu! :biggrin:

Biscuit> nepřátele? tady? ne spíš ignoranti... pěkná postavička byl kníže "IGNOR" ale kde to bylo... zase Futurama? asi jo... já Ignor... :biggrin: Ignorovat a spláchnout do hajzlu je nejlepší řešení problématických individuí :biggrin: :bigups:
Naposledy upravil(a) micron dne čtv 24.11.2016, 11:59, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od radohanno »

A co že to máš za barvu??? metlu??Musíš dělat nějakého prodejce..podle toho co píšeš bych vysolil i meloun za totál koninu...
Nikdy by mě a snad i jiné nenapadlo psát takové elaboráty nad trochou barvy..Ale budiž zase je to změna...Abych nazapomněl taktéž jsem něco podnikal..Kachlíky drahé jako prase..jen listely snad 8000kč..celkem obklady bratru za 25000kč..hold lexus..sorry U!!
Přílohy
IMG_20141009_200739.jpg
(97.65 KiB) Staženo 1524 x
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od micron »

Co to má bejt? nějaká stěna z Hornbachu? :biggrin: :biggrin: To sis tam vyfotil... ale pěkný, jak originální :biggrin: Maj tam spousty kombinací... ale ani jediná neni jako moje. Tohle je v hornbachu obi a baumaxech a v každý prodejně jako show... to ale neni show... je to spíš nuda když to někdo jen zkopčí... a většina to zkopčí... protože nemá mozek si vymyslet něco svýho.... ale gratuluju... a ceny sem nepiš... nikoho to tu v mým tématu nezajímá, to si piš na svuj fuckbook... kapišto? tam někoho zaujmeš... :biggrin: :biggrin: zamindrákovanej magore bez vkusu...kopírko... :biggrin: zmizni díky... tohle je moje téma... rozumět ty česky? Tatar??? Moje téma... založ si svoje téma a nafoť si tam třeba všechny show koupelny z marketů a ceny :-)
ale jinak práce 25000 + muj materiál... nevim... nezajímá mě to... něco to stálo... ale ve výsledku to mění cenu celýho bytu, takže cena rekonstrukce a materiálu podstatná absolutně neni. Půjde o celek... kdysi mě zaujal obejvák, kuchyň a pohoda na balkoně... spokojenost... ale po mně zaujme všechno a cena se změní... psychologicky to zapůsobí efektivně v budoucnu... prodá se to fofrem... :biggrin: protože ten kdo přijde jako zájemce tak řekne... "tak tohle jsme nikde neviděli" to je paráda... a já jako z malý velký británie: "No já vim".... :biggrin: :biggrin: Taky sem o tom přemejšlel dooost dooost dlouho... kurva fest dlouho... a to se nebavim o koupelně.

ps: Radohanno> neee je to hnus ta stěna... časem budu rekonstruovat hajzl místnost... a bude fest hezčí než ta tvoje stěna :-) počkej si :biggrin: tohle bych si nedal ani na hajzl... nudu komerci nudu... je to prostě nuda... ne že by na hajzlu měla bejt zábava... ale fakt ne... tahle deco by se mi nelíbila ani na hajzlu... :biggrin: něco víc originálnějšího... pšššt aby to nemělo barvu hovna... víš co :-) :biggrin: to se nehodí ani na wc... s hnědkou opatrně... velmi opatrně...

Jinak problém designu je v tom, že jakmile to někde je vystavený... má to každej... pak to neni zajímavý za 2 roky... protože je to nuda... proto sem řikal rodičům, jo maj to hezký ty ukázky show... ale chci něco jinýho... chci to co tam právě neni... chci si to vymyslet sám, ne to kopírovat a líbí se jim to, jak sem to navrhnul... člověk sice musel 2 měsíce čekat než dojde materiál... ale je to originál. Žádná kopie. A na to sem hrdej. Kdyby se někdo inspiroval mojí kombinací nebudu proti... budu rád... proto to sem dávám... jako inspiraci. A cílem bylo aby to nebylo normální nebo okamžitě vkusný.... cílem bylo ukázat nápad... ale ten nápad souvisí s bytem jako celkem... fest :biggrin: neni to jen lehce ujetá koupelna, celej byt bude "lehce ujetej" jako celek... všechno bude pasovat se všim... a bude se prodávat jako celek... někdy v budoucnu- zhodnocennej... (ne celkem znehodnocennej jako když sem ho bral já) naopak fest zhodnocennej.

Kdysi sem měl možnost se podepsat na celice... ta je originální... Subaru XV Yoshimuru sem si podepsal taky tak že je jediná co něco změnila... A teď se chci podepsat na bytě... aby to bylo více než dokonalý... perfektní... špičkový, bez debat... ne luxusní ale totálně sexy... a hlavně originální... ne kopírovaný...
Vlastně by mě bavilo možná i řešit interier novýho hotelu co budeme stavit ve Washingtonce... to by mě celkem bavilo... všichni se kopčej... ale vytvořit něco co se až pak kopčí to je ta komedie... :biggrin:
Neuvěřitelný je že design koupelen a interieru vzniknul v hotelu Perla v roce 2007 a je 10 let a lidi milujou ten design... i když koupelny jsou totálně tmavý černý... lesklý.... ale pořád jsou jako nový... tooo je hustý!!!! nakopčit si tu koupelnu na doma by byla nuda... ale lidi jsou z ní nadšený... i po 10 letech WOW.... protože je divná :biggrin: a tim jak je divná tak je sexy... 4ever... těžko má někdo někde temnější... :biggrin:
Noo asi ale pak máme málo dokonale vytřených prdelí :-) :biggrin: :biggrin: no tak ale dostatečně ano :biggrin:
Ps: je to pěkně nahovno když to tam dole šimrá... že... :biggrin: :biggrin: To japonec jde radši až do krve... aby to nešimralo :biggrin: good
Naposledy upravil(a) micron dne čtv 24.11.2016, 13:41, celkem upraveno 27 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od radohanno »

No teď ses odkopal frajere...Sice používáš smajlíky ale pokud je to jak píšeš tož si to své téma nalep na hajzlík...tam můžeš tlačit jak chceš... :lol:
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA EDIFIER

Příspěvek od micron »

A ty si vyjebej mozek.... pak si budem rozumět :biggrin:
chceš poradit jak si převyjebat mozek? ho sorry... kalkuluji kalkuluji... počkaaat ty už máš totálně ale vyjebáno.... tak to pardoooon :biggrin: to bude chyba někde v systemu...
co třeba vzít lexus do servisu? hlásí mi to tu chyby... prej jezdí jak ponocnej... ne do autorizovanýho... do toho vašeho... tam se ušetří na hnědky obklady do koupelny...

Stejně mě fascinujou lidi co maj lexus a fakt si myslej že jsou luxus... přitom jsou ze 70% socky...s jetým lexusem... a řešej hnědý obklady designu hovna do kuchyně :-)
ale nesměj bejt drahý... takový lexusáci mě vždycky pobavěj... ale bejvá to tak i lidi co jsou v exekuci tak maj většinou před barákem na kterej nemaj ani hypotéku splácet mercedes :-)
nebo lexus... ne neni to o luxusu je to o komedii... :biggrin: taková hra kdo na co má a kdo si hraje na co má i když nemá.... fascinující hra co nikdy nepřestane bavit...
a pak jsou lidi co si nepotřebujou hrát... protože jak ty tak tamty jsou jim u prdele... těší mě... micron... jo a prdel mam dobře utřenou... v japan stylu... :biggrin: takže jebu na tě...
hraj si na něco co nejsi mezi buranama... a tady se na to radši vyser... nebo si otevři svoje téma...
"bohatýr s vojetým lexusem a trapnou koupelnou ze zlína" hledá nevimco..."
A nebo za příspěvek na benzin vás svezu... hodný chlapec ze zlína... v lexusu to je ale vole :biggrin: :biggrin: cool boy mother fucker :biggrin:

Celkem mi okořeňuje téma... díky... we are watching You... you are watching us... so kiss my ass... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: DANKE
Jojo bejvá to tak socky v lexusech... většinou nemaj ale pražský číslo... ale lexusy jim voněj... :biggrin: :biggrin: to takový subaru to je EE... fuj :-) :-) :) subaru si vás jen "oskenuje" :biggrin:
prostě neexistuje aby takovej pičus přijel v subaru... přijede v lexusu nebo čimkoliv... Subaru scan ale fachá... pššt :biggrin:

Nooo bylo by na čase aby si lexusáci přestali hrát na mafiány... ne nejsou mafiálni... jsou jen komedianti taxikáři... jestli si myslej opak... tak ať si to myslej... vědi prdlačku...
Nejde o konexe... jde o kontakty a kontakty reznou... ten kdo kontaktuje se musí snažit... nabídnout něco víc než provizi babišovi :biggrin:

aleee je hezký vidět jak si myslej majitelé lexusů že jsou něco víc... než majitelé toyot nebo subaru... je potřeba je vyvést z omylu.... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
"všichni hrajeme stejnou hru.... "
EETcomedy ruce vzhůru.... jste v prdeli.... :angry: vzdejte se....ze včech stáhnou kůže za živa a bud delikátní gyros... a pak se to zpoplatní :biggrin: ze zbytek dobrý gyros maso :biggrin:
My vydělat brutální peniažky... vyfakovat masox zabavenoš :biggrin:čo totoš kurvoš to jest prdeloš totaloš kurvoš :biggrin: :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“