Antiboom Final Fixation III finish

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

jo mně se zdála taky hezká... jenže jak byl zbytek auta zakrytej 3/4 auta byla už dávno renovovaná, a pak se to odkrylo a vyjelo ven... tak to co se lakovalo teď má úplně jinej odstín než 3/4 vozu...problém byl v tom, že kdysi bral lakýrník barvu jinde... ale ta firma už zkrachovala, tak má jinýho dodavatele- blbce, kterej prej pospíchal a namixoval úplně jinou modrou barvu, než měl v zakázce idiot. Stačí, aby pár mikro kapiček spadlo navíc během šejkování "a je to celý v prdeli" (jak by řek Vito... "tak to si pěkně v prdeli".) :-)

Teď nevim, asi si to zajedu blejsknout. Lakýrník z toho byl tak zničenej, že mi včera ani nezved mobil, dneska se omlouval, byl zdrcenej... :x a naštvanej bude až do čtvrtka... teď potřebuje 2 dny na uklidnění. Já sem to ještě ani neviděl, ale prej tohle nemůže odevzdat... je to úplně vedle jak ta jedle. (no spíš modřín)
+ potvora nechce ani zanic pustit spoiler... drží na 5 šroubech... 3 byly jako nový- pozlacený a 2 tak zarezlý, že ani prd, tak se bude stříkat jen z vrchu a boků. spodek bude original z ´89 ale ten je jako novej.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak tady je ta barva se všim leskem... už hází prasátka... sice neni rozdíl na fotkách moc vidět, ale v reálu, a hlavně na denním světle je tenhle odstín modrý o 1 stupeň tmavší, než měl bejt. Rozdíl je vidět na zadním nárazníku a čelu, další fotka je rozdíl dveře/bok
Obrázek
Obrázek
jojo bad mix... upadlo tam moc tmavý do shakeru... repete zejtra, škoda no, taková práce a k prdu. No co s tou přebytečnou barvou? Moh bych si s ní nalakovat bílej záchod? :lol: už tu mam modrej odpadkovej koš, lednici modrou... wc styling, to by nemuselo bejt vůbec špatný :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Ti si zvíře :lol: budeš mít teď modrej svět :lol: Každopádně držím palce ať se vše zvládne a můžeš dorazit na sraz s inovovanou krasavicí. Pokud teda zas celej meeting neprochrápeš v autě :lol:
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak po dlouhý době zase nějaký to cákání modrý... tentokrát novej L blatník, už jsem to odkládal moc dlouho... Blatník od Dejva byl nepoužitelnej, po přebroušení se zjistilo, že i když vypadal celkem okej, opak byl pravdou. Na vrakárnách blatníky v supr stavu už nemaj, tak sem vzal novej, místo tý zbastleniny co si pořád vozim :lol:
TYG Taiwan 2.780,- Automedik. Jo ale trefit modrou je zase oříšek...
Lakýrník dostal dvířka od nádrže co mam náhradní bílý aby na tom testoval barvu, po těch letech ztratil přesnej kod a je maličko jinej než original... o 1 stupeň :-) Tak ve středu se bude vyřezávat vzorek z blatníku a půjde na expetrýzu, jinak se netrefí ani omylem. Complicated blue.
Doufám že ho pan Tong Yang zkopčil precizně :-)
Obrázek

A pak se vrhneme na tu podlahu- tu taky pořád odkládám...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak kod special barvy už se poved... mam ho doma... je to 8J1 + něco navíc... nějakej podivnej mystickej kod... Blatní je připraven na nasazení....
ale uděláme to rovnou všechno najednou....

Takže začneme? nebo z(s)končíme podlahou?.... no v mým případě protože jsem rak, tak ne že začneme pěkně od podlahy, ale podlahou končíme... a pak celi necháme uležet, a budeme se nějakej čas věnovat Suzuki.

Takže Mr. klempíř co mi dělal úpravy na autě kdysi... bude pokračovat, byla to precizní práce, dokonalá a tohle mu udělá taky reklamu... tohle totiž bude maso. :lol:

Odkrytí prostoru, kterej nebyl určen k tomu aby ho spatřil svět... toto je podlaha po 22 letech, pandořina skříňka... tenká velmi tenká. Podlaha řidiče, já sem řikal že tam mam nachcáno :-) ale bezesrandy sem tam měl mraveniště... černý miniaturní mravenci si tam udělali u mých nohou pod kobercem hnízdo... tak sem je vypudil... vystříkal jsem to tam celý zabijáckým prostředkem proti mravencům... ale byli ubytovaný celkem dlouho a nájem neplatili, šmejdi... hnízdo, bezesrandy hnízdo cca 500 mravenců na jedný hromadě... hustéééé toto wow what a fuck! :lol:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Nyní se věnujme podlaze za řidičem... všiměmeš si díry až do prdele :-) nacházející se přesně u díry pro šroub sedačky LZ... ta držela a drží... i když je to neuvěřitelný, že se mi sedačka neprobořila :-) amazing :-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
postupujme dále... přes cucky kobercový izolace na druhou stranu
Obrázek

site 2 back celkem okej, nejvíc okej :-) ne jako za spolujezdcem se to vážně povedlo :-)
Obrázek
Obrázek
kupředu... tady je taky díra... ale nenápadná :-) ty kry modrý jdou nejlepší na loupání, to je pocit jako když to loupáš, jako když si loupáš kůži u moře zdechlou... po spálení :-) v celku příjemný tak i tak :-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek


to je hnus velebnosti :-)
Obrázek
Obrázek
No a na závěr se podíváme kde bydlela ta početná šukoidní židovská rodinka mravenců---- tady prosím pěkně :-) pod celiciným nasáklým kobercem a zkorodovanou podlahou pod řidičem... jen nechápu kam chodili na záchod... a na výlety... nebo tak... nebo se vysrali na svět a žili jen v mým autě? nechápu filosofii malých černých mravenců--- nechápu to :-) :lol: :biggrin: taková armáda... to neni možný že třeba nešli na výlet? já totiž vim, že sem tam našel mravence asi tak 2 roky zpátky... na koberci... takže tahle kolonie tam žila 2- 3 roky možná... čim se živili? co tohle tohle neni přece možný???!!! :-) a kudy chodili dolu... to jako po pneumatice? nebo jak jako... já vim že mi tu žije v pravým zrcátku pavouk, to je kámoš, ale tyhlety přistěhovalce sem musel vypudit... asi žrali tu rez? nebo se to nedá vysvětlit..

No co dodat závěrem? Ta podlaha je nasračky... byla nasračky a byla kurevsky tenká...
Teď bude česká CZECH made... mno podlaha a prahy se japoncům nepovedly... a to fest... ale zbytek 90% kastle je excellentní... tohle ale mohlo kurva bejt lepší... :cry: neva... profík čech si s timhle poradí a bude mít vlastně lepší podlahu než made in Japan, bude Czech! Hard core material and isolation.... "check czech-out underground"

No a ještě pás slov na závěr, kdysi byla předurčena k likvidaci než jsem jí koupil... byla v žalostným stavu... ale stála za ty investice, viděl jsem jí něco na očích... udělat z ní jednu z pár, respektive jedinou modrou v praze...., nebo srandovně v micronesii a to se povedlo... investoval jsem do ní celej svuj život, veškerou energii, moře love, papírků, času... a to ona umí vysávat... sebrala mi hodně ze života, času, moh jsem se věnovat něčemu úplně jinýmu, ale prostě tyhle pospojovaný kusy plechu tak nádherně, fantasticky pospojovaný kusy plechu a elektroniky v tomhle vozítku a ty její škemrající a spící oči... no stálo to za to, stojí a stát bude... je na ní krásnej pohled, zní krásně, voní krásně... šlape... ale neni to šlapka, jen šlape jak švýcarský hodinky... ne dává moře, oceán radosti :lol: a chci aby dávala... a taky dávat bude :lol:

sleepy eyes show, she is mad.... :alian:
Obrázek
Obrázek

Obyčejnej humanoid by řek, to patří do shrotu... micron řiká.... tohle patří mně... a bude stát tam kde řeknu já za pár let. testování finished successfully... teď se musí uchovat.... má nárok, aby i další generace pochopily co se to v designu vlastně posralo... a mohli navázat tepnu.... po 90 letech a že jsou ve slepý copy uličce... bez špetky nápadu, inspirace. zavřít a zamknout na 2 západy slunce
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

takhle to vypada u hodne celic, ja to znam, a ty diry v podlaze to je takova tradice uz, zase jsem jednu objevil u bratra :D
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Když jsem 5g skládal měl jsem oddělaný koberec u spolujezdce, byl tam problém s gumovou zátkou která vypadla a majitelé jezdili vesele bez ní - prakticky celý otvor pro zátku vyreznul - tak se to vyřízlo a zaslepilo no a zátka je fuč.

Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

michalS> taky sem předpokládal, že jsou ty šputny fuč... ale kupodivu jsou tam všechny :lol: mam ještě náhradní 4 od Dejva... no vodě se chtělo dovnitř jinudy... jako za deště dobrá ponorka :-) v zimě sem tam měl permanentní ledový kluziště u řidiče... a na podzim bazény :lol:

PavoB> jako bylo to psycho... ještě tak rok a bylo by z toho flintstone auto :-) cabrio opačný... a já furt že mi tak táhne v zimě na nohy... :lol: ale ta podlaha je fakt nehorázně tenká... to je až na pováženou.

Koberec mam v supr stavu od Dejva, ale bude se muset vytepovat a pak bych ho rád nechal stříknout do modrý, tak jako byla origo varianta co mam v kufru... nebo případně černej, Dave má černej a vypadá to fakt pěkně, místo tý šedky.

Našel jsem pod kobercem spolujezdce 5kč :-) nevim jak se tam jako vzala... taky trošku orezlá
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

dnes odevzdána do rukou odborníka... původně si myslel, že mam jen pár dírek :-) ale tohle je teda fakt mega... řikal... člověk by to do toho auta neřek, ani omylem... když se podivá z venčí :lol: bonus šajzeee... práce prej na 5/6 dnů... přibližně 6.000,- + no byl nejvyšší čas vypnout tu klimu :-) podlaha bude "ohne" špunts... špunty se prej dělaly jen v 90 letech... a nepochopili jsme jejich princip... :-) u jeepu bych to pochopil... ale u sporťáku? ponorka? ehmmm... možná nějakej pozůstatek z rallye... když jezdily celi safari ponořený ve vodě a bahně...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak trošku se zpožděním pár fotek s komplet novou podlahou... od Pepy šikuly. Nosníky kupodivu chycený nebyly. Mimo fotek tam byla ještě díra jako vrata u řidiče, celkem skrytá, ale inspektor micron si jí vyčenichal... nad odpočinkovým pedálem je velkej kus gumy, nějaký těsnění a pod nim byla díra skrz o velikosti pěsti. Tudy mi asi taky táhlo na haxny :-), ale zajímavý místo... pěkná schovka. Takže do auta teklo horem i dolem jejej :-)

Tohle by mělo vydržet další desítky let i kdyby pořád bydlela venku a třeba i na sibiři :-)
cena 6.000,- (v ceně výměna blatníku, sedí perfektně, kopie dokonalá... konečně pozička sedí jako ulitá, barva laku jedna báseň- přesná trefa.
8)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a pár ze spodu...
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Teď musim dát někam koberec na precizní vyčištění, a vybrat barvu... uff konečně sucho a nemlžící se okna joj :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Dobra prace micron! :D Tvuj fix vypada zvenku jako muj motor zevnitr (jak jsem se nemile dozvedel) :D
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

destab> když už, tak pořádně... masivní vrstva, pravda... proti mravencům, timhle by se neměli prokousat do vozu :lol: + takhle jsou cáklý i prahy... tam už je 3jitá vrstva, ale tahle je exkluzivní, ta prej nezešedne, ale bude se pořád lesknout.... nevypadá to vábně, ale praktický to bude, už se podlaze a prahům nechci věnovat, je to hnusnej vopruz. strááášně nepříjemná záležitost. teď jsou tak nějak zkorodovaný jen už trubky od nádrže, klasika, ale ty ještě vydržej, to je jen takovej detail, až prdne, tak prdne... :lol: nějaký vzrůšo musí bejt, a zase trochu psycho... jak jinak je to psycho celica :lol: já už sem si zvyk za 10 let, každá jízda je napínavá až do konce, ale stojí to za to... :lol:
No aspoň je vidět, že celi SPAM RFC #706 jezdila a ne že se válela v garáži... a v zimě si taky povyrazí... občas i nadále, ve sněhu jí to totiž sluší a baví snad víc než na suchu, je to adrenalin... ale už bude víc odpočívat, zaslouží si... životnost 22 let nonstop out... time to rest and relax...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

OT:
Všimnul jsem si pod autem středového tlumiče Bosal (který je mimochodem namontovaný obráceně :twisted: ale to ničemu nevadí) má s ním auto nějaký lepší zvuk ? Nebo starý středový tlumiče prostě "odešel" ? Přesně tento se mě z jedné Celici jako nový válí doma, můj je "jakž-takž" ok přemýšlím že si ho tam nechám namontovat...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

MichalS> Jak obráceně :-) to je normální komplet střední díl laufu bosal, jeho součástí je i tlumič... :lol:
Obrázek
kupován 23.02.2010

Tak koberec vyčištěn, vypadá jako novej... zase o 1000,- lehčí, 2 dny sem ho sušil ve vaně :-) a zejtra ho asi nainstaluju, na stříkání do černa se asi vykváknu, zase se nějak začala ta šedá když je čistá líbit :lol: Případně bych si počkal jestli někde někdy nenarazim na modrej originál... třeba se někde objeví z nenadání.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“