Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

garfielld píše:
Mattyno píše:Až dostavím RX, tak udělám hromadný profi foto :wink:
že ty jsi koupil tu RX7 od Zemiho ?:)
jasně, na léto. Teď na ni přetěsňuju motor a dodělávám detaily, než napadne sníh :lol:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

...
Naposledy upravil(a) Joey dne pon 22.06.2015, 22:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
hasa
Navigátor
Příspěvky: 83
Registrován: ned 10.02.2008, 17:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od hasa »

moc hezké!
Land Rover Discovery II v8
Toyota Celica GT4 ST205
Uživatelský avatar
No.Break
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: sob 09.02.2013, 19:31
Bydliště: Koprivnice

Příspěvek od No.Break »

Ten bagr ma skutecne krasnou barvu :P
Celica 6g, ST202L
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

:thumbsup: tak to ma byt :)
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Diky diky kluci doufam ze se potkáme v příští sezoně na nějakém tom srazu, myslím že těch GT4 i fakeGT4 bude docela dost :D
Uživatelský avatar
No.Break
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: sob 09.02.2013, 19:31
Bydliště: Koprivnice

Příspěvek od No.Break »

Celica 6g, ST202L
Uživatelský avatar
Legon
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: pát 12.12.2008, 09:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Legon »

EE90, 2E, rv 1988 - Pinďa
AT180, 4AFE, rv 1991, B-LFB
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Ta ctvrta fotka je the best :thumbsup: , trochu tam sice cloni ta sedma ale dobry :D
Uživatelský avatar
Legon
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: pát 12.12.2008, 09:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Legon »

Dakujem :)
EE90, 2E, rv 1988 - Pinďa
AT180, 4AFE, rv 1991, B-LFB
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Náhodou sem se juknul, na street view, a jooo sice stará, ale minule sem parkoval jinde, a nebylo to tak zaostřený :-) tahle je z blízka 08/2011 ještě AED, ten žigul mě fascinoval , na svuj věk byl fakt zachovalej,
ale už to má asi za sebou... držel se ovšem drsně :lol:
taky jsme měli tohodle žigula žlutýho
s řadičkou průhlednou kde byly myslim berušky nebo nějaká podobná sranda... na tu řadičku se nedá zapomenout :-)
Obrázek

Joey> dneska sem jel tramkou a shodou okolností mě taky zaujal jeden bagr/buldozer ani nevim, ale jak... japonskej čeče... měl fakt hustý
japonský srandovní jméno "ICHI nebo "Takehashi" atp něco" na zádech, ale nepamatuju si ho
... dneska tam snad taky bude, zkusim típnout se zmrzlou celi... :lol:

Legon> ta 7ma je jak z katalogu, no totálně první strana brožury... good :-) ta tvoje anténa, ta mi dává :-) takovej bič :-) máš asi nejdelší antenu min. v evropě na celi mam dojem :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

To je JCB v jednom uzavřeném lomu.... docela zdevastovaný, neměl snadný život zrovna :huh:. Legon má anténu origo, ne ? Náhodou parádní, takřka retro styl :wink:.
Uživatelský avatar
Legon
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: pát 12.12.2008, 09:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Legon »

:) Antena je original, len stale padala, tak som na nu natialhol elektrikarsku zmrstovacku a zohrial nech drzi vytiahnuta.
EE90, 2E, rv 1988 - Pinďa
AT180, 4AFE, rv 1991, B-LFB
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Legon> si ani nepamatuju že ta původní byla taková "rušička signálu ostatních aut" :-)
Obrázek
Jedna rychlovka, Neon. Carbon Frame je výbornej, teď to vypadá že je značka součástí auta, je jakoby "Zakousnutá" paráda :lol:
o 3.5 cm menší plocha značky na šířku, na výšku o 2.5cm... esteticky to dělá hodně, design celicy totiž působí jako že je široká, a značka to totálně zmrví... protože ona je ve skutečnosti štíhlá... krásně zkresluje... ostatně jako XV, taky je štíhlý, a přitom ta kapota je taky masivní... No a to je to kouzlo designu, který zmrví značka...
Když přežije mráz a zimu, tak dám rámeček i do zadu... hlavně sem ho potřeboval na XV, tam je potřeba rámeček na prdýlku, jako sůl, XV nemá integrovanej jako Celica, ale má univerzální prdelku na všechny typy značek... no jo krize :-) úspora :lol: + je ale že si můžeš vybrat... tenhle formát je nej... neškodí designu.
Dneska sem zase viděl oranžový XV tady na kruháči... safra joo joo joo má to šmrnc... až na tu barvu :-) ale má to "štajl" kam se hrabe designem i to nový WRX... nene XV je "stylistika". Takový drzý design, že :-) dobře tak :-)

Dneska mi udělal radost jeden týpek co dělal kousek od servisu s bagrem... šel kolem a sám od sebe: " Tohle je neuvěřitelný, já si tyhle auta pamatuju, ta je vymazlená! to je rok 1990 , 92... to je krása... " jo, děkuju, tohle je 1989 dokonce 706 vyrobená v říjnu 1989 se vyráběly první... mam jí už asi 10 let, jo člověk se musí starat, ale je to radost, čistá radost... pak borec při pohledu ze zadu: hele, ne abysis to bral blbě, jen mě to tak napadlo, "Fero Fuko" by měl z tý káry taky radost... :lol: :lol: Jooo v pohodě, hele tohle je akorát, akorát pro Fuka... pobavil mě ale :-) Jo ty laufy jsou vidět, ale zase ne tak moc, tak akorát... pak jsme se rozloučili... ale dobrý jako... :lol: vyznal se, i ročníky si pamatoval. Celi udělala radost jemu, už se tam zabydlela v jeho mozku napořád si jí bude pamatovat... mně, radost dělá... pak je to všechno fain :lol:

Teď bude na řadě XV aby vzbudilo emoce... vnímání... trošku se faceliftuje poupraví a bude podobně efektivní a efektní... rozdíl bude v tom, že ti každej bude řikat, že tohle ještě neviděl, a co to je--- :-) nebude se dát zařadit časově... +
XV je takovej experiment... kamarád se mě ptal v práci, do čeho du... řikám Subaru XV... neznám, co to je? No to máš těžký, to se nedá zařadit... i když řadí jak ďábel... ta řadička nemá chybu... je jak v celice, ještě lepší :-) No je to dá se říct 22cm nad zemí zvýšená celica, co má stejnej výkon, líp drží díky 4x4 a má podvozek z imprezy... žere to akorát, jede to hustě, zrychluje to výborně, vypadá to skvěle, v zadu maj lidi 3 prdele místa na nohy... neni to SUV, neni to sporťák... je to divnej experiment... :lol: a kufr to má? Jo má to kufr, neni největší, zase ale neni nejmenší... je tak akorát, a snowboardy se tam vejdou... takže no problemo. Ale XV prostě nikdo nezná... a to je to sexy.
Je tu jedinej zádrhel...XV prostě je drahá v uvozovkách... dřív stála celica 2.0 GTI přes milion... takže XV neni zas tak drahá hračka... ale to se těžko chápe... pro většinu je XV drahá hračka. Bejvalo to ale dražší... je to akorát, drahá je 86 předražená k efektivitě... to jo :lol: 86-brz by měla padnout cenou pod XV, protože sem se prostě rozhod že patří pod... XV cenu srážet nemusí, ale BRZ s 86 by měly bejt pod 600T bez debat
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
PearlLex
Člen Týmu
Příspěvky: 48
Registrován: pát 13.12.2013, 21:46
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od PearlLex »

Zdar chlapi. Tak se mi to konečně podařilo a po 4 letech snění se ten sen stal skutečností ve formě ST202 kterou jsem chtěl. Chodil jsem sem už dávno předtím...Těšim se na akce......atd... :D

zde celá galerie: http://pearllex.rajce.idnes.cz/Toyota_Celica_ST202/

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“