6. gen - co mi to vrže za levým uchem?

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

6. gen - co mi to vrže za levým uchem?

Příspěvek od vendys »

Ahoj,
auto i na svůj věk v interiéru je celkem tichý i při přejezdu nerovností, vrzal mi akorát středový tunel (chyběla tam sponka, po doplnění ok), teď už mě trápí jenom dvě věci, v kufru hopsající platíčko, ale to mě aspoň upozorňuje ať jedu pomalejc přes hrby :-) ale horší je věc kterou bych nazval vrzání za levým uchem, nejsem schopnej to nějak přesněji lokalizovat, protože to dělá jenom někdy když je tepleji (v zimě byl klid).

Příznaky jsou:
- je to takové téměř neustálé povrzávání, není to moc hlasitý, spíš mě to prostě sere, protože když jedete po rovině auto jinak není slyšet, jenom mi někdo vrzá za uchem - je to otravný
- vychází to asi z B sloupku, spodní panel pod oknem jsem už měl rozebraný a tam nic podezřelého
- dělá to hlavně když je tepleji, v zimě byl klid
- na pravé straně se to ozývá taky, ale míň často
- dělá to i na rovné silnici
- rukou jsem za jízdy zkoušel panely přidržet, ale žádná změna furt vrzali (oni)

Neřešil to někdo?
Poraďte mi jak sundám to obložení B sloupku, nějak se mu nechtělo, spodek pod okýnkem jsem rozebral v pohodě, ale u toho vršku nevím odkuď na to jít...
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Jestli to není moc silný, není to od pásů?...to mi kdysi taky dělalo,... :wink:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
WTE-greenfa
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: pon 01.11.2004, 13:16
Bydliště: Praha, Zlin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WTE-greenfa »

nalepené sklo a pohyb tesnící gumy po něm - jak pojedeš a začne to, zkus podrzet gumu na sloupku co se dotyka okna...
u mne to povrzava a je to timto
celica 97 super black&white edition
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendys »

No výborně, já si říkal, že moje auto to určitě nebude dělat jediný, vzhledem k tomu, že je to na obou stranách.
Ta guma - uložení okna to bude určitě ono, i by to odpovídalo, charakterem zvuku a když je tepleji sklo se roztáhne a už to je...
Dík za námět, ale co s tím, zkusím tu gumu možná napustit nějakým silikonem nebo tak.
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
scream
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: úte 17.05.2011, 09:16

Příspěvek od scream »

ja som vyriesil rozne pazvuky kupou novych repro:) ... ale tento sa vyskytuje aj u mna
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendys »

scream píše:ja som vyriesil rozne pazvuky kupou novych repro:) ... ale tento sa vyskytuje aj u mna
Takže další. Staré repro mi hrajou dobře, ale občas rád poslouchám i motor a pak jedu bez rádia :-)
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
Odpovědět

Zpět na „Celica“