Přední světla KIT

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Přední světla KIT

Příspěvek od Jamal »

Ahoj, nevíte někdo kde se dají sehnat tyhle světla? Hledal jsem je na ebay a všude na netu a bezvysledku. :?
Obrázek
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

uz se to tady resilo je to tak pul roku - to si ale priprav 15000,- :(

obcas je vidim na ebay ale jen zridka tak 2x do roka ja to chtel resit spis koupit pridavny a udelat to z toho zalaminovat to jestli by si mel zajem koukni na stranka helli a autodoplnku
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

ty světla jsou prostě báječný, bohužel ale pro mě drahý!!! :x je to nějaká britská firma co se věnuje myslím čistě MR2 proto se tam moc nezdržuj jinak tě chytne horečka :lol:
http://www.roguesystems.co.uk
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

Já si na ně brousím zuby už delší dobu a cena mě ani tak netrápí. Ty světla sou tak dokonalý, že bych ty peníze aji obětoval. Jen prostě nevím kde je pořídit. Odkaz pročekuju a pokud maš pravdu a mají je, tak bych je hned vzal.. :)
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

oni by je měli mít mám totiž pocit, že zrovna oni je vyrábí :twisted: jinak zase taková pálka to není když máš auto top zustand :lol: a nemáš kam jinam vrazit
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

Tak vždycky je kam vrazit peníze, ale nechci se dostat do situace že je vyřadí z nabídky. A to bych byl fakt nasranej. :D Takže je musím vzít dokud sou. :wink: Jinak dále budu dělat brzdy. V čem se liší brzdy u revizí 1 a 2?
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

Tak na to by ti asi líp odpověděli jiní ale co jsem vyčetl tak zrovna revize 1 a 2 mají brzdy jiný, dvojka dostala větší a pak už snad byly furt stejný pro ostatní revize :wink:
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

Přesně toto vím taky. :D Ale nic víc. Ja jen že když už bych měnil kotouče, tak bych tam dal ty větší z rev2. Ale zase pokud je to komplikovaný, tak do toho nebudu hrabat, protože mě stačí jak to brzdí s těma původníma.
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

ty větší kotouče jsou kvůli větším brzdám, teda tak to chápu já , takže by sis asi moc nepomohl spíš kup lepší kotouče a desky, nějaká britská firma myslím EBC prodává to tady kdosi má třeba desky asi od 1500 do 2 litru a můžeš si vybrat jaký chceš maj tam asi 5 druhů, jedny z těch lepších už chtějí zahřát aby brzdili takže zajímavý za tu cenu

http://www.sportovniautodoplnky.cz/ebc- ... ris-verso/
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

mam dojem ze predni kotouce na revizi dva maji rozmer 285/32 mm ale nevim to jiste "maly" trmeny ti to asi nepoberou ty 15" kotouce , jestli chces zainvestovat do brzd tak sezen rovnou trmeny z turba tam byli 4 pistkovy a nebo cekni ebay tam maji dokonce predelavanej kit brzd na keramicky 320 i brzdicema asi okolo 1200E
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

2 Yokohama: Jj, na tenhle eshop už sem koukal, ale jen na kotouče. Kotouče tam maji právě jen na turbo.
2 Invader: No brzdiče z turba nebudou zas tak lehko k mani. :) 1200E je hafo, to bych zrovna mohl koupit KIT z nejakyho eshopu v ČR. Zas tolik investovat nechci.:) To rač nechám série.:)
Jan Nosek
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 22.03.2007, 21:56
Bydliště: Třebíč

MR2 - brzdy

Příspěvek od Jan Nosek »

Revize 1 má kotouče do 14 palcových kol, jednopístkové brzdiče.
Revize 2 má kotouče do 15 palcových kol, přední brzdiče jsou dvoupístkové a mají větší posilovač.
honza
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

Tak jsem zjišťoval jak na tom ty světla jsou. Kamarád mi tam volal (páč nejsem moc anglicky založenej) a nemají je skladem. Kořeň říkal dostupnost okolo 4-5 týdnů. Tak uvidíme za jak dlouho dorazí. Každopádně někdy po novým roce sem pro zajímavost mrsknu fotky světel jak dorazily a jejich zpracování. Teď čekám pouze na konkrétní cenu i s poštovným do ČR. :) Těším se na ně jak malej... :twisted: Dále na jaře až začne být trochu normální počasí a nebude snih (pokud vůbec bude) jede MR2 na celolak. Bude se lakovat do 2 barev. Večer dohodím návrh barev na autě. :wink: Pak by bylo fajn kdyby jste mi řekli co na to rozložení barev říkáte..
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

jo jo tak cenovka za jakou to jde sem dostat by mě zajímala hodně 8) a ten celolak bych už taky potřeboval a zajímalo by mě kolik to tak může vyjít, takovejch třicet bych dal ale víc to už nevim, to už radši lak z garáže :lol:
jinak nejhezčí kombinace je jasná, střecha jiné barvy že ?:twisted:


Obrázek
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

Sakra ocividně je to profláklý. :D Tak barvy už jsou jasný. Jinak cenovku těch světlometu sem hodim hned jak se to ke mě dostane.;)
Odpovědět

Zpět na „MR2“