Tlumiče (vzpěry ) pátých dveří u celici 5 generace

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

teda nevím Microne, já to kdysi psal,že tam pasují ty vzpěry ze škodovky z pick-upu a stojí obě 500kilo a mám je tam 5 let a drží..tak proč to složitě objednávat z ciziny.. nechápu:)
Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

protože lenost je moje JÁ... a system Tuff nepotřebuje nic jinýho než povolit 8 šroubků a utáhnout 8 šroubků 3 minuty práce ... v jednoduchosti je krása... + bonus že dělaj na všechny Toyoty... a další.... prostě zajímavá firma + i na !!!veterány!!! komplet všechno od veteránů, young timerů až po fungl kárky takže mega + TUFF kdyby to bylo skladem tady a nemuselo se to tahat z US, cena by vyšla na libových 1000. Takhle člověk platí holt letenku :-) Jak sem si všim, tak na SK foru si to taky objednal jeden borec... nenápadně se inspiroval... takže reklamka funguje. Vzhledem k tomu, že je to "na vždy" tak i těch 2200 je v cajku. Kdybych to neobjednal, dost lidí by ani netušilo že na jeho veterána je tohle k mání, nebo na nový Jap. auta, ať si strčej ty předražený KYB a pod. někam :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

+ táta instaloval tlumiče do kufru dědovýho galanta, ty co se m objednal, pasujou... jeeen že dostat ty původní ven, to je kumšt... normálně to nejde... nenormálně to jde, ale musí se vypilovat díra aby pustili :lol: :lol: makačka jako hovado... ale polcar pasujou, geniálně... galant mitsubishi nikdy nepočital s tim že by se tohle mělo měnit... ale jo, přežil svojí smrt i kroupy... dáš si :lol: dá se to... tam neni možnost jak sundat tu svini z toho kulovýho čepu... je to začepovaný navždy---- masakr... tlumiče co sem mačkal původní tak šly jednim prstem... dolu a vracely se... le mrtvý... ty polcar se nedaj zmačknout, le seděj.... 400,- + mega energy :lol: levný a bolestný... galant..... celica má dražší ale bezbolestný :lol: že :lol:
ale zase jakou měl fogi radost že se mu 1 poved vyměnit, sice s tim strávil celý opoledne... ale měl z toho radost :lol: jak si zahrál kromě motrkáře na automechanika... to každopádně :lol: no ale já bych to nedal, ne jako je fakt dobrej, já bych to přenechal automechanikovi... :lol: to bych nedal 8) pral se s tim jak magooor :lol: :lol: :lol: :lol: ale měl z toho radost---- a o to jde :lol: jo na galanovi to nedá jen tak někdo... :banana: dost možná že se jedná o první výměnu tlumiču v kufru galanta E33 GLS 1992 v historii--- ostatní se toho nedožily...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Fogi mi dneska rek, ze ty tlumice dodelal... fachaj perfektne Polcar... deda ma radost, zase si muze vozit nakupy v kufru bez toho aby byl prastenej za 400,- jej jeho syn se vytahnul jakej je sikula automechanik, i kdyz o autech tata nevi zhola nic, jen o motorkach :lol: No musel si to vychutnavat... Galant E33 will never Die!!!! Neveril sem moc tomu ze by pasovaly... ale jako ze 100% oleeee respect :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“