Majitelé celic

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7647
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

gramo píše:no pán spíš zjistil, že se středovou dírou 54,1 to na škodovku nenasadí...
to bude ono, pan s oktavkou...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

To je zvláštní ale měl jsem ještě plecháče a ty jsem dával pánovi a na fabii mu sedli bez problému.
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Pán mi píše že potřebuje startér posílám mu ho tedy (za 500Kč) den po odeslání napíše:
Prepáčte,ale bracho mi práve písal z švajčiarska že je to baterka..:) tak neposielajte



Tedy
hranka.denis@gmail.com
Ne zcela ideální kupující.
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Tak dneska jsem vystavil inzerát s tímto zněním :
toyota celica 1991 1,6 STi 4A-FE (5. generace) na náhradní díly. Auto jsme vyzkoušeli, jelo bez problému. Řadu dílu jsem potřeboval pro sebe tedy neprodávám celé auto.

Výkupci katalyzátorů: opravdu vám neprodám kat za 400Kč. Výkupci šrotu: opravdu vám nedám kastli za odvoz. Výkupci autobaterii: Opravdu nemám sklad baterii.

cca 5 minut na to mail:
loj9@seznam.cz
Zdravím mám zájem o katayzátor bylo by foto a cena dekuji za odpoved




A ještě bych dodal, opravdu mi nepište do zpráv o díly zdarma , že tím zachráním celicu. Opravdu vám z ceny kapota za 700Kč neslevím a opravdu vám nedám auto po odebrání svých dílů za odvoz. A vyhrožovat s tím že nové od ultimate drag brutal racing tlumiče stojí 1000Kč a 2000 za rok staré koni je moc "dám pětset". Nejsem tržnice.

Kupujte si sakra felicie ne toyoty
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

jsi prisny... :-))))))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Tak další

Varuji před

Miroslav Miko
Semaninská 1820
Česká Třebová
560 02

Nepřevzal dobírku kde bylo poštovné 200 Kč, během cca 8 telefonu tvrdil jo dneska pro to zrovna jdu na poštu.

Dneska se mi balíček vrátil.
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Majitelé celic

Příspěvek od uruem »

Další krypl pozor na tuhle havěť

Mario Daniel
Tyrše a Fugnera 1-61
Svitavy
56802
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Majitelé celic

Příspěvek od aczasa »

Wow. Vše tady od nás... To jsou věci..
Back in Czech.
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Majitelé celic

Příspěvek od uruem »

Ale to píšu pouze ty co se nějak neomluví, že si to nepřevzali :D mám tu ještě 2 s psč 5.. .. ale ty alespoň měli nějakou chytrou výmluvu třeba, že nevyšli s penězi :D
Uživatelský avatar
Jiří Súkeník
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: stř 13.11.2013, 23:12

Re: Majitelé celic

Příspěvek od Jiří Súkeník »

Uruem - potěším tě. Já měl Mazdu (323f - bg - mrkajdu) a volal mi chlápek na alternátor, že se pro něj v neděli staví. Tak teda čekám v neděli doma celej den. Mohl jsem teda ten den zrovna jet ke známýmu na stavbu, zarobit tam asi 2x větší peníz než za celej altík.
No nicméně jsem trubka a čekal jsem. V 6 večer už jsem asi 8x volal na to číslo zájemce a napadlo mě teda zavolat od kámoše.
Zavolal jsem tam, ozval se ten samý pán, ptám se ho... co ten altík, kdy si přijede.. a on že to je omyl, že jsem si spletl číslo.
Byl jsem dost naštvanej teda no a den po tom mi volá někdo s podobným hlasem.. jiný číslo... že by se stavil pro altík..
Pán přijel, mrkačku si před barákem dal na hever, že to zrovna odzkouší...
Altík namontoval, jenže baterka už total KO, vytáhl kabely...
Kabely co pamatovaly ještě Žižku když viděl na obě oči to nějako nezvládli a tak že ho roztlačím...
Naštěstí teda jsem ho za máminou felckou roztáhl a on že mi dá 500.... no tak jsem řekl - hele... dohodli jsme se na 800, ještě jsem tě roztlačil a to... no tak mi dal 800, dal jsem mu k tomu ještě popraskaný destičky a víčko na nádrž, který nechal chytrák na benzině....

Prostě někdy se to s těma lidma oplatí..
Celica 1.8 6. generace
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Majitelé celic

Příspěvek od Idaho »

jj to jsou tu lidé co chtěj prohlídnout auto, x telefonátů, v poledne jim po telefonu potvrdím, že na ne teda po té 17hod budem čekat s prázdným zvedákem jak chtěli, a nemaj ani dost slušnosti aby zavolali, že z nejakého duvodu nepřijedou. Ja jsem kvuli tomu stáhl dva lidi z jiných projektu aby se rychle dodělalo co bylo na zvedáku, nehledě na to, že nakonec jsme čekali do 19.30 a nidko nepřijel... grrr....
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Majitelé celic

Příspěvek od destabilizator »

Jojo, ze si to rozmysli bych pochopil, ale ze nemaj spetku slusnosti zavolat, ze na to kaslou, to mi prijde maximalne ubohy...
Kdyz jsem prodaval kola, volal mi zajemce kousek ode me, ze se za tyden stavi. Mezitim nekdo jinej, ze je strasne chce na Eclipse (19" :D), ale ze je z Pisku a jestli bych mu je nepriblizil do Prahy, ze at tam toho zajemce odreknu.
No tak jsem je vezl do Prahy s tim, ze se jich zbavim a s prazdnym autem pojedu pro dalsi veci, no samozrejme uz ani bů.
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Odpovědět

Zpět na „Celica“