kix u řitky

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

vyřešeno... celicia už dadá na parkingu... :rolleyes: Kandry vyhrál 1. cenu 8) pojistka v hlavní skříni v motoru 15A k.o. (teď je otázka jako proč odešla, nebo že by jen tak po 22 letech? Těžko říct, každopádně mam náhradní sadu, po ruce kdyby náááhodou. PS: ten kapající olejíček pořád kape, jak jsem se před chvílí přesvědčil, kape to u levýho kola z nápravy... pořád ze stejnýho místa, to se bude řešit v pátek... podivný, je možný že je to růžový chladivo, ale nevim. Teď je čas na pivko :lol: ps: nesvítil check engine kontrolka... já si toho ani nevšim, protože sem byl fakt rozrušenej... ale když nesvítí check engine při zapalování, dělá to tahle pojistka, já se věnoval oleji převážně 8)
příště až pojedu kolem řitky tak budu mít asi silně staženou řiťku :lol: bojim bojim
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

tak hlavne ze to nakonec byla jen takova řiťovinka :lol:
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Teď si asi budete myslet, že kecám, nebo si vymejšlim, ale tu noc před jízdou z neděle na pondělí se mi zdál sen, že se něco posere po cestě... probudil jsem se s úplně spocenýma zádama... a fakt se to stalo, ale třeba se mělo stát něco mnohem horšího, a tou pojistkou si celi zachránila kastli nebo nám život... nevim co si o tom mam myslet, ale fakt se mi o tom zdálo, přesnějc: prostě sem měl sen, že se dlouho nic nestalo a že se to stane v pondělí... a fakt že jo... no hustota :roll: otázka je co čekalo jako dál za řitkou... prostě 6. smysl ve snu mi prozradil že mam něco čekat, překvápko... moc hustý, moooc psycho

a aby toho nebylo málo, tak v neděli vypadla asi někde v paneláku pojistka, nejezdil výtah a nesvítily světla na chodbách... to sem nezažil za celou dobu co tu bydlim... v pokojích elektrika fachala kupodivu, ale na chodbách a výtah K.O. náhodička :wink: nebo ne? Electro mega shock

no já už si vozim takovou krabičku poslední záchrany ssebou pod sedačkou: drát na startér, abych obešel elekriku, dále hadici kdyby se vyskyt únik benzinu v okolí filtru a teď pojistky :-) ale žárovky nevedu :-) ty jsou pro škodovky, tady nic nepraská :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Ještě k pojistce EFI - na 1.6 Sti kterou jsem měl 3 roky byla místo 15A použita 20A - nevím proč. Na jednom dvoultru Gti byla použita taky 20A. Prostě se asi sem tam stane že odejde, tak tam daly tu dvacítku - klidně bych ju tam dal taky.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

michals> taky možnost, mně za 9 let neprdla ani jedna pojistka a po 9 letech sem se před půl rokem podival k nohám a tam byly naprcaný pojistky úplně mimo... na7.5A třeba 20... atd... tam jsem to opravil, ale očividně to bylo autu putna... ale nechápu kdo to tam nasázel... každopádně mi řikal mechanik-elektrikář, že neni dobrý tam mít vyšší A než maj bejt, má tam hyundaye co mu shořela komplet elektrika, protože měl bordel v pojistkách... neni to japonec že :-) je to jen obyčejnej šmejd hyundaE :-) ale prostě pojistka se má přepálit, když ne, hrozí že začne hořet elektrika, a ohořelou celicu už jsme tu taky viděli... z ničeho nic, že oj 8) ještě mam fotku původních u nohou řidiče... versus jaký tam měly bejt a 9 let okej... ale byl to fakt amperovej gulash... no problemo :lol:

a jedna s bleskem... Lancia HPE 1979? cca motor problem.. kočička jako pičička, nebyla moc fotogenická, musim se víc snažit jestli tam bude v pátek ještě... ale tohle se jen tak nevidí... mňau, sem si jí poplácal po prdelce... heč :lol: za to se už platí jinde :-) proklatě proklatě dlouhej vejfuček :-) nej nej :-)
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Microne, Ty o Celi mluvíš tak perverzně až je to sladký ;)
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Microne, treba ty vypadky v elektrice mohly byt zpusobeny tou slunecni MEGA-aktivitou... po tech letech provozu uz stacilo jen neco malo navic, aby se to pos... 8)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Artie> tenhle lauf je sehr perverse, Ich bin schon ich bin jaaaa :lol:
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

biscuit> no nevim přesně jak jsi to myslel, muj milovanej vyklápěcí LG HB620T s televizí si moc nedává určitý světelný podmínky... ale nedám na něj dopustit... foťák nebyl. nič moč :-)
Ovšem jakoooo kdyby celi povolila ruční brzda... táááák jí ta lančije opíchá do jedný z dírek přesně :lol: fakt nadržená lancia :lol: radši jsem si celi parknul dál, aby necejtila "Mužo" nebo pižmo lančie, třeba by povolila :lol:
Ne ale rád vidim takový kárky, který nejsou absolutně k vidění, jako je tahle, to mě motivuje se pořád starat a starat, i když lancia bydlí určitě někde v tajný garáži, a celi oxiduje outdoor, tak možná bude časem na čase jí taky umístit do tajný garáže... ale nevim, nevim... zase by jí bylo smutno :roll:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Micron> sorry, ten "Tvůj" lauf mi evokuje tak maximálně "držadlo" u tříkolky ;)

Obrázek

Takže nic perverzního se nekoná. To tak umíš mluvit stejně jenom o Tvé Celi, jinak to nemá ten šmrnc :wink:
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Odpovědět

Zpět na „Celica“