Koupě corolly verso

vše ohledně modelové řady Verso
Cova
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: pon 14.04.2008, 15:07

Re: Koupě corolly verso

Příspěvek od Cova »

Ondraj píše:
Cova píše:Ondraj: Viz. výše - konec 2006, v provozu od 3/2007.
U aktuálního Versa mám trochu problém s přístrojovkou, že za volantem je prázdno. Také mě oproti mé verzi přijde, že interiér je celkově trochu ošizený a nelíbí se mi tolik.
Možná je to jen o zvyku.
S tím problém nemám, nejsem bůhvíjaký fanda do aut, je to pro mě jen věc denní potřeby, přepravní prostředek - zajímají mě jen užitné vlastnosti, kvalita, spolehlivost, provozní náklady. A navíc mám Toyoty rád, mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti - měl jsem (mimo mnoha jiných značek) Corollu, Avensise, manželka a otec mají Yarise... Docela mě baví sledovat reakce kamarádů a známých - "to myslíš vážně, takovou starou mrdku za ty prachy...", "proč sis nekoupil Oktávku (vlhký sen českého motoristy, pozn. red.)...", "vždyť je to neskutečně hnusný krám..." Ale já vím své... :-) Bratr (v době, kdy jsem sháněl Verso) prodával Oktávku (4 roky starou naftu s najetými 35 tis.km) za 250 tis. Kč a mně ji nabízel za 200. Strašně se divil a smál, když jsem ji odmítl s tím, že chci lepší a levnější auto... :-)
Ondraj
Navigátor
Příspěvky: 116
Registrován: pát 10.06.2016, 08:25

Re: Koupě corolly verso

Příspěvek od Ondraj »

Úplně chápu, kdo to auto nezkusí, tak neví. :)
Je fakt, že Toyoty jsou návykové, teď jezdím denně do práce novým Yarisem 1,33 a spokojenost.
aktuální:
Yaris 1,33 (2016)

historie:
Corolla Verso 1,8 (2004-2019)
Corolla
nsrx
Člen Týmu
Příspěvky: 39
Registrován: sob 13.12.2008, 12:35

Re: Koupě corolly verso

Příspěvek od nsrx »

Tak to jsem si to představoval že to nebude tak problematické, ojetinu jsem už nechtěl, ale aktualni situace neumožňuje jinak
nsrx
Člen Týmu
Příspěvky: 39
Registrován: sob 13.12.2008, 12:35

Re: Koupě corolly verso

Příspěvek od nsrx »

No plán byl 150tis, ale vidím že to bude chtít 200tis :-/ asi bych se tomu nějak nebránil.
A druhá věc sehnat někoho rozumného na dovoz toho auta, já to sám určitě nedám, a známého taky nemám.
Cova
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: pon 14.04.2008, 15:07

Re: Koupě corolly verso

Příspěvek od Cova »

Tak to asi přidej... Pokud chceš auto v udávané konfiguraci, ve výborném stavu, ročník 2008/2009, počítej s pořizovací cenou 200 - 230 tis. plus dovoz, přihlášení, výměna provozních náplní a filtrů cca 10 - 20 tis., tj. celkem 210 - 250 tis. Kč. :wink:
nsrx
Člen Týmu
Příspěvky: 39
Registrován: sob 13.12.2008, 12:35

Re: Koupě corolly verso

Příspěvek od nsrx »

Tak uvidíme, třeba se něco zajímavého naskytne i v ČR, nicméně je mi jasné že od 8 let starého auta nemůžu čekat zázraky 8)
Uživatelský avatar
Prazan
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: úte 26.04.2016, 07:50
Bydliště: Praha 9

Re: Koupě corolly verso

Příspěvek od Prazan »

Ahoj, já jel pro svého Avensise s těmahle. Vybral jsem si pár kandidátů aut v podobné lokaci, v noci jsme vyrazili jejich autem, odpoledne jsem sednul do Avensise a na jejich převozkách dojel do ČR na evidenčku. Byl jsem s nima spokojený. Mluví plynně Německy, mají svou diagnostiku a měřák laku. Nejezdí ze zásady pro auta do bývalého východního Německa, k Berlínu, pro auta bez historie apod. Prostě raději brát bohatší oblasti Německa. Cenu za dovoz auta od Essenu řeknu kdyžtak soukromě. Možná to působí jako reklama, nicméně nejsem jejich zaměstanec ani známý. Jen spokojený zákazník.
edit: Na mobile.de doporučuju hledat zásadně v Německé verzi - bývají fotky ve větším rozlišení a hlavně v nalezených inezrátech jde filtrovat podle data inzerce, takže člověk vidí, jestli nekouká na neprodejnej ležák.
Toyota Avensis Verso 2.0 VVT-i (1AZ-FE), r.v. 2004
manasek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 502
Registrován: čtv 02.10.2008, 21:08

Re: Koupě corolly verso

Příspěvek od manasek »

mam 2009 1.8 a ani kapku nevezme..fajn auto,nema problema..tuk tuk tuk
Odpovědět

Zpět na „Verso“