Odskoky

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Odskoky

Příspěvek od Maiky »

Zdravím :)... nemáte někdo zkušenosti s odskokama na dálku? Mám v plánu zavařit kliky a udělat to na odskoky :D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

lepší je odskočit si.... na hajzl, nebo do nonstopu... :roll:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

chuck norris umi chlastat v nonstopu do zaviracky :lol:

nic nezavaruj, radsi ji dej do puvodniho stavu :)
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

biscuit píše:az budes mit udelany vsechno podstatny, tak premejsli nad hovadinama.. jinak z toho udelas japonskyho golfa, kterej se ti v zatacce rozpadne.. ;)
Japonskej golf :lol: Hezké a přesné!

Jinak taky mi to příjde jako blbost, ale zkušenosti nemám. Už ty multifunkční alarmy Magicar, jak to hodně lidí cpe do starších aut, se mi nelíbí. Dobrý originál je k nezaplacení.
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

bych chtěl vidět ty zkušenosti v pořádným mrazu :lol: jo bez kliky a bez škubnutí se do auta nedostane, možná kufrem, ale ten se musí taky zavařit že :lol: páčidlem jedině :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Keeek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 640
Registrován: úte 18.09.2007, 21:41
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Keeek »

Koukám samé přínosné rady...
TA40,1UZF(G)E
ST185,3SGTE
LS400,1UZFE
LS400,1UZFE
Ducati Monster S4R
Ducati 900 SS
Spondon Yamaha 1200 turbo
"Nejsem už tak malý,abych si kupoval obyčejná auta..."
Uživatelský avatar
Cvok
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: sob 19.06.2010, 12:36
Bydliště: "Havířov" <-> Brno

Příspěvek od Cvok »

biscuit píše:keeek: a jsme snad vw klub? ;) (ja proti vw nic nemam, akorat bych si ho asi nikdy nekoupil (mozna jedine t nebo scirocco))
Pardon za OT, ale tady asi moc rad nebude...
Mamka má polo a to je malá stíhačka! Až na to, že po 9tis km rachotí občas nepochopitelně od pravého předního kola kovový zvuk a už bylo zanesené čidlo abs jezdí parádně, na jedničku a dvojku má ten tříválec dokonce kosmické zrychlení :D Jojo, já tomu říkám vysavač, za to jsem tvrdě kritizován :D

Nešahejte mi na VW :D vždyť on dělá naše škodovky, to jste vlastenci?
Celica AT200 + LPG
Uživatelský avatar
Keeek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 640
Registrován: úte 18.09.2007, 21:41
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Keeek »

Já myslel že Maiky chce odskoky na Celicu.Jsou nějaká pravidla fora,ale na to už se tady asi nehraje.Každej si tu honí péro nad svým autem a nikdo nemůže mít jiný názor,nebo vkus.Tady to už těžce zavání tuning forem
TA40,1UZF(G)E
ST185,3SGTE
LS400,1UZFE
LS400,1UZFE
Ducati Monster S4R
Ducati 900 SS
Spondon Yamaha 1200 turbo
"Nejsem už tak malý,abych si kupoval obyčejná auta..."
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

keek> taky je tu rubrika tuning... "mimo" tam my co máme rádi chytit auto za kliku nepíšem zas tak moc :lol: :lol: ne odskoky a zavařeniny fuj, ale třeba kdyby si někdo nechal udělat "lambo doors" rád bych se na to podival a ochutnal ten pocit na 5G... vyklápěcí světla, + dveře.... tady bych to toleroval a zaujalo by mě to třeba... nebo pobavilo? to určitě... třeba bych to i chtěl, ale spíš asi ne... ale nic bych proti tomu neměl... tenhle mexickej gangsta je allright :-) nepočítaje to křídlo, samosebou :-)
ale asi bych měl určitý problémy nastoupit... na srazu sem se jakš takš trefil v noci do dveří :-)
Obrázek
]Obrázek


biscuit> :xmas: souhlas naprostej
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

micron mal v jednom pravdu. jeden tuhy mraz a auto ti neotvori ani desat odskokov. kto ma celicu alebo ine auto s bezramovymi dverami dobre vie co je to dostat sa v mraze dnu (aspon pri prvom ked sa zanedba priprava na zimu. ja som sa na to vzdy vybodol a v zapati trpko olutoval). parkrat mi sklo prituhlo k tesneniam tak, ze som myslel ze tie plastove klucky dolamem. takze kludne do toho. klucky zavarit a na klucenku si v zime primontovat pajser. alebo celu jesen sledovat predpoved pocasia a pred mrazmi poriadne nacakat tesnenia silikonovym olejom alebo porobnou bizu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Tak děkuju za názory :D ... tak chápu, že to auto pak vypadá jinak a že to bude v zimě tak nepraktický, tak to mi vbc nedošlo =)...... jinak s těma lambo dveřma... taky jsem nad tím uvažoval, ale ta cena mě trochu odradila =D...... tohle byla jen taková volovinka, která mě napadla, samožřejmě, že řeším spíš ty důležitější věci =)... momentálně je to rez, rez a rez =D... auto jsem kompletně rozebral a hubím tu zrzavou bestii =/ =)
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Teď mě ještě napadlo, že bych ten odskok dal jenom na kufr... co na to zkušení? =D A pokud by to bylo ok, tak jestli se ten odskok dá zapojit přes centrál, kterej má funki otevírání zavazadlového prostoru... díky za rady =)
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

OT:
raději všechny moje názory a SZ atd... píšu do "OT" aby se toho třeba někdo nechytnul (micron) - ne dělám si prdel - jinak sorry že jsem s tou mojí super maxi plynárnou nedorazil na sraz :) byť jsem se těšil jenže jsem Martinu.Mattessovi zprovoznoval corollu cca 7hodin v kuse elektro swap a prostě jem už neměl chut jet stejnou trasu znovu, jinak sorry za OT ale moje Sti je konečně pryč a nový majitel je doufám spokojený.

Takže cože se tu vlastně řeší - odskoky.

Takže mám tu speciální story. Z Celici ze které mám motor v plynárně - jinak je to tato potvůrka viz. můj web tak tam ty odskoky byly. Neumíte si ředsatavit jakej to byl problém když shořela při pokusu o odtažení XXXvkrabička pro odskoky a do auta jsme se nemohli dostat :D to bylo úplně kruté, nakonec jsme se tam vkradli přes okno a Celicu jsme úspěšně dostali na vlek.

Dále po XXX pokusech kolegy Garfielda sehnat non KO dveře (cca 10 pokusů sehnat dveře absolutně beze rzi) si nakonce sehnal ode mne a musel jsem zařizovat odbroušení toho zaslepení - ve finále byly ale všichni spokojení takže !!! na odskoky se vyprdněte a užívejte si toho v originále :D

Obrázek
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

stenky: čeče já sem teda nikdy silikonem nemazal gumy kolem oken... ale mam ho po dědovi... škoda sprej 8) ale i v - 30 nebo kolik sem zažil, auto promrzlý, krápníky všude... už mam takovej grif :-) prostě škubnu tak akorát, ne moc, ne málo a pak ten zvuk... jako z vetřelce... kokon se otevřel :lol: chce to víckrát a s citem... zámky sem neřešil, to mam dálkáč takže paráda :lol: ale během toho škubání jí řikám " noooo tak pusťte mě... neee tak ale uuuž nooootak hodná, díky :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Hm, takže odkoky ne :D a jak to vidím na tý fotce, tak to nevypadá ani moc k světu :D .... to všechno řeším, dneska si konečně vyčistím jámu (je v ní trocha vody) a pořádně jí očistím spodek... jinak s tím motorem je to nějaký divný... jednou se mi ho povedlo natočit, ale pak už vbc... prostě to občas hodí jiskru a občas ne :( ....
Odpovědět

Zpět na „Celica“