Celica 5. gen. výměna sedaček

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Celica 5. gen. výměna sedaček

Příspěvek od uruem »

Zdravím, rozhodl jsem se vyměnit přední sedačky v Celice protože se mi ty originální ani od GT nezamlouvají, měl jsem nejdřív v úmyslu pořídit druhovýrobu, uvažoval jsem jen o kvalitních výrobcích (recaro, sparco, atd.) ale nakonec se mi dostali do ruky sedačky ze Subaru Impreza WRX STi, jsou původně vyrobený od Recara ale jako prvovýroba dávána v továrně.

Dnes mi dorazili, a nevěřil jsem vlastním očím ale přední uchyty naprosto sedí, jen zadní mají cca o 1-2cm na každé straně širší, Myslíte že bude vadit když je o tento rozměr ohnu nebo raději převařit pojezdy ?

A ještě ty sedačky mám z Japonské verze tedy štelovací sedačku bude mít spolujezdec :) .

Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

ohni to :lol: Mně sice 5g GTi vyhovujou až tak, že mam jednu řidičovu náhradní doma, jako relaxační křeslo, ale tak ne každej má stejnou prďku že :lol: co i spát se v nich dá... nic tě nebolí... pohoda u mě.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

no já teď si všiml jak jsou ty z wrx mnohem výšší takže v ní už nebudu sedět na podlaze :/
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Tak po 6 hodinách práce bez přestávky jsem je dostal do auta.
Za prvé jsou dost vysoký na celicu, takže kdybych měl 2 metry mlátim se do hlavy, a pak jsou celkově hrozně robusní proti originálním.

Obrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Tak vysoký to mi zase nepřijde. Holt máš opěrku hlavy za hlavou a né za krkem no...
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

To spíš jako že jsou vysoko nad zemí sedáky, přece jen Impreza je sedan a celica má nízkou střechu. Origo sedačky jsou skoro na zemi :D
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Znebra »

Zdravím, chci se zeptat jestli někdo nemá sedačky z 5g GTi. Díky za info :wink:
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Zkus MichalS jestli ještě nějaké nemá, já mám 4 páry z STi a už mne pěkně lezou na nervy.
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Znebra »

No já jsem ji koupil nedávno a ty sedačky mě tam štvou, jsou propálené. Ok zkusím, díky za radu.
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Do 5G pasujou i sedačky ze 7G včetně zadních... už sem viděl na fotkách... možná zadní potřebovaly poupravit, ale vypadalo to jak original :-)
Ale 7G za 5g bych nevyměnil, mam je rád :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Znebra »

micron píše:Do 5G pasujou i sedačky ze 7G včetně zadních... už sem viděl na fotkách... možná zadní potřebovaly poupravit, ale vypadalo to jak original :-)
Ale 7G za 5g bych nevyměnil, mam je rád :lol:
A jak to je s posezením? Jsou stejně tak "tvrdé" jako z 5g? :D
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Znebra »

biscuit píše:znebra: kdybys chtel, budou brzo k mani sti sedacky. jsou nepotrhany a nepropaleny, rekl bych pomerne zachovaly... v neposledni rade i cisty - nejsem zadny zpoceny spinavy prase ;) ja uz snad konecne budu mit ocalouneny novy...
cena "za hubicku"
No já jsem přemýšlel že bych tam dal něco pohodlnějšího. Ty Sti jsou dost tvrdé mi přijdou a slyšel jse mže Gti jsou lepší tak snad jsem slyšel dobře. :D
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Z 5G GTi /GT4 jsou jedna báseň, když jsou v supr stavu, i fogi- táta si je pochvaloval- a to přesedlal z land cruiseru... nemaj sebemenší chybu... jen nesmíš mít prdel jak prase a umět nastupovat a vystupovat tak, abys je nezničil tak jako jsou zničený všechny z cca 80% protože lidi si neuměj sedat do nízkýho auta--- kreteni pak je zničej-boční opěrky. což se právě ale netýká 7G... ty je maj jinak tvarovaný.... pro invalidy :lol: a retardy... ale jsou hezký a taky pohodlný... ok.
Těžko v týhle době seženeš obě přední z 5G aby byly perfecto... protože maj prostě boční vedení moc vystouplý a lidi to odřou a zničej... svojí nemotorností... u 7G je boční vedení mnohem užší a tim pádem nezničený... to samý u 6g... ale tam to zase neni o designu... v 6g vypadaj sedačky prostě standardně... jako v jakýkoliv limuzíně, ale jsou pohodlný, tooo jo... design ale 0, aby byly zajímavý trošku, musej mít opravdu geniální povrch, design a konzistenci :-)
Naposledy upravil(a) micron dne stř 17.07.2013, 12:52, celkem upraveno 3 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Znebra »

micron píše:Z 5G GTi /GT4 jsou jedna báseň, když jsou v supr stavu, i fogi- táta si je pochvaloval- a to přesedlal z land cruiseru... nemaj sebemenší chybu... jen nesmíš mít prdel jak prase a umět nastupovat a vystupovat tak, abys je nezničil tak jako jsou zničený všechny z cca 80% protože lidi si neuměj sedat do nízkýho auta--- kreteni pak je zničej-boční opěrky. což se právě ale netýká 7G... ty je maj jinak tvarovaný.... pro invalidy :lol: a retardy... ale jsou hezký a taky pohodlný... ok.
To jsem rád že jsem slyšel správně. Nevíš jestli je tam možnost polohovat si sklon zad? U Sti to jaksi taksi není a opěrka hlavy tam taky stojí trošku za ... :D
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Znebra »

Nevadí i tak si myslím že se vtom musí sedět suprově oproti tomu co tam mám :lol:
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Odpovědět

Zpět na „Celica“