Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

tak jsem dneska sundaval zbytky po vejfuku a udělal nějakou fotečku :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Legon
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: pát 12.12.2008, 09:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Legon »

Nieje modra ale je moja,predchadzajuci majitel sa staral :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

No a tu na mna cakali ... Panko s fesandou vo felcke, lez im uvolnim cestu :D tento zaber si zopakneme, ked budu stromy zelene a bude slniecko, ako sa bude hrat svetlo s listami a dopadat na Celicu.

Obrázek
EE90, 2E, rv 1988 - Pinďa
AT180, 4AFE, rv 1991, B-LFB
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Hej Legon super. Pekne fotky a at slouzi .... :wink:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jene.S »

Taky přidám! Prostě hraní si se svýma hračičkama a pak připlácnutí skvělého motta, které vlastní jedna píseň a i tady jsem ho nalezl :) Mimochodem, taky milujete ty tvary? :lol:

P.S: Sníh tam je! Jen včelda je tak nažhavená, že to prostě roztálo...

Obrázek[/img]
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Garfielde, nepřehnal jsi to trochu s tím výfukem :lol:
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

Mattyno píše:Garfielde, nepřehnal jsi to trochu s tím výfukem :lol:
myslim ze ne, kdyby to jen trochu slo tak bych ho vyvedl za prednim kolem, ale to by neslo utlumit:) casem budou jeste pokracovat dalsi ryze ucelovy upravy..
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Zapadlá Celica 6g ST202

Zapadlá Celica 6g GT4 ST205 (opravdu zapadlá)

Zapadlá Celica 5g ST182

A další...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jene.S »

Trochu mimo téma.. Je zvláštní, jak každá stříbrná 6G, má jinej odstín nárazníků oproti zbytku.. Já když to kupoval, tak jsem počítal s tím, že to je měněný nebo stříkaný. Ale má to úplně každá stříbrná jak koukám. Zajímavý :) Jinak hezkej zimní sraz!
Celica 2.0GT - 1997
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

dneska očista dočista s kýblem a clinem... celá vyhlazená i na prdelce, za ušima a i v laufu :-) a úprava značky kladivem do původní podoby... po tom jelitu. Co jsem měřil, tak obyč značky maj výšku písma 7.5cm, AED měla 6.5cm a tyhle maj 5.5cm, někdo bude potřebovat zoom :-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) micron dne pát 02.03.2012, 22:38, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

fine fotky s club celi-cam-a

Příspěvek od Pavel Liška »

microne je vidět do koho jsi zamilovaný
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

lišák> jop už skoro 10 let a pořád mě baví, nemůžu se jí nabažit :lol: Jednou za 1/4 roku jí vydrbu a pak alou zpátky na mráz, lehnout za dveře :lol: Sice sem si tu řešil kuckání v mrazech, nicméně Terrano bylo cca 7 dní out-of-order v mrazech, ani nechytlo a Land Cruiser na Šumavě prej taky jaksi nechtěl startovat v těch arktických podmínkách... fogi musel dávat pod motor kamínka, :oops: jak potupné :-) zato celicka si zakuckala a v -25 naskočila natotata. Hodná míca.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Nejvetsi vec je mit kybl v barve auta :)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

krásný lak a krásný stíny vypadá tak jak to říct poběhle :D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

destabilizator> kýbl je náhoda, ten ani nevim kde se mi vzal v bytě :lol: ale ladí :lol:
uruem> she is a "bitch" :inlove: to dělaj to pozičky- jakoby šmíruje okolí-bodá pohledem bitchka i když spí :lol:
ps: ale zajímavý a málokdo si toho všimne, je ten koncept parkoviště... kterýmu tak trochu nerozumim... jak je vidno, tak to je vlastně boj betonu a přírody... koho jako napadlo udělat parkoviště s kruhovýma otvorama pro vegetaci???!!! jako tohle mi muj mozek nezpracovává... dá se to parkoviště vlastně přirovnat k boji mezi betonovým sídlištěm Barrandov a přírodou, resp. Prokopským údolím... ale koho a proč to napadlo udělat tam ty kruhový díry na vegetaci? Když auto stojí dlouho na 1 místě, tak ta vegetace ho začne požírat.... vyraší z toho betonu a požírá auto zaživa... A nebo tu vegetaci ničíme, tim že se auta stěhujou... olej vegetaci nevadí, spíš naopak... z každýho auta kape, ale je to vlastně boj civilizace versus příroda tohle parkoviště :-) no jen taková úvaha že :lol:

a jiná... jak sem si tam celi tak drbal, tak kolem šla pani s malým capartem, capart se zasek... a maminka "to je toyota" capart zůstal chvíli zaseklej, já sem se začal smát... no ale pozor, to capart se díval jen na prdel celicy a stejně se zasek, ale ta hláška od maminky :"to je toyota" to mě dostalo :-) takže další prďola co už má od maminky marketingově zafixováno... toyota= to co se mi líbí! bravissimo :lol: reklamní kampaň zdarma, a zase z toho mam hovno :lol:

ajiná _2 no celi má působit řekněme inclusive... tzn ne nudně, ne tak ospale a ne tak staře... měla by pořád inspirovat, diktovat design, diktovat něco co vlastně dávno zdechlo... to je ale jedno, i po 22 letech vypadá jak děvka... tzn. líp než to co se prodává, ale už dost bylo děvek atp... je to blbost jí přirovnávat k tý komerci a bordelu... podbízí se a provokuje, ale má za lubem... má setsakra za lubem... na nic si nehraje, nikoho nekopíruje, jen se líbí a tim prudí... prudí dokonalostí bordel mamá... ví, že ten prospekt co je na aukru se jí nepodobá ani z 50% ví že něco změnila, je lepší než komerce... http://aukro.cz/toyota-celica-mr-2-supr ... 49123.html ojjjjj tak teď sem si pivko místo do sklenice nalil asi 0.5l na myš aleeee funguje good :-) sem se překouk... no ale prostě na celi sem se podepsal a včechny změny co sem dal bych si odsouhlasil a schválil... protože prostě jí to oživilo... potvoru, bordelku :lol: 1989-2012 that´s it that´s all folks...revolution motha fuckaz :lol:
doprdele ta myš lepí jako... jako fest lepí :-) tady je všechno nasáklý pivkem Argus šajzeeeeeee a já tu sám a děvečka žádná no to jem uj úděl... zkurvenej život du se odlepit... :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

koukám tady si někdo pořídil spz :D
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Odpovědět

Zpět na „Celica“