značky Re-new??? impossible?

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

značky Re-new??? impossible?

Příspěvek od micron »

Tak chtěl sem si udělat radost a objednat nový značky 32*16 na celi... ale to co sem se dozvěděl mě teda zarazilo....
"Dobrý den, rád bych si nechal změnit stávající staré značky za nové, výměna je to možné?" AAAno přineste ssebou všehchny papíry a značky a my vám do 15 minut uděláme nové?" Jak jako do 15 minut? Vy jste mě asi přesně nepochopili, já chci ty samé, to samé číslo AED... " "to nende" opravdu to "nende"? Opravdu to "zatim nende".... ale já chci to samý číslo co už mam, opravdu to nende?" " "Nende" :lol: Děkuji.... do prdele.... jak to že si nemůžu renovovat značky s mým stávajícím číslem? Já prostě chci AED.... a mý číslo... auto a já jsme si na něj zvykli!!! A místo AED by mi vylosovali nějakou sračku... AED skoro všechny historický vozidla co jezděj po Praze maj AED, a vozej turisty, popřípadě to maj "zvláštní a zajímavý vozidla"... AED je značka kurva... jak je možný že je nomožný nechat si udělat novou značku AED? Coooooože? Já chci jen AED!!!! system sucks!!!! :evil: fuck!

Tak se čeká až dojdou jako čísla? nebo jak "zatim to nende?" já chci jen lepší rozměry a zachovat AED.... nende... ty vole nende to... :evil:
Naposledy upravil(a) micron dne úte 07.06.2011, 21:41, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

A jak jsi přišel na to, že to někdy někde šlo? :unsure:
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No bylo by to logický... i kdyby to stálo 1000,- mě to nezajímá místo 450,- nechápu proč by měla zmizet značka najednou... prostě mam vztah k AED... jenže rozměr AED byl 32*20 (takže v zadu je ohlá) Kvůli tomu musíš pak otravovat pojišťovnu, že máš jiný číslo a zase další sraní.... i když ztratíš 1 tak prostě dostaneš jiný numero.... obě... ale to já sakra nechci, AED chci 32*16 a nechápu proč to neni možný! zakázka prostě seru jim na to že jim tam počítač losuje nový čísla... chci to co už mam... oba jsme si na něj zvykli...
Naposledy upravil(a) micron dne úte 07.06.2011, 21:46, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Nejsme v Německu, kde jsem to viděl jak paní udělala značku přímo přede mnou,...nasadila čísla a písmena do raznice, šup šup a byly nové značky dle přání zákazníka :-D
Bohužel jsem zde stále ještě 100let za opicemi i když to tak na první pohled nevypadá, ale při řešení jakéhokoli problému jsem těch 100let hooodně vzadu,..takže tak,..a nevzrušuj se pořád nad takovými kravinami :lol: Vem si sidol a nalešti si je. :lol:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Arnie... ty to nechápeš... AED je prostě classic.... a já mam vztah k starým věcem... AED je stylovka, ale proč si sakra nemůžu objednat novou tu samou? :roll:
ps: v německu si můžeš objednat micro značky do předu.... opravdu micro... miniaturní to bych bral taky... tady to taky nende :roll: ale jsou blbý.... zájem by byl a kasička by se zaplnila třebas
Naposledy upravil(a) micron dne úte 07.06.2011, 21:51, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

micron píše: chci to co už mam...
Chtít můžeš, ale to je tak všechno, co můžeš ;)

Prostě se mění za nové, až budou jakékoliv značky, tak si místo BOREC 1 kup svojí AED... ;)
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

A proč maj jako značky vymírat? jen kvůli tomu že jsou obouchaný od šutrů, nebo ohnutý? Ne já to mam tak že je ta značka přiřazená k vozu.... a musí MUSÍ bejt ta samá... DEA

mimochodem vy máte taky divnej fotmát 28*20... co tam nepasuje, ale přesahuje... ale zase nechápeš vztah k AED... AED je prostě značka classic a musí bejt zachována :lol:

prostě dokud nebude možný si objednat AED 32*16 US/ schweiz formát tak žádná značka ve předu nebude... kdyby to šlo, možná bych si jí dal do předu taky, když už mam držáček za 1000,- dementní system
Naposledy upravil(a) micron dne úte 07.06.2011, 22:04, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

micron píše:A proč maj jako značky vymírat?
A proč museli vymírat mamuti? Protože byli moc chlupatí...? Prooooč?! Nikdo přece nechtěl, aby vymřeli!!!

Prostě něco je běh světa... běž lobovat na ministerstvo, dělej proti tomu něco, když chceš, aby se to doopravdy změnilo - víc než že si tu budeš stěžovat na pavlači, tím rozhodně ničeho nedocílíš ;)

Sorry, ale momentálně jsi tu jak pětiletý děcko, který stojí v krámu u sladkostí a ono je chce a chce a chce! *dup* *dup* *dup*
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No pani řikala že "zatim to nende" tak budu čekat... :wink: čekááááám třeba to pude... proč by to nemělo jít????????????????? připlatim si klidně....

v čem je problém???? jako ten debilní stroj co tam sází čísla a písmenka??? ne ten by to zvládnul za 5 sekund... jen hloupost za to může
Naposledy upravil(a) micron dne úte 07.06.2011, 22:11, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
elviiis
Manager Týmu
Příspěvky: 397
Registrován: čtv 07.06.2007, 09:02
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

Mno osobne nechapu vyznam v tom proc by mela kazda kancelar delat znaky zamestnavat lidi navic utracet penize za razeni atd atd... rikat 100let za opicema to bych taky netvrdil uz jsem par mesicu na radoby zapade travil a nepovazuji nasi republiku za zaostalou... chapu ze chces sve stavajici cislo ale cislo jako cislo... ja prijdu na urad reknu mu at mi da neco co hezkeho ale abcyhresil co tam je to fakt ne... a zvlaste tak nechapu proc by se mel delat starej pismenej format znacek kdyz uz nekolik let frcime na znackach novejch...
Carlos Sainz limited 2468/5000
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

elvis: čísla mě nezajímaj ale AED mě zajímá... skoro 90% aut co má tuhle značku jsou "zvláštní a zajímavý starší auta" zkus si toho všimnout... a když vidim historický vozidlo s tou samou značkou tak mě to fakt těší prostě, výměna jen za totožnou. tečka. :lol: bylo by to pro mě to samý jako bych změnil jméno auta místo celica na něco jinýho... až tak...jsou prostě spojený 8)
Naposledy upravil(a) micron dne úte 07.06.2011, 22:17, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

biscuit> já bych si prostě na jiný numero nezvyk, a celi by se nelíbilo... my už jsme prostě takový konzervativní v tomhle ohledu :lol: :lol:
pro nás má AED prostě historickou hodnotu... a nezaslouží si zmizet

gimme AED :twisted:

Obrázek
http://en.wikipedia.org/wiki/File:AED_L ... _LARGE.jpg
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laser Beam »

Tak já se Micronovi vubec nedivím,osobně si zakládám na svý starý značce brněnský BZB.Prostě je to nostalgie,auto mám od dob,kdy tyto značky byly aktuální a to k tomu patří :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laser Beam »

Však jo a se vším všudy,od lonska má Cecil pekelně rudej kožich s názvem Lucifer :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Microne nebo jse ona se neztrati, az tu svoji AEDxxx vyradis za novou tak ju casem treba na nejakem VIP aute objevis :)
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Odpovědět

Zpět na „Celica“