Celica 3S-GTE

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od uruem »

Jen aby jste si nemysleli, že v cz vám něco za adekvátní poplatek nezapíší do TP

Obrázek
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od uruem »

Takže rozhodnuto, nějaký blázen který by chtěl Papíry na předohraba turbo ? Klidně k tomu dám kastli cena 3,60Kč/kg :D
Uživatelský avatar
Zíbi
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 03.01.2011, 20:20
Bydliště: Katovice

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od Zíbi »

Mám pocit že jí znám... asi před 4-5 lety byla na prodej v AAA Praha. Bylo to GTi a swamp 3S-GTE z 4.gen. a bylo to v TP uvedený stejně. Možná se pletu
ST 182 2.0 Gti
Uživatelský avatar
Zíbi
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 03.01.2011, 20:20
Bydliště: Katovice

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od Zíbi »

Hokej no...nebo spíš překlep ;-) swap
ST 182 2.0 Gti
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od Mattyno »

Nebyla to ta s tím vysokým hranatým sáním na kapotě :roll:
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od Idaho »

Otázka je zda ty papíry nejsou naopak větší problém, když je to tam uvedeno, protože pokud budeme bazírovat na doslovném znení, tak motor 3SGTE z hlediska TK neexistuje ( stejne jako 3SGE ). Typ motoru se MUSÍ ověřovat podle kodu co je na motoru a tam je vždy jen 3S. Pokud narazíš na debila co te bude chtít vykoupat, vyhodí te z TK i s ST185tkou co bude mít v TP napsáno v kolonce typ motoru 3SGTE..
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od PerryCZ »

Idaho píše:Otázka je zda ty papíry nejsou naopak větší problém, když je to tam uvedeno, protože pokud budeme bazírovat na doslovném znení, tak motor 3SGTE z hlediska TK neexistuje ( stejne jako 3SGE ). Typ motoru se MUSÍ ověřovat podle kodu co je na motoru a tam je vždy jen 3S. Pokud narazíš na debila co te bude chtít vykoupat, vyhodí te z TK i s ST185tkou co bude mít v TP napsáno v kolonce typ motoru 3SGTE..
Tak myslim ze se pletes, ja na sve celice s motorem 3sge mam v kolonce ve velkym technicaku napsano 3S-GE a samozrejme na motoru 3S
Takze me a i stovky dalsich by museli vyhodit taky.
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od uruem »

Tak já u 2.0 mám taky v TP 3S-GE a u 1,6 mám 4A-FE a při technické mi uvedli 4A-GE.
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od Znebra »

V téhle zemi je možné všechno...
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od Idaho »

PerryCZ píše:
Idaho píše:Otázka je zda ty papíry nejsou naopak větší problém, když je to tam uvedeno, protože pokud budeme bazírovat na doslovném znení, tak motor 3SGTE z hlediska TK neexistuje ( stejne jako 3SGE ). Typ motoru se MUSÍ ověřovat podle kodu co je na motoru a tam je vždy jen 3S. Pokud narazíš na debila co te bude chtít vykoupat, vyhodí te z TK i s ST185tkou co bude mít v TP napsáno v kolonce typ motoru 3SGTE..
Tak myslim ze se pletes, ja na sve celice s motorem 3sge mam v kolonce ve velkym technicaku napsano 3S-GE a samozrejme na motoru 3S
Takze me a i stovky dalsich by museli vyhodit taky.
čti pořádně - bude chtít tě vyhodit, je to opet bordel v doslovné citaci zákona. Pokud budou chtít tak vyhodí, to že se nechtej hádat a nechávaj si to pro "speciání případy" ( mam to potvrzeno ze dvou nezávyslých stanic TK ) je věc druhá.
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od Toro »

PerryCZ píše:
Idaho píše:Otázka je zda ty papíry nejsou naopak větší problém, když je to tam uvedeno, protože pokud budeme bazírovat na doslovném znení, tak motor 3SGTE z hlediska TK neexistuje ( stejne jako 3SGE ). Typ motoru se MUSÍ ověřovat podle kodu co je na motoru a tam je vždy jen 3S. Pokud narazíš na debila co te bude chtít vykoupat, vyhodí te z TK i s ST185tkou co bude mít v TP napsáno v kolonce typ motoru 3SGTE..
Tak myslim ze se pletes, ja na sve celice s motorem 3sge mam v kolonce ve velkym technicaku napsano 3S-GE a samozrejme na motoru 3S
Takze me a i stovky dalsich by museli vyhodit taky.
A v kolonce "3 Motor" podřádek "typ" motoru máš 3S a až dále na řádku 3S-GE? Pokud tam máš rovnou 3S-GE tak to někdo v minulosti chybně zapsal...
Bohožel se neplete, osobně jsem toho s Camry důkazem. Navíc to technik TK (důchodového věku) podpořil OREZLOU HRANOU KOTOUČE... Neprošel jsem TK... Od té doby jsem na tu konkrétní TK už nic nevzal (a né jen já).
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 3S-GTE

Příspěvek od uruem »

Takhle to tam je

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“