Podsvícení palubní desky

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Podsvícení palubní desky

Příspěvek od Marťas »

Zdravim, kopil jsem si Celicu 1,6STi, byla trochu v horším stavu a teď se snažim jí dát nějak dohromady.. Na panelu ventilace mi nesvítí ty postavy, svítí pouze diody nad tím..mají svítit? Může to být pojistkou? Kterou?? Předem děkuji za každou radu :D :D
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Hahaha, bejt tebou tak se na to vyse... :lol: a svitim si tam baterkou, nejlepsi by byla ta hornicka na helmu. :!: :wink:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

haha... A nevíš kde bych jí koupil?? Hlavní je že máš toyot plnej barák a nevíš jestli to má svítit!!! :D :D :D
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

hornicke potreby a uz jsem ti rikal ze v Camry sviti a v Celice nevim, ale mely by taky a nemuzu za to ze bratr neni doma abych se podival
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

jo v poho.. :D tak se hlavně těšim na to, až se podíváš a svítit to bude, tak jsem zvědavej jestli to moje spravíme :D
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

2 Marťas: svítit to má, akorát je trochu prekérka to rozebrat.
Uživatelský avatar
ALIEN
Manager Týmu
Příspěvky: 478
Registrován: stř 08.02.2006, 16:30
Bydliště: Praha nebo Lom u Mostu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ALIEN »

ja bych to rek takhle : Svitit to ma,ale nikomu to nesviti,nebo jenom pulka jako me .... :lol:
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

jj má to svítit, mě to dřív svítilo úplně v pohodě, paxem se vtom vrtal a teď už to moc nesvítí:) jinak pokud by jsi se v tom chtěl vrtat taky tak vez že musíš sundat celej ten plast co je kolem budíků, a odpojit 2 lanka od ventilace, jedno se odpojuje když se sehneš dolu až ke koberčku(za středovim panelem bys to měl hend vidět) a druhý se odpojuje v motorovim prostoru hned u přepážky mezi motorem a kokpitem
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

jj, díky, já teď ty plasty lakuji tak to mám celý vykuchaný.. Jedno lanko jsem odpojil, ale to spodní za boha nemůžu... Tak dnes se na to podívám, a doufám že to podsvícení spravim.. Díky a pak dám vědět jestli to pude :D :D :D
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

Tak jsem to včera rozebral, tak jak ste mi poradili! Dostal jsem se až na plošnej spoj, trohu byla zasviňená a tak jem jí otřel, pak tam jsou 4 diody, vyndal jsem je, jedna byla špatná tak jsem jí vyměnil a ten zbytek jsem tam namlátil zpět, pořádně je dotáhl.. SVÍTÍ TO TAK JAK MÁ PARÁDA.. :D :D :D strávil jsem na tom cca 1h času,vyplatí se to.. :D
Celica 1,6STi
Obrázek
fuho
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: ned 03.09.2006, 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fuho »

možná lehce offtopic, ale me nesviti Déčko, mám automat a nevim jestli má svítit, protože by pak vlastně svétilo pořád ne? Tak nevím.
<font><b>Gen 6</b></font>
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

lidi nevíte náhodou co tam dát za diody nebo žárovky do podsvícení palubky na 5.gen zkoušel jsem návleky červený po půl roce se vypálí a svítíto bíle pak jsem koupil diody červený to zase svítí slabě i když jsem to dal na maximu tak nevím jestli existuje něco lepšího nemáte s tím zkušenosti poradte chci jen červený podsvícení pod těma tlačítkama jak je topení tam je to v poho to svítí pořád pěkně červeně ale palubka jako taková myslím otačkoměr atd. to nevím co s tím zajímavý že ty původní zelený návleky jsou parádní i po16 letech maj to ti japonci vymakaný že se to nevypálí asi nějaká lepší guma nebo co? :D
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

Petr píše:lidi nevíte náhodou co tam dát za diody nebo žárovky do podsvícení palubky na 5.gen zkoušel jsem návleky červený po půl roce se vypálí a svítíto bíle pak jsem koupil diody červený to zase svítí slabě i když jsem to dal na maximu tak nevím jestli existuje něco lepšího nemáte s tím zkušenosti poradte chci jen červený podsvícení pod těma tlačítkama jak je topení tam je to v poho to svítí pořád pěkně červeně ale palubka jako taková myslím otačkoměr atd. to nevím co s tím zajímavý že ty původní zelený návleky jsou parádní i po16 letech maj to ti japonci vymakaný že se to nevypálí asi nějaká lepší guma nebo co? :D
pokud si tam chceš dávat LED diody tak musíš sehant nějaký co rozptylujou světlo, všechny vysocesvítivý sou totiž dělaný aby svítily "bodově", buď kup nějaký co nejsou čirý(ale ty zase mívaj prdlačku svítivost) nebo musíš to světlo nějak rozptýlit. nebo tam narvy azse žárovičky, ale sehnat na ěn návlečky v červený bude asi velkej problém, ještě je možnost - skoro na každym Tuning srazu sem viděl jak prodávaj žárovičky stříknutý různejma barvama, ale nevim jak dlouho to vydrží bejt pěkný, třebas se to taky za chvíli vysvítí
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

Potřebuješ takovéhle vysoce svítivé ledky. Jsou upravený, aby světlo rozptylovaly. Mám je v palubce a svítí to pěkně.
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

to ty žárovky střiknutý barvou ty už tam mám a po 2 měsících svítí zase bíle tak zkusím ty led diody rozptylový 2 už mám v espezetce ale zkoušel jsem je tam dát pro srovnání a moc nesvítily ty jsou modrý já myslím že se to na pohled liší hlavičkou né ty obyč. jsou takový kulatý aspon ty co mám tak jsou....
.... no uvidím a nevíš cenu nebo kde se to dá objednat?
Odpovědět

Zpět na „Celica“