Přední světla KIT

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

čtyřka to se dá :) kdybych nemusel dělat dírky tak bych to taky zvážil, vypadal bych pak jako frajer co má poslední revizi, a všem bych říkal že ty zadní světla se mi líbí víc ty starý "klasiky" :P
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

mno nevim kolik lidí by ti to u revize 1 s menšíma brzdama, bez posilovače řízení, s předním kulatým lízátkem sežrala, takže jestli by pak nebylo lepší všem tvrdit, že si měl revizi pět a překopáváš ji na revizi jedna, jelikož chceš mít veterána... :lol: , mno každopádně moje už bude konečně vypadat tak jak sem si představoval-jenom ještě předělat koncovky vejfucků a sem hotov-i když vono se zas určitě něco najde :)
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

víš jak to je, že mám menší brzdy a nemám posilovač víš jen ty a invader, stálý návštěvníci tohohle notýsku :lol: a přední lízo? to bych řekl že se mi líbí víc :lol: :lol:
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

ok :D -ale kdo neví, že to takle je-tak stejně neví, že tohle je křídlo z pátý revize a tudíž mu nebudou vrtat hlavou ani ty světla a bude mu to jedno-bude to pro něj prostě mr2 :D , tohle sou kravinky jen pro vlastní pocit-prostě jsem měl původně objednanou z Itálie pátou revizi-tudíž jsem se k ní snažil následně dohrabat-protože ta se mi líbila :D
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

dneska sem se zase málem posral když sem to viděl, děs běs. To mě zajímá kolik za to budou chtít :roll:

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „MR2“