Kola

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Kola

Příspěvek od destabilizator »

Zdravim, rad bych na Celdu poridil novy kola (at si letni rafky neznicim), samozrejme plechace jsou ostuda.
Moc se mi libi turbiny (ale ne ty co tu hazel micron - modry a vubec ne turbinovy :D) a padly mi do oka rafky Rial Lugano Silver:
Obrázek

Myslite, ze budou celde 7gen sluset? A vyrobce Rial? Dokonce tu pisou, ze tyhle rafky jsou vhodne na zimu, co to znamena?
Pripadne tipy na podobna kola, nechci ale s zadnyma cernyma paprskama.

P.S.: ac jsem cerstvy majitel, Celicu MILUJU!
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

90% německých disků jsou ready na zimu už od 90 / možná i 80 let... maj totiž kvalitní povrchovej nátěr AEZ, Dotz, BBS, Rial a další pseudo názvy- všechno to stejně jde z jedný fabriky, jen je tam vyražený jiný marketing logo, sůl jim nevadí. Jiná situace je u poland... RSW kopie atd... ty zešišatěj i bez soli. :lol:

Zeptej se Zejdyho... :lol: ty co sis vybral se mu ale asi líbit nebudou... :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

tady ty kola se asi nedelaji smerovy ze? :D
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Zeptej se Zejdyho... :lol: ty co sis vybral se mu ale asi líbit nebudou... :lol:[/quote]

Ale co by ne, nemám vyhraněný názor na disky, každému se líbí něco jiného, a Microne, ty turbíny sis vymyslel Ty!!!
Pro mne je rozhodující, jak rychle se dovedou točit.......
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Zejdy, maj tvar jak vrtule motoru teladla... :lol: a proklatě rychle se točej 8) kažej má svoje oblíbený.... já mam rád 5 paprsků na jaro-léto Dotz Monza + Bar-UM... a na zimu pavučiny propletený popletený BBS... s traktorovýma gumama Bar.-UM. :lol: ps: ten pavouk co bydlí v zrcátku spolujezdce si tam normálně pořád konstruuje síť a loví... po cestě do Jindřichova Hradce sem mu jí zničil, a začal znova stavět zase :-) normálně spojí dokonalou sítí dveře se zrcátkem a číhá v zrcátku... uvnitř... nikdy sem toho pavouka neviděl... staví přes noc... ale bejvák má teda dokonalej... tam na něj nikdo nemůže :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
radys03
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1184
Registrován: sob 26.04.2008, 19:56
Bydliště: Chrudimsko - východní čechy

Příspěvek od radys03 »

biscuit - mám ty samý kola, ale ta povrchová úprava nic nevydrží. Škrábanec je na nich hned. Za mě SPARCO zaslouží palec dolů. Zlatý CMS kola...

Na zimu ale doporučuju šedý, černý kola neb jak psal biscuit
aktuálně
Auris E18 TS - 1.6 valvematic
Corolla E11 4E-FE LPG
Peugeot 307 SW 1.6 LPG
Renault Trafic 1.9dci
EX - corsa B 1.2 33kW :lol:
EX - Avensis 2.0 VVT-i
EX - corolla E10 4A-FE
Ex - favorit 135L LPG
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Hmm, dobry poznatek, zjistim, jestli jsou levy a pravy. Protoze jestli ne, tak je to docela fail a ja smutnej :(
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

Se mi zda, fakt delaji jen jedny, takze kazda strana auta se "toci" na jinou stranu. Co to jako je? Vetsi blbost uz byt nemohla :(
Tak zpet k vyberu :(
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Dneska přehozeno na BBS... sem si musel pospíšit, nepojede nám výtah od čtvrtka uff :-) Sem se díval, tak Barum Polaris jsou v super stavu... pozor rok výroby 2003... takže 9 sezón ojojojoj :lol: (teda 8 minulej rok se moc neprojely) a pavučiny BBS 6 (5) sezon 2006, stav totožnej jako při koupi.

Bez posilovače jsou teda příjemnější traktory 195/65/15 o doooost než 205/50/15... je to znát :-)

Barum rulezz! Na Terranu byly cca stejně starý Nokiany a ty solidně zpuchřely, popraskaly, Barum prostě nestárnou... 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

microne, ale starnou i takove shity jako jsou Barumy :lol: To ze ti pneumatika nepopraska je sice plus, ale neznamena to az tak moc. Jde o to ze ta smes ktera je tvorena z ruznych chemickych sracek ti po urcitych letech zacne menit svoje vlastnosti, panove z barumu mi rikali ze 4 roky je max. Pak se smes zacne menit a tvrdnout. Muzou sice vypadat hezky i vzorek dobry, ale presto nemaji ty vlastnosti ktere maji mit
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
radys03
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1184
Registrován: sob 26.04.2008, 19:56
Bydliště: Chrudimsko - východní čechy

Příspěvek od radys03 »

->biscuit kola jsou opravdu lehká. Vážil jsem je s novými letnímy pneu a oproti plecháčum na kterých byl vzorek 5mm (zimáky) byl rozdíl 1,5 kg!

Mám úplně stejnou barvu. Kola myju malým zároháčkem. Na CMS jsem žádné škrábance nepozoroval, ale k mytí těchto SPARCO jsem musel omotat plechovou část stětce, protože to dělalo škrábance! Ale na CMS nic a to mám pořád stejný štětec... Čekal jsem lepší kvalitu. je jasný když trefím obrubák nepomůže žádnej lak.

abych nezapomněl kola 14"
aktuálně
Auris E18 TS - 1.6 valvematic
Corolla E11 4E-FE LPG
Peugeot 307 SW 1.6 LPG
Renault Trafic 1.9dci
EX - corsa B 1.2 33kW :lol:
EX - Avensis 2.0 VVT-i
EX - corolla E10 4A-FE
Ex - favorit 135L LPG
Uživatelský avatar
HBOSS
Řidič
Příspěvky: 232
Registrován: pát 02.10.2009, 23:36

Příspěvek od HBOSS »

TomasGT20 píše:microne, ale starnou i takove shity jako jsou Barumy :lol: To ze ti pneumatika nepopraska je sice plus, ale neznamena to az tak moc. Jde o to ze ta smes ktera je tvorena z ruznych chemickych sracek ti po urcitych letech zacne menit svoje vlastnosti, panove z barumu mi rikali ze 4 roky je max. Pak se smes zacne menit a tvrdnout. Muzou sice vypadat hezky i vzorek dobry, ale presto nemaji ty vlastnosti ktere maji mit
Přesně tak,na gumách starších 4 roky bych rozhodně nejezdil,ani bych se nepyšnil,že je mám tak dlouho :D teď jsem četl,že 4 roky max,pak to je o ho.ně
Celica 7 gen. silver metalic :)---Sold
Chrysler 300c 5.7 Hemi :)
Uživatelský avatar
kandry
Řidič
Příspěvky: 235
Registrován: sob 29.01.2011, 22:33
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kandry »

když už se tady řeší něco ohledně kol,tak budu mít origo 14 kola toyota celica 4gen a chci je použít jako zimáky,dají se sehnat vůbec nějaké pneumatiky v tomto rozměru ??
Mitsubishi Galant 1.8 GLSi 85 Kw SOLD
Mitsubishi Galant 2.5 4WS 4WD 125Kw SOLD
Toyota Celica GT4 ST165 136 Kw NOW:-)
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Hboss> ty asi věříš všemu co ti řeknou výrobci, prodejci a redaktoři Idnesu apod... věř čemu chceš... já vim, že kecaj (teda fakt jde o tu konzistenci a kvalitu gumy- nejsou všechny stejný!)... a hlavně vim, že když jedu na přezutí pneu, tak ten týpek neni blbej... on mi nepotřebuje prodat jiný gumy, i když jich má plnej sklad, rád by to udělal, ale protože se tim živí, je to profík a vyzná se, ... protože ví, že jsou prostě parádní.... neřeší, nechápe to, já taky ne... ale prostě dobrý gumy a sem rád že jsou made in Czech Republic. (nevim jestli nový barum jsou taky Czech?) A sem hrdej na tu kvalitu... fest...

tomasGT20> pánové u barumu ti povídali pohádku... kdyby jí nepovídali, tak nemaj kšefty chápeš to? :lol: všichni musíme poslouchat marketingový pohádky, a většina to žere i s navijákem. ham ham ham... :lol:

Biscuit> letní kloužou... bravuris, ty mam taky ultra mega starý... ale jen na mokru... zimní polaris jsou téměř jako nový, vzorek perfektní, navíc třeba v v zimě s tim brácha přejel, vlítnul na obrubník, ani prd... tlustěnky chráněj BBS ´92... prostě vjel na zasněženej obrubník (protože bylo zamlžený auto) na chodník a zpět v zatáčce... nic cool :-) traktors
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

mam barumky na dodavce a nikdy vic bych je na auto nechtel klouze to jak prase kdyz je mokro a na suchu taky nic moc zimaky tam sou michelin a to je jina liga :-)
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Odpovědět

Zpět na „Celica“