celica 6g hodiny

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

celica 6g hodiny

Příspěvek od martin.matess »

hoši mám dotaz, u čeldy mi dělá harik elektrika, a to tak že mi stále svítí hodiny, prostě jak se vám rozsvítí když nastartujete a nemáte rozsvícená světla, tak tak mi svítí ikdyž zdechnu motor a zamknu auto, bylo by mi to putna, ovšem ony ty hodiny za dva dny udělaj baterku na nulu :( nevíte někdo čím by to mohlo být?? díky za info :)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

zustava to bud seple nebo "zkratle" k necemu jinemu. merak na baterku hledat okruh ktery zere el. pak to hledat v tom okruhu myslim ze to nejsou jen hodiny kdyz to zamava s bat behem dvou dni....
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Závada je pravděpodobně v připojení autorádia.

Do konektoru autorádia vede "HLAVNÍ+" o baterky a "POMOCNÉ SPÍNANÉ+" od zapalování. Pokud otočíš zapalováním do první polohy tak se rožnou hodiny a přivede se proud i na "POMOCNÉ SPÍNANÉ+" k autorádiu.

Pokud tedy někdo špatně namontoval autorádio a tyto dva plusy někde v konektoru spojil potom se to jeví stejně jako kdyby bylo stále zapnuté zapalování v první poloze = svítí hodiny a pod proudem je toho asi i víc.
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7651
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

presne tak, hodiny ti nevytlucou baterku samy o sobe ani za rok ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

No ono tam toho zase až tolik není co je na tu spínanou větev napojeno. Každopádně ten starší typ aktivních hodin co máme v těch našich Celicách ti v zapnutém režimu baterku rozhodně vycucnou.

Nevím co je konkrétně na tomto typu displejů tak populárního protože někteří výrobci to snad používali až do roku 99 a do aut u zaoceánských sousedů to GM dával i po roce 2000 do skoro všech ovladačů klimatizace a displejů autorádií.
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7651
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

michale, jakou to ma spotrebu? zarizuje tam snad sviceni tech segmentu nejaka zarovka nebo co? mel jsem za to, ze to je led a odber celejch hodin pak do 20mA (coz je 0.24W pri 12V)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

biscuit píše:michale, jakou to ma spotrebu? zarizuje tam snad sviceni tech segmentu nejaka zarovka nebo co? mel jsem za to, ze to je led a odber celejch hodin pak do 20mA (coz je 0.24W pri 12V)
Není to LCD ale Vacuum Fluorescent Display http://en.wikipedia.org/wiki/Vacuum_fluorescent_display
Na googlu jsem našel uni modul takovýchto hodin, v zapnutém stavu tam je katalogová hodnota 75mA. Pokud je v autě ještě špatně zapojené rádio které také odebírá stále 20mA a třeba dodělaný centrál který bere 10mA tak to tím vybiješ úplně vpohodě.
Kdyby byly hodiny LCD tak by to bralo skoro nic - asi 2mA a zvýšený odběr by byl pouze při zapnuté podsvětlovací žárovce.
Ty máš v MX3 taky tuším stejný typ hodin.
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

ty hodiny ovládá krystal, mocný japonský krystal... kdysi mi to někdo řikal. Každopádně tam musí bejt jinej odběr, než jen tyhle hodiny- ty hodiny nemůžou vybít baterku ani omylem. system je seklej a pořád připravenej vlastně nastartovat....

ještě sem někde čet blábol, asi na sk. foru ohledně požírání baterky světýlkem v kufru :-) Světlo v kufru má 2 polohy- off/on při on se zapne jen při otevřených dveřích, nebo kufru... to mě pobavilo... rady: dej tam ledky :lol: :lol: to světlo svítí pořád :-) blablabla
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7651
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

micron píše:ty hodiny ovládá krystal, mocný japonský krystal...
ty vole, ja z tebe pojdu :lol:
MichalS píše: Není to LCD ale Vacuum Fluorescent Display http://en.wikipedia.org/wiki/Vacuum_fluorescent_display
Na googlu jsem našel uni modul takovýchto hodin, v zapnutém stavu tam je katalogová hodnota 75mA. Pokud je v autě ještě špatně zapojené rádio které také odebírá stále 20mA a třeba dodělaný centrál který bere 10mA tak to tím vybiješ úplně vpohodě.
Kdyby byly hodiny LCD tak by to bralo skoro nic - asi 2mA a zvýšený odběr by byl pouze při zapnuté podsvětlovací žárovce.
Ty máš v MX3 taky tuším stejný typ hodin.
no jasne i v celde, samozrejme... vidis, ve skole jsme takovy sedmisegmentovky pouzivali a ja si vzdycky myslel, ze to byly led (i kdyz mozna ty cerveny komoussky uz byly). kazdopadne tyhle displeje z vhsek apod. jsou typicky pro svoji dobu :-) heled, kdyz jses tak zbehlej, jak u toho zmenit barvu sviceni - to je asi dany typem luminoforu/fosforu, ze jo? takze to nejde?.. tzn. ze lidi co si vnitrky aut predelavaj treba do modra, nahrazujou za klasickej lcd displej s podsvitem pomoci led? dik ;) ty vole, mel bych asi vratit maturitni vysvedceni :-D
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Jedina moznost je pouzit barevnej filtr - folii

Obrázek

Par prikladu pro zakladni zelenou barvu ....

Obrázek
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7651
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

kubrte, to je uzasny a jednoduchy.. nikdy by me nenapadlo, ze to neztrati grady treba 4ma foliema.. prima.
nemas tip, kde se daji u nas bezne koupit?

edit: tak uz jsem nasel u thomanna.. tam obcas neco nakupuju a posilaj bez problemove do cech, takze az na to dojde..
http://www.thomann.de/de/farbfolien_zus ... d262f04917
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Ja jsem smejdil jen ve stavebninach jestli nemaji nejakej vzornik nebo neco, pak jsem prolezl papirnictvi,ale nakonec jsem hodiny vyhodil a misto nich prisel obdelnikovej budik na rizeni ventilatoru. Hodiny jsem poridil na radiu. :wink:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

originál je green, neboooo možná stock green.... green mocný velký zelený krystal všemohoucí :lol: biscuit chce naštvat mocný zelený krystal? na-jinou barvu? no to snad neeee :lol: kdysi pravil jeden starý kmet- japonec s bílou bradkou: "A všechny hodiny od teď v celicách a dalších autech budou jen zelené, protože tak si to přál mocný krystal, kdo to poruší, bude potrestán." 8)

já mam zelený krystal s přesným časem v autě, na mikrovlnce a i na settopboxu... stejnej zelenej, nádhernej 8) green crystal forever :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
smutok
Věčnej rejpal
Příspěvky: 531
Registrován: úte 26.10.2010, 10:35
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smutok »

Nemas ty nahodou ten problem, ze klucik sa ti da vytahnut aj v inej polohe ako LOCK? Na slovenskom fore jedn clovek to tiez zistoval preco ma velky odber a nakoniec dosiel na to, ze vytahuje klucik v polohe pred LOCK.
Yaris II 1.0Obrázek
Corolla E12 1.4Obrázek
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

pánové dnes vez nárazníky do lakovny,. takže se na to v autě mrknu jak budu v garage ale myslím si že na michalovš teorii něco určo bude, jinak micron mě s mocným zeleným kristalem značně rozsekal :D
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Odpovědět

Zpět na „Celica“