Klíč 6g

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Wladimeer
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: sob 10.04.2010, 17:09
Bydliště: Zlín

Klíč 6g

Příspěvek od Wladimeer »

Jelikož mám jen jeden klíč tak jsem si řekl, že již nadále nebudu pokoušet štěstí a pořídím si kopii. Problém přišel ve chvíli, kdy byla kopie "na světě" - i přes profesionální práci zkušeného pracovníka jde klíč do zámku jen zasunout a nic víc (dveře, kufr, skříňka). Tak se chci zeptat zda-li s tímto problémem máte někdo nějakou zkušenost? Také bych zmínil připomínku onoho pracovníka, že tento klíč jako jediný z celého sortimentu nemá tzv. doraz (zub po obou stranách u ústí) tak jestli to s tím nemůže nějak souviset...
Celica 6G 1.8-1994 (7a-fe)
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

no chlape neviem, mne to spravil kamarat z Madarska bez problemov na 5 gen... a ze tie kluce su rovnake na 5 aj 6 gen, tak by nemal byt problem aj na 6gen... a dorazom tu je zaciatok, teda spicka kluca.
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

me taky jde v poradku , jen ho trosku po zkousce v zamku pribrousil, jinak kamarad musi klicek povysunout jinak neodemkne - me se to povedlo na 5 pokus a to jsem si vzpomel ze to musim povytahnout na jeho aute , jinak cena zamku v toyote komplet pro info ( pred 2 roky ) byla na 5.gen pres 5 tisic
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

V Brne na Olympii me delal na 6g a sel na poprve a original jsem schoval a pouzivam kopii upllne bez problemu, aji ten doraz tam je.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Wladimeer
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: sob 10.04.2010, 17:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Wladimeer »

Tak mi to nedalo a šel jsem to znovu zkusit a nakonec se zadařilo, ale je třeba s tím klíčem v zámku chvíli laborovat aby se dostavil kýžený výsledek (lidi už se na mě dívali jak na nějakou čórku :biggrin: ). Snad se to časem alespoň trochu zpraví bo jak budu někdy někam spěchat tak to bude o nervy :D . Každopádně dík za vaše zkušenosti...
Celica 6G 1.8-1994 (7a-fe)
Uživatelský avatar
Ahold
Věčnej rejpal
Příspěvky: 597
Registrován: pon 27.04.2009, 22:34
Bydliště: Brutál - drsný kraj pro drsný lidi

Příspěvek od Ahold »

Pavo.B. píše:me taky jde v poradku , jen ho trosku po zkousce v zamku pribrousil, jinak kamarad musi klicek povysunout jinak neodemkne - me se to povedlo na 5 pokus a to jsem si vzpomel ze to musim povytahnout na jeho aute , jinak cena zamku v toyote komplet pro info ( pred 2 roky ) byla na 5.gen pres 5 tisic
Mě před 2 měsícama na Corollu řekli +- 40 tisíc.
Vy nemáte imobilizér?
Jsem Zoofilní plyšomil a nestydím se za to.
Vrrrrrm Toyota Vrrrrrm Corolla Vrrrrrm TS Vrrrrrm
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

U 5.gen imobilizer neni, u 6.gen jsem videl dodelavanej , ale u nejakych asi muze byt

( ted nastesti z vraku mam komplet sadu zamku v zasobe, az se mi to zase nekdo rozhodne znicit )
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Ahold
Věčnej rejpal
Příspěvky: 597
Registrován: pon 27.04.2009, 22:34
Bydliště: Brutál - drsný kraj pro drsný lidi

Příspěvek od Ahold »

Pavo.B. píše:U 5.gen imobilizer neni, u 6.gen jsem videl dodelavanej , ale u nejakych asi muze byt

( ted nastesti z vraku mam komplet sadu zamku v zasobe, az se mi to zase nekdo rozhodne znicit )
Jsem totiž byl ve 2 zámečnictví kde dělali i imobilizéry a poslali mě doháje, že to je nějakej spešl...
Jsem Zoofilní plyšomil a nestydím se za to.
Vrrrrrm Toyota Vrrrrrm Corolla Vrrrrrm TS Vrrrrrm
Wladimeer
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: sob 10.04.2010, 17:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Wladimeer »

Nevím jaký je rozdíl mezi čipem a imobilizérem, ale nemám rozhodně (a z tohoto ohledu bohudík) ani jedno. Rok výroby 1994. Jinak příběh nekončí, jelikož kopie funguje tak na 5% a to jen k otevření/zamčení dveří, pokusil se mi to ještě na několikrát "dopasovat" až to nakonec vzdal a vrátil mi prachy s tím, že to pro něj není uspokojivý výsledek... :?
Celica 6G 1.8-1994 (7a-fe)
Odpovědět

Zpět na „Celica“