Odskoky

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Teď mě ještě napadlo, že bych ten odskok dal jenom na kufr... co na to zkušení? =D A pokud by to bylo ok, tak jestli se ten odskok dá zapojit přes centrál, kterej má funki otevírání zavazadlového prostoru... díky za rady =)
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

OT:
raději všechny moje názory a SZ atd... píšu do "OT" aby se toho třeba někdo nechytnul (micron) - ne dělám si prdel - jinak sorry že jsem s tou mojí super maxi plynárnou nedorazil na sraz :) byť jsem se těšil jenže jsem Martinu.Mattessovi zprovoznoval corollu cca 7hodin v kuse elektro swap a prostě jem už neměl chut jet stejnou trasu znovu, jinak sorry za OT ale moje Sti je konečně pryč a nový majitel je doufám spokojený.

Takže cože se tu vlastně řeší - odskoky.

Takže mám tu speciální story. Z Celici ze které mám motor v plynárně - jinak je to tato potvůrka viz. můj web tak tam ty odskoky byly. Neumíte si ředsatavit jakej to byl problém když shořela při pokusu o odtažení XXXvkrabička pro odskoky a do auta jsme se nemohli dostat :D to bylo úplně kruté, nakonec jsme se tam vkradli přes okno a Celicu jsme úspěšně dostali na vlek.

Dále po XXX pokusech kolegy Garfielda sehnat non KO dveře (cca 10 pokusů sehnat dveře absolutně beze rzi) si nakonce sehnal ode mne a musel jsem zařizovat odbroušení toho zaslepení - ve finále byly ale všichni spokojení takže !!! na odskoky se vyprdněte a užívejte si toho v originále :D

Obrázek
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

stenky: čeče já sem teda nikdy silikonem nemazal gumy kolem oken... ale mam ho po dědovi... škoda sprej 8) ale i v - 30 nebo kolik sem zažil, auto promrzlý, krápníky všude... už mam takovej grif :-) prostě škubnu tak akorát, ne moc, ne málo a pak ten zvuk... jako z vetřelce... kokon se otevřel :lol: chce to víckrát a s citem... zámky sem neřešil, to mam dálkáč takže paráda :lol: ale během toho škubání jí řikám " noooo tak pusťte mě... neee tak ale uuuž nooootak hodná, díky :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Maiky
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 28.04.2011, 19:07

Příspěvek od Maiky »

Hm, takže odkoky ne :D a jak to vidím na tý fotce, tak to nevypadá ani moc k světu :D .... to všechno řeším, dneska si konečně vyčistím jámu (je v ní trocha vody) a pořádně jí očistím spodek... jinak s tím motorem je to nějaký divný... jednou se mi ho povedlo natočit, ale pak už vbc... prostě to občas hodí jiskru a občas ne :( ....
Odpovědět

Zpět na „Celica“