kix u řitky

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Teď si asi budete myslet, že kecám, nebo si vymejšlim, ale tu noc před jízdou z neděle na pondělí se mi zdál sen, že se něco posere po cestě... probudil jsem se s úplně spocenýma zádama... a fakt se to stalo, ale třeba se mělo stát něco mnohem horšího, a tou pojistkou si celi zachránila kastli nebo nám život... nevim co si o tom mam myslet, ale fakt se mi o tom zdálo, přesnějc: prostě sem měl sen, že se dlouho nic nestalo a že se to stane v pondělí... a fakt že jo... no hustota :roll: otázka je co čekalo jako dál za řitkou... prostě 6. smysl ve snu mi prozradil že mam něco čekat, překvápko... moc hustý, moooc psycho

a aby toho nebylo málo, tak v neděli vypadla asi někde v paneláku pojistka, nejezdil výtah a nesvítily světla na chodbách... to sem nezažil za celou dobu co tu bydlim... v pokojích elektrika fachala kupodivu, ale na chodbách a výtah K.O. náhodička :wink: nebo ne? Electro mega shock

no já už si vozim takovou krabičku poslední záchrany ssebou pod sedačkou: drát na startér, abych obešel elekriku, dále hadici kdyby se vyskyt únik benzinu v okolí filtru a teď pojistky :-) ale žárovky nevedu :-) ty jsou pro škodovky, tady nic nepraská :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Ještě k pojistce EFI - na 1.6 Sti kterou jsem měl 3 roky byla místo 15A použita 20A - nevím proč. Na jednom dvoultru Gti byla použita taky 20A. Prostě se asi sem tam stane že odejde, tak tam daly tu dvacítku - klidně bych ju tam dal taky.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

michals> taky možnost, mně za 9 let neprdla ani jedna pojistka a po 9 letech sem se před půl rokem podival k nohám a tam byly naprcaný pojistky úplně mimo... na7.5A třeba 20... atd... tam jsem to opravil, ale očividně to bylo autu putna... ale nechápu kdo to tam nasázel... každopádně mi řikal mechanik-elektrikář, že neni dobrý tam mít vyšší A než maj bejt, má tam hyundaye co mu shořela komplet elektrika, protože měl bordel v pojistkách... neni to japonec že :-) je to jen obyčejnej šmejd hyundaE :-) ale prostě pojistka se má přepálit, když ne, hrozí že začne hořet elektrika, a ohořelou celicu už jsme tu taky viděli... z ničeho nic, že oj 8) ještě mam fotku původních u nohou řidiče... versus jaký tam měly bejt a 9 let okej... ale byl to fakt amperovej gulash... no problemo :lol:

a jedna s bleskem... Lancia HPE 1979? cca motor problem.. kočička jako pičička, nebyla moc fotogenická, musim se víc snažit jestli tam bude v pátek ještě... ale tohle se jen tak nevidí... mňau, sem si jí poplácal po prdelce... heč :lol: za to se už platí jinde :-) proklatě proklatě dlouhej vejfuček :-) nej nej :-)
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Microne, Ty o Celi mluvíš tak perverzně až je to sladký ;)
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Microne, treba ty vypadky v elektrice mohly byt zpusobeny tou slunecni MEGA-aktivitou... po tech letech provozu uz stacilo jen neco malo navic, aby se to pos... 8)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Artie> tenhle lauf je sehr perverse, Ich bin schon ich bin jaaaa :lol:
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7651
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

hodne zvrzeny barvy. ta tvoje vypada tam v povzdali, jak kdyz jsi stamgastem modry ustrice a ta "ustrice" se tak nazyva podle tvy celdy, protoze ta barva je vic nez ruzova ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

biscuit> no nevim přesně jak jsi to myslel, muj milovanej vyklápěcí LG HB620T s televizí si moc nedává určitý světelný podmínky... ale nedám na něj dopustit... foťák nebyl. nič moč :-)
Ovšem jakoooo kdyby celi povolila ruční brzda... táááák jí ta lančije opíchá do jedný z dírek přesně :lol: fakt nadržená lancia :lol: radši jsem si celi parknul dál, aby necejtila "Mužo" nebo pižmo lančie, třeba by povolila :lol:
Ne ale rád vidim takový kárky, který nejsou absolutně k vidění, jako je tahle, to mě motivuje se pořád starat a starat, i když lancia bydlí určitě někde v tajný garáži, a celi oxiduje outdoor, tak možná bude časem na čase jí taky umístit do tajný garáže... ale nevim, nevim... zase by jí bylo smutno :roll:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7651
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

to je dobrej ufo telefon. tak to uz chapu ty mimozemstansky videny barvy :-)

btw. http://www.spreadshirt.co.uk/t-shirt-C4408A8752554

Obrázek

:-D
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Micron> sorry, ten "Tvůj" lauf mi evokuje tak maximálně "držadlo" u tříkolky ;)

Obrázek

Takže nic perverzního se nekoná. To tak umíš mluvit stejně jenom o Tvé Celi, jinak to nemá ten šmrnc :wink:
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Odpovědět

Zpět na „Celica“