Podsvícení palubní desky

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Radus2,0Gti píše:tak budíky jsme teda dělali, i když o tom někdo neví :shock:
jinak tyledky svítí úplně na nic, ale implantoval jsem tam neony a je to super.

jo a musím si taky přidat do vaší diskuze: Však je to na Petisovi vidět jak rád papká, né :P :twisted:
no tak s budíkama jsi si hrál jen ty a ne já a celerák. Vím o všem 8)
A ty ledky myslíš předpokládám u budíků, v panelu topení ty ledky svítí pěkně.
A že by to bylo nějak moc vidět že rád jím, to bych neřekl, ty nemáš moc co vykládat :twisted: :roll:
Tak zdarec palec :wink:
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše:
a je fakt, na našem drobečkovi, že Petissu, je vidět že se jídla nebojí :twisted:
No ty aby sis taky nerejpnul, že? :mad: :evil: A vůbec, vy dva mě závidíte že mě chutná, tak si taky dejte něco dobrýho :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Petr píše:vy jste tam dobrá partička někdy se za vámi přijedu podívat a budou tam 4 červený celici :D
dojeď chlape, dojeď, a nejlépe ještě s někým, to bude pozdvižení ve vesnici :twisted:
mame uz slibenou navstevu jinych clenu, aspon bude sranda :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše:
Petr píše:vy jste tam dobrá partička někdy se za vámi přijedu podívat a budou tam 4 červený celici :D
dojeď chlape, dojeď, a nejlépe ještě s někým, to bude pozdvižení ve vesnici :twisted:
mame uz slibenou navstevu jinych clenu, aspon bude sranda :)
Jj, třeba takovej Raw007 (snad sem to napsal dobře) říkal, že když bude mít cestu kolem tak se staví. Radus ho prý zná asi i osobně co mi říkal.
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

petiss2.0Gti píše: Jj, třeba takovej Raw007 (snad sem to napsal dobře) říkal, že když bude mít cestu kolem tak se staví. Radus ho prý zná asi i osobně co mi říkal.
jo?? ja jsem tak nejak mluvil s jinymi cleny (zatim si to necham pro sebe ;) tak uvidime, treba v lete domluvime nejakej srazek pro lidi z blizkeho okoli nebo ochotny prijet :) nejaka mensi rallye vlozka by se tam taky nasla (treba do lukovan? pro offroady :D, bo do pribrami ;) )
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Jasný, třebas z toho něco vzejde, zatím tomu nech volnej průběh :P
Uživatelský avatar
RaW007
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: čtv 17.02.2005, 09:20
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od RaW007 »

Zdarec chlapi, to víte že se na vás přijedu mrknout, vidím že máte chuť občas někoho nakrmit a poladit mu káru :) no a to mi teda vůbec nevadí :D :wink:
Celica r.v.91, motor 3S-GE r.v.93 po úpravě 2023ccm
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

RaW007 píše:Zdarec chlapi, to víte že se na vás přijedu mrknout, vidím že máte chuť občas někoho nakrmit a poladit mu káru :) no a to mi teda vůbec nevadí :D :wink:
:lol: no jo, ale se ještě uvidí jestli bude chuť na něco z toho zrovna když ty dojedeš :D a musíš dát vědět předem, abych se tam taky dostavil na víkendovej pobyt, přeci jen přes týden jsem v brně ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Radus2,0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 642
Registrován: ned 11.09.2005, 17:40

Příspěvek od Radus2,0Gti »

no tak nepojedeme na kafé, třeba tento víkend, že by se to naše víkendové bláznění trošku rozšířilo?????
RAV4 D-CAT
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Radus2,0Gti píše:no tak nepojedeme na kafé, třeba tento víkend, že by se to naše víkendové bláznění trošku rozšířilo?????
bláznění na asfaltu?? mno nevim esi tam mam zas dojet, ale tak asi stejnak dojedu, takže případně kdo byste se chceli za náma dojet mrknout, tak se hlašte :lol:

a kdyby někdo chtěl navigaci, tak se hlašte mě a já bych vás tam z brna dovedl 8)

(a pak s ostatníma okradl a oloupil :twisted: :lol: :onfire: :banana: ... ne, tak zlí nejsme ;) )
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

no dobra dame srázek ale šlo by to na renocaru v brně 7.4. a nebo jak se ta vaše vesnice jmenuje?
mám kamoše co bydlí kousek od macochy a má supru mkiv tak ho přemluvým taky at přijede do te vaší vesničky supra je taková starší sestra celicy nebo máma ..že by???? :D
no raw 007 znám osobně tak no problem že jo rade??
tady u nás v přerově jsem sám z 5.gen a ve zlíně a v olomouci jich pár je ale osobně nikoho neznám a ty co jsem znal už to prodali tak vám i trochu závidím není s kým pokecat :cry: :mad: :idea: :?:
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Ze se do toho pletu, ale Supra je dost vyvinuta dcera celicy nemilim-li se preci jen generace mluvi o veku :wink:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Petr: jestli jsi se nedíval do srazů, tak na ten termín (7.4.) se plánuje moravský toyota sraz... navíc já osobně na renocar nejezdím ani nechodím, už mě to tam netáhne, pořád dokola víceméně stejný auta...
v mým okolí jsou další tři celicy o kterých vím ( na mé ulici parkuje modrá 1.6Sti, majitele neznám - aspon zatím :D) ale nikoho neznám, což je možná škoda
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
RaW007
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: čtv 17.02.2005, 09:20
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od RaW007 »

To Celerak2.0Gti:
neboj dám vědět dopředu, aby náhodou chuť neopadla :D a ne že mě přecpete a všechno spravíte, aspoň poslední šroub si dotáhnu sám :D abych mohl říct že sem všchno spravil skoro sám a vy ste mě trošku pomohli :wink:
Celica r.v.91, motor 3S-GE r.v.93 po úpravě 2023ccm
Uživatelský avatar
RaW007
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: čtv 17.02.2005, 09:20
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od RaW007 »

to Radus2,0Gti:
to není problém, jestli někam o víkendu pojedete tak se mnou můžete počítat na 100pro :D
Celica r.v.91, motor 3S-GE r.v.93 po úpravě 2023ccm
Odpovědět

Zpět na „Celica“