Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

pěkné fotečky, třeba mi příští rok vyjde se podívat...

taky pošlu jednu momentku ze včerejška, sice na ní "zaclání" corolla, ale věřím že celica si svou pozornost získá i tak :)

Obrázek
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jene.S »

Opravdu skvělý fotky vkládáte! Radost pohledět 8) Tož to já taky přidám další z výletu. Podobně jako gramo sděluji, že tam "zaclání" STčko. Ale Celica si pozornost získává vždy a všude! Foceno někde u Nové Paky. Výlet stylu "zaboč kam se ti zlíbí"

Obrázek
Celica 2.0GT - 1997
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak taky 1 :lol: ten fiátek byl dost photegenic, sem ho musel pohladit :lol:
Obrázek

no a k samolepkám... tak zmizela yamaha... z blatníku, pod ní byla prasklina jako prase... ale o ní jsem věděl jen já... dále citronek (muj nápad a mam jich asi ještě 10 :-) , LE-BON-tzn. "Právo" ve FR., CIRCU- PIPE -(cirkulce v rouře :-)) počítačový chlazení... a místo Pyrolefkas... ( tu samolepku jsem měl rád... tu sem si ukrad na Korfu... a byla to nějaká protipožární samolepka co sem si čornul :-) Pyrolefkas bla bla bla... a z itálie Funivie Solda all Ortles Alto Adige...ze snowboardů... už byly ojetý...
Tak nová Tentokrát z turecka... od fogiho MAXXIS která přesně pasuje... do místa kde se odloupal lak... MAXXIS perfecto. ve předu už byla moc dlouho midland racing +MD... místo toho POWER energy drink... dost dobrej energy drink... ale mizí fakt rychle--- je dobrej jeje. a je českej. Jen změna reklamní plochy... sem línej lakovat, to radši přelepim :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

a jedna ranní ale to slunce fakt rasilo nejen moje oči... zrasilo i fotku, ale zase je zejímavá momentka, sunny exteme show LG uměle umělecká, jakoby otevírala to ráno nebesa :lol: Opeeeen Ligtning!
Obrázek

Mno normálně bych spal, ale tak zase práce občas v noci a vrátit se takhle k ránu a vychutnat si na mobilu... i když sem viděl prdlajs, sem si řikal co z toho vyjde :-) celi mi vždycky dobije baterky, stačí po práci se k ní jen přiblížit, připlížit a hned mam energii na další 3 hodiny... ani se nemusim project, jen se stačí na ní podivat a dobije... to už mam odzkoušený za 10 let... dává :listen: co dává? noooo dává zkurvenýmu životu ve zkurvený době smysl... krásnej smysl až skoro nesmysl 8) 8) je to matematickej příklad o 1 neznámý
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

Něco z neděle :)
Obrázek

Obrázek
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
pito
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: sob 05.09.2009, 16:24

Příspěvek od pito »

ozaj pekna fotečka.... :lol:
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

pekne, kez by neco podnikli i brnaci, abych se moch pridat a nebylo to pres pul republiky :D
Celica ZZT230, 2000, black
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

projížďka po lovení modrých hříbů... kovářů mňam
Obrázek
Mam spoustu fotek, teda některý jsou fakt kruťárna... krásně hodná byla celi, ale po startu když jsme jeli domu ze Šumavy se rozsvítila baterka, vykřičník a orange olejnička... sem si řikal noooo jo tak zase akční cesta :lol: samozřejmě že mi připravila překvápko :-) Asi se odporoučel Altík... nebo někde vypad kábl... no tak sem šetřil energii, bez rádia, bez světel... ještě že se stmívá tak pozdě :-) a že 80AH Banner byla nabušená... tak až před Prahou jsme zapli světla, jakoby se nic nedělo, pěkně nenápadně vedle policejní hlídky a už chrní... Psychooo 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zmaxxx »

Spookey píše:pár fotek za ranního rozbřesku ;)

https://picasaweb.google.com/1153028800 ... 2557390514
A víš, že Ti na konci to auto ukradli? :D :twisted: :lol:
Jinak super. :wink:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Celi versus SUN blur
Obrázek
mno obě fotky jsou jen a pouze momentky... ty kde se předvádí, a bere to fakt vážně :-) co sem tak sčíhnul si zatim nechám, protože za to, jak zlobila... jak mě stresovala celou cestu do micronesie... tak za to bych jí měl minimálně naplácat.... olej sem nekontroloval, i když svítila kontrolka... to zase vim, po 10 letech že z ní nekape ani kapka... a nepapá, takže sem jen věřil, že skrat díky alternátoru kecká i do týhle kontrolky... což je zajímavý, ale bylo mi to hned jasný, mam rád adrenalin, takže olej jsem ani nečekoval :-) v systemu byl virus... ale jako řikal sem si... tak padne tma a hochu, končíš, si v piči někde na dálnici v prdelákově a ž se ti rožnou všechny kontrolky :lol: ale tomu sem nevěřil, ale jako počítal sem i s tim, ale okej tak jakoby vycejtila prachy... nezlobila dokud sem měl normální obnos ve šrajtofli, a najednou tam přibyly 4000,- a jako by to vycejtila :lol: :lol: a začala buznit :lol: no tak tohle neni vůbec špatná nabídka:
http://katalog.haspa.cz/index.php?main_ ... id=1176060
To je dá se říct limit.... protože asi před 8 lety jsem bral použitej altík z vyholený štěrbinky, tedy ze štěrbohol a jel jak novej... tohle je ale setsakra zajímavá cena.... ale jako hnusnej pocit stát v zácpě v neděli večer. 2 hodiny.. všichni na tebe svítěj jak kokoti že nesvítíš.... jo blbínci netušili ani omylem že šetřim proud :-) :lol: :lol: na horší časy a to sem musel ject potupně i v pravým pruhu na dálnici, jak jsem byl knock outovanej.... preferju levej jen levej, bez kolejí od traktorů :D psychosis
ale co zážitek to byl... byl mno jo
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak Altík Denso je renovován... nový diody + uhlíky.... jako novej za 900,- + práce... ušetřeno 2000,-, jak řikal mechanik: "lepší 20 let starej Denso renovovanej než Bosch :lol: + ušetřeno dalších 2000,- za případnej odtah díky Banner, co víc si přát..." Banner 80A je teď nabušená do maxima... teda divil se, že sem dojel takovou dálku až z Borový Lady do Prahy a ještě tam zbyla štáva na poslední start abych jí odvez do servisu :-) bomba banner... prej nebejt týhle baterky, odpadnul bych po cestě :-) sem ani netušil že to byl takovej hazard :lol: jednotka žrala, palivový čerpadlo, větráky, budíky... a to sem si ještě šel koupit energy drink... good Banner Respect!!! Takže až mi zase někdo bude tady tvrdit proč mam baterku do Jeepu? Tak tady máš odpověď 8) protože má víc šťávy... chlapče :lol: co víc nejvíc :lol:
No možná by se našlo místečko pro reklamu Banner... jen kdepak ty samolepky jsou? Zdarma... dáme... je to kvalitka 8)

Tak si dáme pár relaxačních... přírodních modellingových 8)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

koukám no comment... tak přidáme bad ass
Obrázek
no furt mam připravený zadní ass-lift světla... ale ne a ne je nandat... tyhle upravil- nastříkal děda, 3x... měl celicu rád, už tu neni, ale vozim si rád jeho drsnej nástřik.... sic neni vidět že blikám přes den protože je trojitej... dědovi to moc nešlo, ale miluju to co udělal, je to to jediný co mi po něm zbylo a je to pořád na celice... nikdy žádnej policajt neměl problém, že je to moc černý, STK prošla vždycky... taková vzpomínka, rád si to vozim... :cry: i teď mi kapou slzy, je to jedna z mála věcí co mi po dědovi zbylo... ten brutální nástřik blinkrů... :wink: no a teď už je jen babička co občas zasponzoruje celi... " tady máš na celi" já nevim co ti mam dát, stejně to zase dáš do ní :-) :lol: no babi má celi taky ráda... ta investuje ale do motoru :-) sic o tom neví... " na tady máš na celi... :lol: :lol: díky babi :lol: otázka: a kdyuž si najdeš hodnou holku? Honzíku? no víš babi když ony všechny furt zloběj víc než celica, a dokonce jsou některý tak blbý že na celi žárlej... no jen abys nekecal už bysis měl nějakou nastřelit..... hochu :lol:
Obrázek
Obrázek
tak a to by mohlo stačit---- na to že jí táhne na 23 let to celkem ujde :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Obrázek
Takže z druhé garáže jsem vytlačil nedodělanou Electric a 3 hodiny ji uklízel. Nyní jek onečně připravená na "hlavní akci" tohoto léta (alespoň doufám :) ).

Do Celici půjde jiné netekoucí řízení, při té příležitosti vydělám motor, přetěsním vršek, vyměnim minimálně spojkové ložisko na které jsem posledně zapoměl a už rok a půl mě píská. No a když budu v tom zkusím "risknout" jednu ze zbylích dvou převodovek kterou jsem zapoměl kdysi prořadit (spojil jsem se s prapůvodním majitelem a ten mě říkal že ji kupoval a byla 100% OK). Až bude motor venku, pěkně ručně chcu vyčistit celej prostor protože jak někdo dělal celolak tak to odflákli a chcu to vyčistit na původní Toyota šedou barvu, né ten loupajícíse umaštěný polomat nebo co to je. No uvidíme jak to dopadne...
Uživatelský avatar
Legon
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: pát 12.12.2008, 09:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Legon »

Micron ty provokater !!! Modra 5gen. celica je proste MODRA a maloktora farba na 5gen sa jej podla mna moze rovnat ...

Jedna z Piestan
Obrázek
EE90, 2E, rv 1988 - Pinďa
AT180, 4AFE, rv 1991, B-LFB
Odpovědět

Zpět na „Celica“