Gugera ventilů 3S-GE

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
69..patrik
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: pát 26.12.2008, 11:25
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 69..patrik »

sroubek píše:Takže hlava je dole a rozebraná, ventily jsou docela zakarbonovaný máte někdo zkušenost jak ten karbon dostat dolu.? jeden vyfukovy ventil jsem zkousel lehce smirglem a trochu to slo, ale jak kdyby na talirku ventilu byla nejaka sediva keramická vrstva. Je u Celici neco takoveho.?
ventil upni do vrtačky, nejlíp ve stojanu, roztoč a pilníkem ten ventil lehce přejeď - ne sedýlko! potom to můžeš doladil šmirglem :)
Uživatelský avatar
sroubek
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: stř 30.06.2010, 18:07

Příspěvek od sroubek »

Idaho, prave ze jsi me potesil, uz jsem mel strach ze jsem neco pode... Jinak putil jsem se do prace a v te vrtacve to jde skvele a v soustruhu o neco lip.:) jak jste radily z toho nejhorsiho pilníkem, vybrousim smirglem a pak vylestim pastou.. hodim sem pak fotky z toho meho pokusu..) Jinak diky
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

sroubek píše:Idaho, prave ze jsi me potesil, uz jsem mel strach ze jsem neco pode... Jinak putil jsem se do prace a v te vrtacve to jde skvele a v soustruhu o neco lip.:) jak jste radily z toho nejhorsiho pilníkem, vybrousim smirglem a pak vylestim pastou.. hodim sem pak fotky z toho meho pokusu..) Jinak diky
bingo .. vidíš soustruh mne při tom telefonátu nenapadl, když sem to delal naposledy tak sem ho ješte neměl :D
Uživatelský avatar
sroubek
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: stř 30.06.2010, 18:07

Příspěvek od sroubek »

Takže ventily vyleštěný, nakonec jsem zvolil jinej způsob. Mam doma piskovačku, tak jsem je vzal 22o piskem a pak vyleštil, slo to perfektne. Ted jen zabrousit ventily. Jakej máte názor, mam nechat srovnávat hlavu nebo ne, kdyz motor ma 160tis km a nebyly snim žádné problémy krom té spotřeby oleje. Myslíte že stačí vyměnit těsnění a taky otázky zda kupovat origo za 2100 kč.
Uživatelský avatar
sroubek
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: stř 30.06.2010, 18:07

Příspěvek od sroubek »

Mohl by mi někdo poradit jaké těsnění koupit pod hlavu a na ventily.? Zda samostatně nebo sadu je toho spousta ale čemu věřit jestli VICTOR REINZ,GOETZE, HERTH+BUSS JAKOPARTS,NIPPARTS vše je to skoro za stejny peníze okolo 4 tisíc.
Uživatelský avatar
sroubek
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: stř 30.06.2010, 18:07

Příspěvek od sroubek »

Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

H+B nebo original Toyota 8) i když mně funguje výborně i JC pod palicí... kupodivu se poved nějak... 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2277
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

Nech si ho vyrobit... Třeba tady.

Referencí je všude po netu dost, cenu ti udělají, řekl bych určitě, někde jinde. :wink:
Holomek!
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Ajusa - ( to je origo v toyote ) , nekdy se da nekde sehnat i vyhodne cela sada a je to paradni - ja menil na 1,6tce
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Odpovědět

Zpět na „Celica“