Celica GT zvláštní závada

vše ohledně modelové řady Celica
Honza71
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 16.12.2011, 18:52
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Honza71 »

Keeek píše:A co ta komprese?Ok?Já se svou ST185 v zimě nejezdil,tak jsem si vychvaloval jak(až na jeden zadní lem)není shnilá.Pak stačila jedna zima...Kastle moc neutrpěla,ale všechny šrouby,kam se dostala sůl zatuhly a co bylo z hliníku začlo oxidovat(řemenice,chladiče(všechny),podložky,kola,potrubí k IC,třmeny brzd prostě vše :D
Zítra to budu skládat tak držte palce....

Jinak k te korozi spojovacího materialáu .. je to jednoduché když to dovezu z Ital tak to rozdělám a namažu,, zejmena Japonce a Korejce.. Koupil jsem před 6 lety Pajero V-60 koupeneš v ČR.. chtěl jsem udělat geošku... ani jeden exentrický šroub sem nepovolil.. vše uřezat a nové. Letos dovoz Santa fe rv 2006 Italie , úplně stejné řešení podvozku a seřízení geošky... pro sichr jsem to vše vyndal a promazalll a už jeden jsem teměř nemohl vytáhnout...TAKŽE RADA ZNÍ CO JDE POVOLIT TAK VYŠROUBOVAT A NAMAZAT PROTOŽE Z VÝROBY NA TO SEROU!!

Kluci nikdo tady nemá to nastavení rozvodů??
Sono sempre moderato critico..!!
Uživatelský avatar
Keeek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 640
Registrován: úte 18.09.2007, 21:41
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Keeek »

Ale já to auto znám do šroubku a měl jsem ho(taky do šroubku)rozebrané.Taky nic nenechávám náhodě a mažu a kde nepotřebuju takovou pevnost používám nerez.Stejně se to chytlo(tedy až na ten nerez)

Na mysli máš jaký motor s těmi rozvody?3.0tdi,nebo ty větší? Zítra bych se Ti mohl poptat
TA40,1UZF(G)E
ST185,3SGTE
LS400,1UZFE
LS400,1UZFE
Ducati Monster S4R
Ducati 900 SS
Spondon Yamaha 1200 turbo
"Nejsem už tak malý,abych si kupoval obyčejná auta..."
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Dej Honziku nejakej mail :P
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Honza71
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 16.12.2011, 18:52
Bydliště: Vsetín

Start motoru

Příspěvek od Honza71 »

Kluci tak jak jsem slíbil,, ... po nastavení rozvodů... motor chytl na druhé otočení , šlape sametově a tiše jako hodinky.. Takže opravdu tento motor se nepotká... :) Jinak jsem trochu zklamaný z výkonu.. 125kw by mělo trochu jet.. musím to hodně dlouho držet jde neochotně do otáček ,a mám pocit že při tahu trochu škube?? Při protočení na volnoběh jde krasně do červeneho v ot.. Ale v tahu se tomu opravdu moc nechce... Dá se tohle přečíst ,, nebo číst live hodnoty .. ? Prostě nevim zdá se mi že to nejede jak má!! a asi to neni zdání ale fakt... přece tohle musí mít trochu grády ne?? Neřešil někdo něco podobného ??
Sono sempre moderato critico..!!
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

vlastnil som 129kw GT a to teda islo celkom za otackami... a ziadne sklbanie, linearne hore a pri 5- 5,5tis otackach plus vykon pri otvoreni sania.. :-D
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
Avensis Slovakia
Řidič
Příspěvky: 259
Registrován: čtv 07.01.2010, 22:05
Bydliště: RV Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avensis Slovakia »

gabko24 píše:vlastnil som 129kw GT a to teda islo celkom za otackami... a ziadne sklbanie, linearne hore a pri 5- 5,5tis otackach plus vykon pri otvoreni sania.. :-D
Jop, súhlasím s Gabkom, mne to tiež ide pekne skoro ako TDi vocpodu vole :lol:
Celica GT SS II LSD chladič prevodovky + jazvečík (jezevčík) OZZY a EDDIE :-D
Corolla AE92 Gt-i "89 liftback
Yamaha WR

ex. Carina E
ex. Avensis T22 D4D 2,0
Honza71
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 16.12.2011, 18:52
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Honza71 »

Avensis Slovakia píše:
gabko24 píše:vlastnil som 129kw GT a to teda islo celkom za otackami... a ziadne sklbanie, linearne hore a pri 5- 5,5tis otackach plus vykon pri otvoreni sania.. :-D
Jop, súhlasím s Gabkom, mne to tiež ide pekne skoro ako TDi vocpodu vole :lol:
Nevíte kde se dá udělat diagnostika této toyky??
Sono sempre moderato critico..!!
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

http://folibchavy.wz.cz/tmp/error_kody.html

Vyblikej si kody a uvidis ...

Chce to ale zkontrolovat svicky, kabely, filtry, podtlaky atd. Trochu to vic ocumet jestli je vsechno jak ma byt ...
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Honza71
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 16.12.2011, 18:52
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Honza71 »

Kubrt píše:http://folibchavy.wz.cz/tmp/error_kody.html

Vyblikej si kody a uvidis ...

Chce to ale zkontrolovat svicky, kabely, filtry, podtlaky atd. Trochu to vic ocumet jestli je vsechno jak ma byt ...
Jasné po svátkách to omrknu.. ted stejně přibyla jedna závada navíc... prorezla protimrazovka a vytekla voda z motoru, ti idioti v Itálii jezdili asi jen na vodu bez nemrzky.. Ale já jsem ji úspěšně zavařil ,, ale jako na potvoru to byla ta úplně v pravo za servem takže všechno ven.. ale je to ok.. 8)
Sono sempre moderato critico..!!
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Honza71 píše:
Kubrt píše:http://folibchavy.wz.cz/tmp/error_kody.html

Vyblikej si kody a uvidis ...

Chce to ale zkontrolovat svicky, kabely, filtry, podtlaky atd. Trochu to vic ocumet jestli je vsechno jak ma byt ...
Jasné po svátkách to omrknu.. ted stejně přibyla jedna závada navíc... prorezla protimrazovka a vytekla voda z motoru, ti idioti v Itálii jezdili asi jen na vodu bez nemrzky.. Ale já jsem ji úspěšně zavařil ,, ale jako na potvoru to byla ta úplně v pravo za servem takže všechno ven.. ale je to ok.. 8)
proč jsi ji vařil ? mrazovka stojéí 35kč a jen ji naklepneš...
Honza71
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 16.12.2011, 18:52
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Honza71 »

Idaho píše:
Honza71 píše:
Kubrt píše:http://folibchavy.wz.cz/tmp/error_kody.html

Vyblikej si kody a uvidis ...

Chce to ale zkontrolovat svicky, kabely, filtry, podtlaky atd. Trochu to vic ocumet jestli je vsechno jak ma byt ...
Jasné po svátkách to omrknu.. ted stejně přibyla jedna závada navíc... prorezla protimrazovka a vytekla voda z motoru, ti idioti v Itálii jezdili asi jen na vodu bez nemrzky.. Ale já jsem ji úspěšně zavařil ,, ale jako na potvoru to byla ta úplně v pravo za servem takže všechno ven.. ale je to ok.. 8)
proč jsi ji vařil ? mrazovka stojéí 35kč a jen ji naklepneš...
Mladý chce jezdit,,, ted mezi svátkama to je na dlouho.... Jinak je stejně k ničemu protože mám namíchanou směs na -30... tak k čemu tam je,....Protimrazovka...

:D
Sono sempre moderato critico..!!
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Honza71 píše:
Idaho píše:
Honza71 píše: Jasné po svátkách to omrknu.. ted stejně přibyla jedna závada navíc... prorezla protimrazovka a vytekla voda z motoru, ti idioti v Itálii jezdili asi jen na vodu bez nemrzky.. Ale já jsem ji úspěšně zavařil ,, ale jako na potvoru to byla ta úplně v pravo za servem takže všechno ven.. ale je to ok.. 8)
proč jsi ji vařil ? mrazovka stojéí 35kč a jen ji naklepneš...
Mladý chce jezdit,,, ted mezi svátkama to je na dlouho.... Jinak je stejně k ničemu protože mám namíchanou směs na -30... tak k čemu tam je,....Protimrazovka...

:D
na dlouho? zbednu telefon první pracovní den a druhý mi ji vyloží pošták před barákem, bejt pražák tak si pro ni v pracovní cen zajedu.
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

pokud ti motor nejde za plynem tak znovu zkoukni rozvody,je to docela honička je nastavit správně a už sem je několikrát po někom přede mnou předělával,pokud chceš zavolej 777193983 já ti poradím :-)
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Honza71
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 16.12.2011, 18:52
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Honza71 »

krosmen píše:pokud ti motor nejde za plynem tak znovu zkoukni rozvody,je to docela honička je nastavit správně a už sem je několikrát po někom přede mnou předělával,pokud chceš zavolej 777193983 já ti poradím :-)
Jo já zavolám, nestydím se za to že něco nevím...celý život se člověk učí :D
Sono sempre moderato critico..!!
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

Taky vždycky volám někoho kdo s tím má více zkušeností-ušetří to dost času :-)
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Odpovědět

Zpět na „Celica“